Şimdi Ara

PARADIGM CLUB (BAŞKA KONU AÇMADAN BURADAN DEVAM EDELİM LÜTFEN) (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
22
Favori
220.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Listedeki fiyata nakit e yuzde 12 yaparlar sa 8600 e gelir cm9 seri iki

Birde ben pazarlık patlatır sam 8000 kesin altı bile olur oturur kalkmam alana kadar

Üstad ne kadar pazarlıkta yapsan o rakam Cm 9 için fazla değilmi

Sakaryalı hocam
    Eray üstad cm9 seri 2 nin fiyatını söylüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sascha35

Abi benim amfiyi aldığım arkadaş 11 s7+center 3 + sub 10 sistemi satıyor iyi de fiyat yazmış, surroundlarla 11-12 ye gelir komple set istersen vereyim numarasını bir konuş satmadıysa...

M11+c3+s3+sub10 nun ikinci el fiyatı mı bu söylediğiniz

• bodrum25 kullanıcısına yanıt
    Bende özür dilerim sizinde dediğiniz gibi en güzeli unutlaım gitsin
  • Bu olgun tavırlarız forum için cok güzel örnekler. Sizleri tebrik ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu olgun tavrinizdan dolayı size çok teşekkür ederim ve sizi alkışlamak istiyorum bunun tüm formdaslara örnek olmasını diliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Di Renovatio

Bende özür dilerim sizinde dediğiniz gibi en güzeli unutlaım gitsin

@ Di Renovatio
    @ Radyo

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

arkadaşlar bu olgun tavrinizdan dolayı size çok teşekkür ederim ve sizi alkışlamak istiyorum bunun tüm formdaslara örnek olmasını diliyorum

@ tema59

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Listedeki fiyata nakit e yuzde 12 yaparlar sa 8600 e gelir cm9 seri iki

Birde ben pazarlık patlatır sam 8000 kesin altı bile olur oturur kalkmam alana kadar

Üstad ne kadar pazarlıkta yapsan o rakam Cm 9 için fazla değilmi

ayinsakaryali. Mesajları şimdi okudum. Tam da ben aynı yorumu yapacakken sen zaten aynı yorumu yazmışsın. O kolonlar 5.000.- Tl'yi bile zor eder bence. Arkadaş bu kadar da uçulmaz ki. Ne bu abuk subuk fiyatlar ya?

Bu arada Bodrum25 geçen hafta daha yeni test dinletine gitmişti B&W'ların. Yorumlarını yazması lazım aslında buraya. Bana telefonla zaten çok şaşırdığını söylemişti. Ama buraya da yazması gerekir.

• Arkadaşlar sormak istediğim bir konu var belki saçma gelebilir ama yinede öğrenebilmek adına soracağım:) yakın bir dostum orta seviye bir pre power aldı 1-2 ay önce ve pre-power bağlantıyı rca kablo ile yaptı şimdi xlr bağlantıya geçmek istiyor bana danıştı bende bilgim olmadığımdan forumdan öğrenip iletirim dedim ve şimdi size soruyorum:) ilk sorum şu xlr rca bağlantı arasında belirgin bir ses kalite farkı var mı? veya ne gibi bir farklılık oluyor xlr a geçildiğinde? son sorum ise mikrofonlar için xlr kablolar mevcut arkadaş bu kablolardan 5 adet alsa pre-power bağlantısını yapabilir mi :) ? saçmalığından şüphe ettiğim soru buydu:)
  • Arkadaşlar bende bir soru sordum 1 gün evvel ama kimse cvp vermedi.
    Mesajında resimleri mevcut center olarak Definition cs 8060 hd
    paradigm center 3
    Bu ikisinden hangisi tercih edilmeli?
    Nisan sonu amerikaya gitme durumu var kismetse. Millenia one lardan memnunum ama center biraz daha kuvvetli olsun istiyorum. Subwoofer da ekli definition de bu kafamı karıştırdı bunu alırsam subwoofer gerek olmaz belki subwoofer um yok cunku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizza -- 23 Ocak 2015; 22:36:49 >
  • gizza kullanıcısına yanıt
    Sistem paradigm olacaksa center 3 alın, center da subwoofer olması sana subwoofer eksikliğini hissettirmez gibi düşünmeyin...bana göre gereksiz...
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Ersin dostum cvp icin tsk.ler..

su anda milleniaone 3.0 kullaniyorum..sub olmadigi icin biraz zayiflik var tabi..definitive in bu center ini gorunce 1 tasla 2 kus vururmuyum dye dusunmustum acikcasi..hem sub hem center olarak
  • Arkadaşlar paradigm monitör serisi 7.0 sistemim satılıktır
    Monitor 11 s.7
    Center 3 s.7
    Surround 3 s.7 4 adet ilanın detayları
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-paradigm-monitor-serisi-7.0-set-198427386/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OoZ.. -- 27 Ocak 2015; 7:40:02 >
  • Paradigm Monitor ADP-390 v6 surround arıyorum..
    Elinde olup satmak isteyen olur ise Pm atsın..
  • SATILIK SIFIRINDAN TEMİZ JL AUDİO F113.Forumdaş dostlarım,ne denli hastalık derecesinde titiz olduğumu bilirler.İlanı açtım sahibindene,sabaha aktif olur.Çok detaylı bir ilan hazırladım,o yüzden detay merak eden dostum rica ediyorum oradan baksın,aksi halde cevaplanamayacak kadar PM geliyor Kime kısmetse,o alsın inşallah.Ben sözümde durdum ve forumdaki dostlarıma,söz verdiğim sıraya göre teker teker PM ile haber verdim

İLAN NO : 199413574

Hoşçakalın,saygılar.İzmir'den sevgiler.

• Bende sistemi Paradigm monütör 11 s7 , center 3 ve paradigm surround 3 ile yeniledim. Surround 3 lerim yolda, Mükemmel bir takım oldu bu sistemi şimdilik pioneer lx 77 ile kullanıyorum hedefim en kısa zamanda Anthem 710 geçmek şimdilik küçük odama koydum. salondaki restore işlerim bitince çok daha güzel olucaktır.

• Iyi gunlerde kullanin. Guzel gorunuyor sisteminiz.

• Volkan sistem cok güzel oldu,,projeksiyon şart sana,yada 55 ekran k4 tv olmalıki bütün olsun herşey..
    Zevk ile kullanmanı dilerim.

Paradigm kullanan arkadaşlara sormak istedim..
    Paradigm monitor 11 V6 kule ve cc190 center sisteme surround olarak adp 390 arıyorum ama sanırım bulmak zor olacak..
    Surround olarak yeni seri surround 3 uygun olurmu, ses karekterlerinde uyumsuzluk olurmu..
    Bu konuda bilgili olan arkadaşlardan fikirlerini almak isterim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 10 Şubat 2015; 1:00:36 >
  • hiç sorun olmaz. kullanabilirsiniz.
  • Güle güle kullanın

Ama çok acil şekilde daha büyük bir yere ve daha büyük bir Tv ye ihtiyacınız olduğu gerçek..
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.