Satılık Nokia 6630 | 6100 | 3330
8 Cevap995 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

215 Mesaj
Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
24 Ocak 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
29 Mayıs 2009; 15:35:37 

Merhaba arkadaşlar.. Eskiden beri duran telefonlarımdan bi kaçını artık satmak istiyorum.. Bunların haricinde 6510 - 8210 - 5110 - 5210 gibi telefonlarda var ama zamanında deli paralar verdiğimden şimdilik kalsın diyerek arasıa nostalji için kullanıyorumonları..

Nokia 6630 : Cihaz bana takas olarak geldi avea hattımda kullanıyorum 3 aydır hiç bir problem ile karşılaşmadım.. Cihaz + 64mb MMC kart + Şarj cihazı mevcut..

Fiyat: 90 TL

Nokia 6100 : 1.5 senedir kullanıyorum önceki hafta kapattırdığım telsim hattımda takılıydı hiç kapatmıyodum diyebilirim.. Genelde tipini beğenenler kullanıyo bu telefonu ama tavsiye ederim yani.. Cihaz + Şarj cihazı

Fiyat: 40 TL

Nokia 3330: Zamanında ablam için gerçekten çok yüksek para vererek almıştık sonra 8210 alınca ben kullanmaya başladım bi kaç senedirde kenarda duruyor.. Kendi pili bozulmuştu 8210 pilini yanlarına kablo bantlayarak taktım sorunsuz çalışıyor..

Fiyat: 15 TL

Cihazlar Balıkesir den elden teslim.. Diğer şehirlere kargo ile gönderilebilir..

0

0

0

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • HP Pro 3120 MT [QuadCore Sistem]

• _____________________________

Alışveriş Yaptıklarım: || mehmet_koksal (anakart sattım) | grileo (ekran kartı aldım) | djsis (hdd aldım) | mav1li (işlemci anakart ram aldım) | Rouvax (ekran kartı ram aldım) | Berti(ekran kartı aldım) | vakkoboys (monitör aldım) | thetrooper00 (psu aldım) | syigit687 (ekran kartı aldım) | ZEPHYR | tanercemil2 (anakart aldım) | abil07 (işlemci sattım) | Rush | number_neo | aykhut (iPod mini aldım) | YourMotherWasAngel (n80 sattım 6630 aldım) | sendomi (PSP aldım) | no_panix (ekran kartı sattım) | laboum (anakart+işlemci+ram+ekrankartı aldım | deko1905 (komple sistem aldım)
    Aslında En Zor Şey Dönen Dünyanın Üzerinde Dönmeden Durabilmektir !!

Adem KARA || Fizik Öğretmeni | Tekirdağ / Çorlu

2144 Mesaj
    Referanslar: 112

Katılım Zamanı:
    10 Ağustos 2007;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    29 Mayıs 2009; 17:43:00 

takas var mı 6100 için

GOadvance X-CLUSIVE WORLD e-STORE

www.twitter.com/GOadvance

215 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Ocak 2007;
    Durum:
    Forumda değil

29 Mayıs 2009; 20:24:59 

Takas mümkün tabii.. Fakat işime yarayabilecek ürünlerle..

Alışveriş Yaptıklarım: || mehmet_koksal (anakart sattım) | grileo (ekran kartı aldım) | djsis (hdd aldım) | mav1li (işlemci anakart ram aldım) | Rouvax (ekran kartı ram aldım) | Berti(ekran kartı aldım) | vakkoboys (monitör aldım) | thetrooper00 (psu aldım) | syigit687 (ekran kartı aldım) | ZEPHYR | tanercemil2 (anakart aldım) | abil07 (işlemci sattım) | Rush | number_neo | aykhut (iPod mini aldım) | YourMotherWasAngel (n80 sattım 6630 aldım) | sendomi (PSP aldım) | no_panix (ekran kartı sattım) | laboum (anakart+işlemci+ram+ekrankartı aldım | deko1905 (komple sistem aldım)

102 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
    14 Ekim 2007;
    Durum:
    Forumda değil

29 Mayıs 2009; 20:34:54 

Ö.M

215 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Ocak 2007;
    Durum:
    Forumda değil

29 Mayıs 2009; 20:48:26 

6100 için @cashkorkmaz ile takas olarak anlaştık.. hayırlısı olsun..

10 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    25 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    25 Ekim 2009; 15:57:21 

nokia 3330 u alıdım

10 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    25 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    25 Ekim 2009; 15:59:28 

nokia 3330 u aldım

10 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    25 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    29 Ekim 2009; 20:03:06 

dostum seni bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinekyamaha -- 29 Ekim 2009; 20:03:46 >

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    30 Haziran 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    30 Haziran 2010; 22:23:51 

Nerde satıyorsun 6630 u alcam

Sayfa:   [1]
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.236