- x
:::ESRA EROL'UN MAAŞI SİZCE NEKADAR:::
64 Cevap11077 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

278 Mesaj
29 Mayıs 2009; 13:46:53 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Alice’yi takip edenler bilirler... Star TV’de yayınlanan “İzdivaç”ın sunucusu Esra Erol’daki “yıldız ışığı”nı taa Flash TV’de “Desti İzdivaç”ı yaptığı ilk günlerde fark edip, yazanlardanım...
Erol, “Desti İzdivaç”ı sunarken Flash TV’de ayda 9 bin lira alıyordu.
Erol, Star TV’ye transfer olmakla sadece seyirci ve hayran sayısını genişletmedi, sunuculuktan kazandığı parayı da katladı. Star TV’nin, 40 bin lira aylık vererek transfer ettiği Erol, “İzdivaç”la kanala iyi reyting getirince kazancı da arttı.
“İzdivaç”ın yapım şirketi Artı Film, Star TV’de program yapmaya başladıktan beş ay sonra Esra Erol’un maaşını 120 bin liraya çıkardı.
120 bin lira aylık, Türkiye gibi bir ülkede birçok insan için “deli para” gibi görülebilir, ama televizyon sektörü için normal bir kazanç bu...
Haftanın beş günü saatlerce canlı yayın yaparak kanalına reyting kazandıran Esra Erol’un bu parayı, anasından emdiği ak süt gibi hak ettiğinin de altını çizmeliyim. Esra Erol’la çalışmak isteyen birçok yapımcının olduğunu, gösterilen bu ilginin genç sunucuda haklı olarak, “Daha fazlasını hakediyorum” fikri oluşturduğunu biliyorum. Erol hakkında son günlerde çıkan haberlerde bunun ipuçları var. Ancak bazen istemeden attığı adımlar ya da kastını aşan açıklamalarının da Erol’a yarardan çok zarar verdiğini de belirtmeliyim.

Örneğin Mesut Yar’ın Posta’daki köşesinde “Esra Erol’un Star TV ile olan anlaşması 19 Haziran’da bitiyor, izdivaç cenderesinden kurtulacak” diye yazdığı gün, yapım şirketi genç sunucuya, “Ortada galiba yanlış bir anlama var. Bizimle sözleşmen sürüyor” diye ihtarname gönderdi. Yani Artı Film, “Star TV ile sözleşme bitiyor, ama bizimle olan sözleşmen sürüyor” dedi. Esra Erol, yapım şirketiyle sözleşmesini bitiremez mi?
Kanaatim o ki, Artı Film, sözleşmede yazılı olan “Bir milyon dolar tazminat”ı almadan Esra Erol’u bırakmaz.

Televizyonların reklam gelirlerinin yüzde 30 azaldığı bir dönemde, Esra Erol için bu tazminatı ödeyip, üstüne ona, 120 bin liranın üstünde maaş verebilecek ve yapacağı programdan kendi de para kazanabilecek bir yapımcı varsa, neden olmasın?
Bu arada Erol’la menajeri Stelyo Pipis’in yollarının ayrıldığını da söyleyeyim. Pipis’e bunun sebebini sorduğumda, “Esra’ya yetemediğimi fark ettim. Esra, önü açık bir televizyon yıldızı, o yüzden önünü daha fazla kapatmamak için bir ay önce menajerliğini bırakmaya karar verdim” dedi. Esra Erol da, bu ayrılık için benzer şeyler söyledi. Erol’un Star TV’deki “İzdivaç”ı 19 Haziran’da bitecek. Bakalım onu, yeni yayın döneminde nasıl bir “İzdivaç” bekleyecek?

Uzaklaştırılmış
1879 gün cezanın,
448 gün 12 sa. 45 dk. kadarı kaldı.
29 Mayıs 2009; 13:54:27 

oha hayattan soğuyorum ben 9600gt almak için 150 lira bulamayayım adaletin bu mu be ama helal olsun hiç öyle oha felan dememeliyim ama kendimi çok üzüyorum böyle konularda

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mayıs 2009; 13:59:03 

Sabahları tv programı yapanların dızılerın oyuncuları vs vs bu sektorde deli para cevırıyorlar.Masallah cokta ızleyenı var programların.Tv bana gore tek bırsey ıcın takıp edılır oda futbol karsılasmaları.Gerisi yalan dolan faso fıso programlar.Bır kac kanalda egıtıcı ogretıcı program vardı onlarında ıcıne ettıler.Biz ay sonunu nasıl getırıcez dıye ugrasırken oh kadın orda 3 4 saat program yapıyor paraya para demıyor.Yaptıgı ıste evde kalmıs abazalar ıle evde kalmıs curuk bayanları bulusturmak pehh.Adaletını seveyım dunya.

3071 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:00:23 

Böyle şeylerin gizli saklı kalması gerektiğimi düşünüyorum. Bu ülkede bu kadar aç ve işsiz insanlar var. Bunu düşünemiyorlarmı ya. Ayrıca ne kadar maaş aldığı kimsenin umrunda olacağınıda sanmıyorum. Boş yere gündem yaratıyorlar işte.

Ağzından bal damlayan arının bile,
Kıçında iğne var.. -
Ne güveni?

79 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:00:41 

Bu en azından reytıng getırıyor calısanları sayesınde ekmek yıyor, Fatıh Terım 220 mılyar alıyor sıfıra sıfır elde var sıfır bır sey oldugu yok

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2009; 14:01:20 

Esra Erol Benim Hemşo Yaa Severim Kendisini. Beraber Takılırdık Kütahyada Ahh Ahh Ne Günlerdi Bea

701 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:02:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion_tr

Esra Erol Benim Hemşo Yaa Severim Kendisini. Beraber Takılırdık Kütahyada Ahh Ahh Ne Günlerdi Bea

güzel bir hayal

GÖZLÜK CAMI SEÇMEDEN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER...TIKLA

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2009; 14:06:23 

quote:

Orjinalden alıntı: lion_koc

güzel bir hayal

Esra Erol Kimdir?
Göçmen bir baba ile Sinoplu ( Ayvancık ) annenin 5 kızından ortancası olarak 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da dünyaya geldim. Babamın polis olması nedeniyle birçok memleket gezdik ve bu sayede ülkemiz insanını daha yakından tanıma şansına eriştim. Tüm çocukluğumun geçtiği yer olan Kütahya’da; İlk, orta ve lise öğrenimimi tamamladım. Kalabalık bir ailede kendi iç dünyasında yaşayan ben, ortanca çocuk olmanın verdiği avantaj ve dezavantajlarla büyüyerek, ne abla ne de ufaklık oldum. Şimdilerde geçmişe baktığımda hep kendi bildiğim yoldan ilerlediğimi ve kendi bakış açımın benim için ne kadar önemli bir yapıtaşı oluşturduğunu görüyorum.

Kız lisesi “ Çini Seramik ” mezunu olmama karşın meslek olarak Radyo ve Televizyon sektörünü seçtim. Bu doğrultuda Kütahya Destan TV’de yayınlanan Tatlı Cadı adlı TV programı hayatımın ve ideallerimin başlangıcı olmuştur.
Sonrasında ise karşıma heyecan verici İstanbul yolu çıktı. Yaptığım işin hakkını verebilmek adına; diksiyon, haber spikerliği ve tiyatro eğitimi aldım. Bu eğitimlerden geçmek, benim için hem yaşıma göre büyük işlerde hem de birbirinden değerli kurumlarda çalışmanın getirdiği sorumluluklardı. İstanbul’da geçen 8 yıl, bana iş hayatını, insan psikolojisini, şükretmeyi, ideallerim için deli gibi çalışmayı, hırslarımı törpülemeyi, tek başına hiçbir şey olunamayacağını, kadın olmanın zorluklarına karşı dimdik ayakta durmayı ve sabretmeyi öğretti

701 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:08:32 

quote:

Esra Erol Kimdir?
Göçmen bir baba ile Sinoplu ( Ayvancık ) annenin 5 kızından ortancası olarak 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da dünyaya geldim. Babamın polis olması nedeniyle birçok memleket gezdik ve bu sayede ülkemiz insanını daha yakından tanıma şansına eriştim. Tüm çocukluğumun geçtiği yer olan Kütahya’da; İlk, orta ve lise öğrenimimi tamamladım. Kalabalık bir ailede kendi iç dünyasında yaşayan ben, ortanca çocuk olmanın verdiği avantaj ve dezavantajlarla büyüyerek, ne abla ne de ufaklık oldum. Şimdilerde geçmişe baktığımda hep kendi bildiğim yoldan ilerlediğimi ve kendi bakış açımın benim için ne kadar önemli bir yapıtaşı oluşturduğunu görüyorum.

Kız lisesi “ Çini Seramik ” mezunu olmama karşın meslek olarak Radyo ve Televizyon sektörünü seçtim. Bu doğrultuda Kütahya Destan TV’de yayınlanan Tatlı Cadı adlı TV programı hayatımın ve ideallerimin başlangıcı olmuştur.
Sonrasında ise karşıma heyecan verici İstanbul yolu çıktı. Yaptığım işin hakkını verebilmek adına; diksiyon, haber spikerliği ve tiyatro eğitimi aldım. Bu eğitimlerden geçmek, benim için hem yaşıma göre büyük işlerde hem de birbirinden değerli kurumlarda çalışmanın getirdiği sorumluluklardı. İstanbul’da geçen 8 yıl, bana iş hayatını, insan psikolojisini, şükretmeyi, ideallerim için deli gibi çalışmayı, hırslarımı törpülemeyi, tek başına hiçbir şey olunamayacağını, kadın olmanın zorluklarına karşı dimdik ayakta durmayı ve sabretmeyi öğretti

ben esra erolu ulaşılamaz elit bir sınıfa koyarak demedim.Genelde şaka mayetli yazıldığı için dedim.

GÖZLÜK CAMI SEÇMEDEN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER...TIKLA

2509 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:08:49 

zenginin malı züğürdün çenesini yorar mode

Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme

1232 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:11:04 

seda sayan 400000lira alıyo ayda buna ne demeli...

balearic!

367 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:13:11 

Babası emekli başkomiser ama kendi kürt idris[öldü] lakaplı mafya babasının oğluyla takılmaktadır.

Atletico Madrid

278 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:13:28 

quote:

Orjinalden alıntı: maghapas

o ayrı..

16635 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:17:49 

quote:

Orjinalden alıntı: maghapas

o ülkemizin bacısı olur o kadar

Opel Vectra 1.9 CDDesign Edition
150 ps 320 nm 6 ileri Active Select

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2009; 14:18:13 

Yemişim izdivaçını
benim için TV = Şampiyonlar ligi + Uefa + Lig + NBA Lig ve Play-0ff ve bunlara özgü proğram sunanlardan ibarettir. Bunları yapanada giden para helal olsun gerisi boş.

3033 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:23:39 

küfür gibi resmen

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.

106 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:25:38 

5 para etmez kadının götürdüğü paralara bak.

3699 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:25:45 

ülkemizde o programları izleyecek "BOŞ ADAM"+"MAHALLE KARISI" olduğu sürece, çok para kazanır bunlar, sizde kasın mühendis olacaz diye(bende kastım zamanında merak etmeyin)

Demokratçılık boruculuk değildir...Demokratçılıkta herkes nerde, sen orda...Muhalif olmak, münafık olmak yok, yasak bunlar..

403 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:26:59 

boşuna okuyoruz vallahi

3984 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:31:32 

quote:

Orjinalden alıntı: alikum

ülkemizde o programları izleyecek "BOŞ ADAM"+"MAHALLE KARISI" olduğu sürece, çok para kazanır bunlar, sizde kasın mühendis olacaz diye(bende kastım zamanında merak etmeyin)

Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?

Para kazanmak için mi mühendislik okudunuz?

1307 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:33:41 

çirkin, sesi kulak tırmalıyo, zekası vasat seviyede, geçen gün 2 kelimeyi konuşamadı komik duruma düşüyodu konuyu değiştirdi.

Sıradan bi insan işte, bu kadar maaşı haketmiyo, yazık

1300 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:36:48 

quote:

Orjinalden alıntı: alikum

düzgün konuş lan annemded izliyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

278 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:38:11 

quote:

Orjinalden alıntı: miyako

Çoğunluk için demiştir hocam..Oraya gidenler stüdyodan çıkmayanlar var haklı

131 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:40:05 

o kadar dedeye boşa ellettirmiyor

9719 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Reus Vox

[3 Ekim 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

29 Mayıs 2009; 14:42:39 

Olay kimin ne kadar paza kazandığı değil, o mevkiye gelene kadar neler yaptığıdır.

İsterse mahalle karısı programı sunsun o mevkiye durduk yerde gelinmiyor arkadaşlar hepiniz biliyorsunuzdur.

MB: |MSI Z77A-GD55| CPU: |Intel Core i5 3570k@4.7Ghz|
GPU: |MSI 2 GB HD7870 Twin Frozr+Sapphire 2 GB HD7870 CrossfireX(@1200/1350)| RAM: |8 GB DDR3 1666(9-9-9-24)|
SSD: |60 GB Corsair Force 3| HDD: |1 TB WD 7200|
Case: |Zalman Z11 Plus| |Zalman MFC3 Fan Controller| |Corsair H80 Hydro Series|
PSU: |Corsair AX1200i 80+Platinum| Mouse: |Logitech G9X MW3 Edition| Keyboard: |Logitech G710+ Gaming|
Console: |Xbox One| Headset: |Tritton AX720 7.1| Mobile: |Samsung Galaxy S4| Monitor: |3x AOC 23" E2357FM Eyefinity@5760x1080p|

449 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:50:39 

sende çalıştığın şirkete milyon liralık gelir getirirsen sanada verirler.
hayata sövüp saymaya gerek yok sen de aynısını yap sende al o parayı.
ha yok bu kültür seviyesindeki bir insan böyle bir programla nasıl kazanır dersen
o zaman o parayı ona kazandıranları bilinçlendireceksin sistem eleştirisi yapmakla olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zohahahaha -- 29 Mayıs 2009; 14:54:22 >

237 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:52:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

boşuna okuyoruz vallahi

katiliyorum

4267 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:06:50 

maaşı veren memnun alan da memnun, kimseyi germemesi gerektiğini düşünüyorum

1041 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:08:55 

quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

boşuna okuyoruz vallahi

+1 Kesinlikle Katılıyorum

2077 Mesaj

[30 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

29 Mayıs 2009; 15:11:21 

Necati Şaşmaz 500.000 TL
Engin Günaydın 340.000TL yanılmıyorsam

Und ein letzter Gruß an deinem Grab, von mir dein Freund und Kamerad.
Es bleibt die Erinnerung, ein letzter Gruß an deinem Grab,
von mir dein Freund und Kamerad, es bleibt ein Blick zurück.
ReichIIIYoutubeThe Women

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2009; 15:11:22 

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Olay kimin ne kadar paza kazandığı değil, o mevkiye gelene kadar neler yaptığıdır.

İsterse mahalle karısı programı sunsun o mevkiye durduk yerde gelinmiyor arkadaşlar hepiniz biliyorsunuzdur.

+1

Esra Erol Oraya Çok Zorluklarla Geldi. Sizin Gibi PC Başında Akşama Kadar Pinekleyenlerden Değil. Hayat Hikayesini Üstte Verdim. Onlar Sadece Özet Neler Yaşadığını Sadece Onu Tanıyanlar Bilir

4267 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:14:43 

quote:

Orjinalden alıntı: synaX:Lecter

Necati Şaşmaz 500.000 TL
Engin Günaydın 340.000TL yanılmıyorsam

o krizden önceydi
Necati Şaşmaz bölüm başına yaklaşık 80-100 bin dolar alıyodu, ayda 500 bin tl yi geçiyo zaten, ancak indirime gittiler ya diziye ara felan verdiler biraz düştü 250 bin tl civarına sanırsam

604 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:15:40 

Devletin üretim mekanizmaları genel olarak asgari ücretle kelle koltukta çalışırken böyle boş bir programda bu tür fiyatları görmek, millet olarak birtakım konuların lehimize döneceğine dair ümit beslememizin ne kadar ironik bir durum olduğunu hatırlatıyor. Seçtiğim tahsil hayatını ve mesleği parası için seçmememe rağmen toplum bilinciyle düşündüğümde beynimizin aslında bedavaya eridiğini düşünüyorum.

Bundan daha trajikomik olanı ise büyük bir kitlenin bu tür zaman öldürme programlarını seyretmesi mevzusudur. Kimseye lafım yok ama herkese soruyorum, ahirete intikal ettiğimizde zaman israfının mazereti ne olacaktır?

278 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:16:21 

quote:

+1

Esra Erol Oraya Çok Zorluklarla Geldi. Sizin Gibi PC Başında Akşama Kadar Pinekleyenlerden Değil. Hayat Hikayesini Üstte Verdim. Onlar Sadece Özet Neler Yaşadığını Sadece Onu Tanıyanlar Bilir

Sen pineklemiyormusun

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2009; 15:21:15 

quote:

Orjinalden alıntı: zerzavatçı

Sen pineklemiyormusun

Bende Pinekliyorum Ama Hakkıyla Kazanmıyo O Parayı Falan Filan Diyenlerden Deilim. Şuan Kazandığı Parayı Hakkıyla Kazanıyo. Ne Zorluklar Yaşadı Bi Bilseniz

256 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:23:19 

Okumanın amacı sırf para kazanmak mıdır?"Boşuna okuyoruz" yorumlarını gördükçe utanıyorum.Yazık...
"Ben kültürlü insan oluyorum, bilgili insan oluyorum" demek yerine "boşuna okuyoruz" demek.Ne söylesem boş.Sonra neden kalkınamıyoruz derler.Okumanın önemini önce öğret sen Türk halkına.Okumanın amacının para kazanmak olmadığı öğret Türk halkına.Ondan sonra kalkınırız.Bu kafalarla kalkınsak 2 yıl sonra gene batarız zaten.

Bu arada bütün bayan ünlüleri aynı kefeye koyup "or..pu" gözüyle bakanlarıda ayrıca kınıyorum.Tamam böyleleri yok değil.Birilerinin altına yatmadan ünlü olmakta zor bayanlar için.Ama herkes aynı değildir.Bunu kafanıza sokun.

976 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:28:42 

Bu olaylar arz-talep meselesi arkadaşlar.Orada Esra erol sizlere bir nevi hizmet sunuyor ve sizde bu hizmeti satın alıyorsunuz.O da para kazanmış oluyor.Bence bu kadar saçma programlar niye çok izleniyor onu tartışmak gerek diye düşünüyorum.Starın o kadına verdiği para sizin cebinizden çıkıyor.Tvde çıkan reklamların parasını ürün alırken veriyorsunuz mesela.İşte bu şekilde Esra erolun 120 bin lirasına katkı yapmış oluyorsunuz.Toplumdaki en faydalı olması gereken bilim adamı vb kimseler çok değil 1500-2000 gibi bir rakamla çalışıyor.Sabahtan akşama kadar eli boş aylak kişileri eğlendirenler 120 bin alıyormuş.Hiç adil gözükmüyor ama dediğim gibi arz-talep

5604 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:38:48 

0

3699 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:39:53 

quote:

Orjinalden alıntı: miyako

bir lan lun konuşma

iki benim annemde izliyor. benim burada bunu dememin sebebi izleyenler değil, sabah akşam bu programlarla yatıp kalkanlar...

Demokratçılık boruculuk değildir...Demokratçılıkta herkes nerde, sen orda...Muhalif olmak, münafık olmak yok, yasak bunlar..

1036 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:41:24 

quote:

Orjinalden alıntı: kutup ayısı

o kadar dedeye boşa ellettirmiyor

5604 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:43:26 

0

550 000 tl ye arabayı profösör ömür boyu çalışsa alamaz

3348 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:45:18 

Yuhh!550 bin liraya sıpasına araba almış he mi?Aman Allahım.Lan bunların şeffaf kadınım,halkın nabzıyım lafları tamamen piyasa yapmak için ve prim yapmak için sarfedilen davranış kalıplarıdır.

Seda Sayan'ın annesi,7 ya da 8 sene önce,belki daha eski bilemiyorum; Tokat'a gelmişti,dayimin işyerinden alışveriş yapıyordu.Baya malzeme aldı,belli ki memleketinde hediye olarak dağıtacaktı,kadın kasada dozajı kaçırdı ve pazarlık muhabbetini abarttı,dayim kibarca si..tiri çekti,kapıyı gösterdi karıya

Daha sonra,parasını ödedi; aldı orası ayrı tabi..

Anasına bak,kızına bak ulan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 29 Mayıs 2009; 15:46:18 >

Tek bir hayatın var,ona göre seçimini yap,ıssız dağ yamacındaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yaşa,namın senden sonra yaşasın.

801 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:46:01 

aslında kanallar günde nekadar kazanıyor onu sorgulamak lazım trilyonlar dönüyor bir günde artık kaç trilyon giriyor kasaların bir günde bilemiyorum

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

3699 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:48:57 

quote:

Orjinalden alıntı: faruk

Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?

Para kazanmak için mi mühendislik okudunuz?

ya bakma kardeş pişmanlık bizim agzımızda, yine gelsem dünyaya yine okurdum...maaşı geç, forumdan da gözüktügü gibi insanlara konulara bakış açın bile değişiyor...tabi bu biraz da kişilikle alakalı bir durum ama genelde okumuş adamın hali bir başka tabi...

3233 Mesaj
29 Mayıs 2009; 15:52:18 

bu esra bafralıydı heralde bizim oralardan

bang! bang!

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2009; 15:55:55 

quote:

Orjinalden alıntı: kanoute

0

Allah'tan boğaziçi ne falan girmemiş.

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2009; 16:24:12 

quote:

Orjinalden alıntı: kanoute

0

550 000 tl ye arabayı profösör ömür boyu çalışsa alamaz

500 tl toplayamıyorum gitar için velet 550000 tl lik arabaya biniyor kahpe hayat

33 Mesaj
29 Mayıs 2009; 16:29:39 

Millet parayla oynuyor biz sürünüyoruz

1714 Mesaj
29 Mayıs 2009; 16:42:30 

BU BAYANIN TAM OLARAK MESLEĞİ NEDİR ERKEK OLANLARININ BİR ADI VARDA BU MESLEK GURUBUNDA OLANLARIN YUHH CEBİMDE 120 YTL BİLE YOK

Pc sistem: İntel Q9450 2.66 Ghz 12 MB Cache * CoolerMaster RC-690 *GIGABYTE P35c* Wd 1tb Caviar Black Sata 3.0 64mb Cache +500Gb Caviar Black 32Mb 640Gb Caviar Blue 16 mb Cache * 600 Watt Psu* 2Gb OCZ Gold 1333 Mhz Ram* Sapphıre X1650 Pro / Nokıa 6233 - Panasonic SB WA110 100 WATT/ Sony 5+1 Ev sinema sistemi/ LG 42' 106 Cm Full Hd LF2500 /Dreambox 500* Playstatıon 2 Sakarya Web Tasarım
Psikolojimiz Hakkında Herşey

2868 Mesaj
29 Mayıs 2009; 16:43:43 

quote:

Orjinalden alıntı: AcmisinTokmusun

Biz ay sonunu nasıl getırıcez dıye ugrasırken oh kadın orda 3 4 saat program yapıyor paraya para demıyor.Yaptıgı ıste evde kalmıs abazalar ıle evde kalmıs curuk bayanları bulusturmak pehh.Adaletını seveyım dunya.

2868 Mesaj
29 Mayıs 2009; 16:52:29 

Seda Sayan'ın oğlunun ismine bak; Oğulcan. "solucan" gibi

278 Mesaj
29 Mayıs 2009; 19:14:17 

1339 Mesaj
29 Mayıs 2009; 19:33:52 

yaw ne zorluk yaşadı anasını satiym ne zorlukla yaşadı şimdi cennete mi gitti Alla alla sanki biz zorluk çekmiyoz.Okulda yaşadığımız kalma geçme derdine karşılı kaç para alıyoz,evde olan çeneden dolayı kaç para alıyoz,sokakta yaptığımız mevzudan kaç para alıyoz. 1-2 lira biyerden kar ettik mi bayram oluyo bizim için siz merak etmeyin

3033 Mesaj
29 Mayıs 2009; 19:38:00 

ya birde kadını savunanlar var
neden
yakınınız falan mı
yoksa sizde mi onun sayesinde birini buldunuz?

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.

1057 Mesaj
29 Mayıs 2009; 19:40:59 

POLAT ALEMDAR DA 70 MİLYAR ALIYOR BÖLÜM BAŞINA

Electro House Music
19 year old Turkish DJ/Producer supported by all notable Electro House DJ's on this planet.

No Label

292 Mesaj
29 Mayıs 2009; 19:42:28 

quote:

+1

İşte senin gibi Türkçede bir harfi büyük bir harfi küçük yazarak salak salak davranan insanlar savunur o kadını.

http://ekstrapara.com - İnternetten para kazanmanız ve sosyal medyayı aktif kullanmanız zor değil!

155 Mesaj
29 Mayıs 2009; 19:51:49 

ben firefox kullanıyorum.ilk mesajdaki yazıda noktalama işaretleri yerine ����� işaretleri çıkıyor nedendir acaba ?

2590 Mesaj
29 Mayıs 2009; 19:54:59 

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..

Sizde okuyun kazanın bu kadar basit.

Sanki bir PS3 oyunu için para bulamamak benimde hoşuma gidiyor sanıyorsunzu ama ne yapalım annelerimiz babalarımızın elinden bu geliyor..Bizler okuruz idaellerimizi gerçekleştiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prince* -- 29 Mayıs 2009; 19:56:52 >

Karaköy Zürafa Sokak % 89 oranında hisse sahibi.

1339 Mesaj
29 Mayıs 2009; 20:08:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..

Sizde okuyun kazanın bu kadar basit.

Sanki bir PS3 oyunu için para bulamamak benimde hoşuma gidiyor sanıyorsunzu ama ne yapalım annelerimiz babalarımızın elinden bu geliyor..Bizler okuruz idaellerimizi gerçekleştiririz.

aga bak şuan ps3ü olanlar zengin sayılıyo doğruya doğru ve ps3ü olanlar da oyun alamamaktan şikayetçi bu kadın mahalle ağzı yapıyo 2-3 saat adamlar kadını savunuyo.

savunanlara diyorum:
Lan asgari maaş alan adam günde 10 saat güneş altında çalışıyo o kadın gibi yok onun altına yatayım muhabbeti yok adamın orasından ter akıyo çalışırken bi de diyolar o ne zorluklar çekti görüyoz kimin zorluk çektiğini.

2590 Mesaj