Şimdi Ara

PARADIGM CLUB (BAŞKA KONU AÇMADAN BURADAN DEVAM EDELİM LÜTFEN) (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.582
Cevap
22
Favori
220.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • affan paradigmleri birde pre powerla dene. o zaman peformansını gör.
    hayırlı olsun bu arada.
  • Affan A kullanıcısına yanıt
    Ustat burdan da yazayım tekrar hayırlı olsun

Ustat yanlis anlaşılmaya müsait bir ortam bunları yiz yüze konuşmak daha iyi tabi ama genede yazayım

Bana rc 64 ilk nesil olan modeli deneyip almam için ta Adana'dan koca koliyi bana gönderen arkadas a tesekkur ediyorum Forumda ki Ersin arkadasıma sorduğum klipsch çok niyetlendim ama her seferinde Ersin olsun diğer arkadaslar olsun ters yonde yönlendir di Ler alma dediler ben denemek için aldım. Ersinin dediği gibi çok bass tiz ağırlık li cikti center geldi actım baya bir denedim ama malesef ya benim odaya uymadı ya lx76 ya uymadı ya rf 82 lere uymadı hep geride kaldı tuhaf bir metalik ses vardı doğal gelmedi bana birde sanki gecikmeli gibi çalıyor du Ses çok çıkıyor ama neden se oda dolmuyordu

Paradigm ilk geldiğin de cidden esim bile şaşırdı ve çok beğendi paradigm daha once Tuncay da denedik denemedik degil ama hic center denemeden aldım. Sagolsun zamanında çok takistigimiz asefik de bir konuşmamızda paradigm önerdi valla onun lafını dinledim çok memnun um

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Ustat burdan da yazayım tekrar hayırlı olsun

Ustat yanlis anlaşılmaya müsait bir ortam bunları yiz yüze konuşmak daha iyi tabi ama genede yazayım

Bana rc 64 ilk nesil olan modeli deneyip almam için ta Adana'dan koca koliyi bana gönderen arkadas a tesekkur ediyorum Forumda ki Ersin arkadasıma sorduğum klipsch çok niyetlendim ama her seferinde Ersin olsun diğer arkadaslar olsun ters yonde yönlendir di Ler alma dediler ben denemek için aldım. Ersinin dediği gibi çok bass tiz ağırlık li cikti center geldi actım baya bir denedim ama malesef ya benim odaya uymadı ya lx76 ya uymadı ya rf 82 lere uymadı hep geride kaldı tuhaf bir metalik ses vardı doğal gelmedi bana birde sanki gecikmeli gibi çalıyor du Ses çok çıkıyor ama neden se oda dolmuyordu

Paradigm ilk geldiğin de cidden esim bile şaşırdı ve çok beğendi paradigm daha once Tuncay da denedik denemedik degil ama hic center denemeden aldım. Sagolsun zamanında çok takistigimiz asefik de bir konuşmamızda paradigm önerdi valla onun lafını dinledim çok memnun um

Yanlış anlaşılıcak bir durum yokki tuğrul.
    Bende senin gibi klipsch herzaman metalik doğal olmayan bir ses veriyor gibi hissediyorum.

Esasında bende iyi bir center arayışındayım paradgim değerlendirmeye alayım.
    Yoksa kendi centerimi de kendimmi yapsam ne yapsam

• YAZICIOĞLU kullanıcısına yanıt
    Yapma bence hazır al sen sub yap sana yakışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 18 Ocak 2015; 3:40:34 >
  • Anlaşılan hoparlörler sizi de bayağı memnun etmiş gözüküyor, gerçekten çok düzgün cihazlardır. Güle güle kullanın hayırlı olsun
    "Ama ben -40'lara kadar,hadi diyelim yemekte yürek yedim ve cesaret geldi de -35 yaptım,böyle bile kullanamazken,0'a kadar açsam nolur acaba"
    Bu yorumunuz güldürdü beni..
    Hoparlör değişimi arifesinde, çok beğendiğim ama parası yüzünden yanına yaklaşamadığım marka yı güzel güzel anlatınca, neler kaçırdığımızın farkına vardık.

Anlaşabilir isek bir önceki seri 11v6 ile paradigm markasına geçiş yapmayı planlıyorum, Center hop. CC190 olacak.
    Umarım beni mutlu eder.
    JL sub mutfakta mı duruyor?
    Oda biraz dar gibi geldi kaç m2 bass seslerin üst üste binmessne neden olmuyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

JL sub mutfakta mı duruyor?
    Oda biraz dar gibi geldi kaç m2 bass seslerin üst üste binmessne neden olmuyor mu?

Sn.HI-DEF-MAN, salon 35 m2, bu fotografi çektiğim yerin arkası daha devam ediyor derinlemesine ancak çok bicimsiz bir salon malesef
    Salonun farklı 2 orta yeni kocaman 2 kolon var

• JL Sub, salonun en arka köşesinde, fotoğrafı çektiğim yerin arkasında kalıyor bu arada Basslarda sorun yok bu haliyle, Izmir çevresindeki dostları dinletiye beklerim seve seve, burada çok yalnızız

• Arkadaşlar paradigm hakkında bir sorum olacak,, yanıt veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    PARADIGM MONİTOR 11V 6 ,,ve PARADIGM CC190 Center almam kesinleşti,,
    Özelikle sinemada kullanacağım, daha sonrada aynı seriden veya sizin tavsiyeniz üzerine rear hop, arayışına gıreceğim..
    Pionner 1223 sattım,, bu hop, sistemi ile kullanmak için anthem mrx710 avr alacağım,,
    Bu hoparlörlerin bana maliyeti 2. El olarak 2500 tl olacak..
    Beni endişelendiren özelikle Center,,center hop. Güçlü olmasını istiyorum,, cc190 almalımıyım yoksa 11v6 uygun başka Center mi bakmalıyım..
    Hoparlörleri ayrı kişilerden temin edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 21 Ocak 2015; 0:50:03 >
  • Aslında olayı yanlis yapıyorsun benim fikrim neden dersen iyi kötü orta segment bir avr vardı elinde

Ve mevcut hoplerin de vardı yerinde olsam mevcut hoparlörleri satar anthem için ayiracagin bütçeyi de üzerine koyup paradigm s7 serisinin monitor 11 ve center 3 alırdım mevcut avr ile alacağın s7 ile cikacak ses amthem le s6 ile cikacak senden daha iyi olacak bence nihayi olarak sesi üreten hoparlör Ler

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Aslında olayı yanlis yapıyorsun benim fikrim neden dersen iyi kötü orta segment bir avr vardı elinde

Ve mevcut hoplerin de vardı yerinde olsam mevcut hoparlörleri satar anthem için ayiracagin bütçeyi de üzerine koyup paradigm s7 serisinin monitor 11 ve center 3 alırdım mevcut avr ile alacağın s7 ile cikacak ses amthem le s6 ile cikacak senden daha iyi olacak bence nihayi olarak sesi üreten hoparlör Ler

Aklın yolu bir erdos, üstadın dedigi mesajı alıntıladımki tekrar oku :) benimde hayalim paradigm s7 ve center 3 umarım sahip olurum. Gönlünde olan herkesinde sahip olmasını dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 18 Ocak 2015; 13:58:34 >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Tuğrul artık avr sattık,,almışken iyi bir cihaz alıp uzun yıllar bu konuya son vermek..alacağım paradigma 11v6 da fiyat olarak çok uygun geldi bana, aynı fiyatlara satabilir,
    para işini denkleştirince s7 geçiş yaparım..
    Senden ricam alacağım c190 Center güçlümüdür,yada center3 alsam uyumlu olurmu?
  • Volkan 3500 tl lx77 bul.onu alayım
    Sıfır 4000 tl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdos113

Tuğrul artık avr sattık,,almışken iyi bir cihaz alıp uzun yıllar bu konuya son vermek..alacağım paradigma 11v6 da fiyat olarak çok uygun geldi bana, aynı fiyatlara satabilir,
    para işini denkleştirince s7 geçiş yaparım..
    Senden ricam alacağım c190 Center güçlümüdür,yada center3 alsam uyumlu olurmu?

Sn.erdos113,bence durumunuz var ise kesinlikle ama kesinlikle Anthem 710 şiddetle tavsiye ederim,rüya gibi bir alet.Ben bu tarz cihazlarda,bir kere alınıp tam alınmasından yanayım.Aksi halde,birçoğumuzun yaptığı gibi,buna ben de dahilim,sürekli ala sata ciddi zararlar ettik hep.Bütçenizi zoramaması açısından,dediğiniz gibi yine Monitor 11 V6 alın madem Anthem yanına ama çok çok çok şiddetli tavsiyem,center olarak CENTER 3 alın yanına.İleride durumunuz iyice toparlandığında,o fiyata ikinci el aldığınız V6'lardan asla zarar etmezsiniz satarken,bir de Monitor 11 v7 aldınız mı olay bitmiştir.ma CENTER 3 hakikaten başka bir boyutmuş.Bu kadar dolu dolu çalan,kristal gibi net vokaller ve böylesi bir ses derinliği hiçbir centerda yakalayamamıştım,parasını son kuruşuna kadar hakediyor bence. Ben zamanında Paradigm Monitor 11 v6'da kullandım,o bile bence sınıfında efsanevi cihazlardan biriydi,ancak v7 serisi ile aralarında hakikaten epey fark var,v7'leri kulanmaya başlayınca farkı anladım
    Her ne alacak olursanız olun,sizin için en hayırlısı olacak olanı alırsınız inşallah

• Yamaha RX-A3040 da ciddi markaj seçenekleri arasında olmalı bence.

Önemli artıları var çünkü. Alındıktan sonra da yıllarca kullanılacak türde bir alete benziyor.

http://pocinc.net/blog/product-reviews/review-yamahas-new-rx-a3040-aventage-11-2-channel-4k-receiver/
    Bilgiler için teşekkür ederim affan..şu aralar parasal belirsizlikler var..bende v7 isterim ama anthem yatıracağım parayı..
    Dediğin gibi çok zararım olmadan da satıp geçiş yaparım v7 ye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 21 Ocak 2015; 0:42:00 >
  • Sayın arkadaşlara bir sorum olacak.

definitive in bu center'ı oldukça dikkatimi çekti.adamlar içine bir 8" sub koymuşlar..modeli CS 8060 HD..inanılmaz gözüküyor gerçekten..sizce Paradigm center 3 mü yoksa bu center mı tercih edilmeli.bu center alınırsa SUBwoofer a gerek kalıyormu ya abartmış adamlar resmen..

PARADIGM CLUB (BAŞKA KONU AÇMADAN BURADAN DEVAM EDELİM LÜTFEN) PARADIGM CLUB (BAŞKA KONU AÇMADAN BURADAN DEVAM EDELİM LÜTFEN) PARADIGM CLUB (BAŞKA KONU AÇMADAN BURADAN DEVAM EDELİM LÜTFEN)

• arkadaşlar elinde paradim 11 s7 olup satmak isteyenler pm ile ulaşsın
  • Paradigm m11 usa fiyatı 1170 USD TÜRKİYE fiyatı listesi 9000 küsür tl normal mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.