Şimdi Ara

:::ESRA EROL'UN MAAŞI SİZCE NEKADAR:::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
13.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ülkemizde o programları izleyecek "BOŞ ADAM"+"MAHALLE KARISI" olduğu sürece, çok para kazanır bunlar, sizde kasın mühendis olacaz diye(bende kastım zamanında merak etmeyin)
  • Alice’yi takip edenler bilirler... Star TV’de yayınlanan “İzdivaç”ın sunucusu Esra Erol’daki “yıldız ışığı”nı taa Flash TV’de “Desti İzdivaç”ı yaptığı ilk günlerde fark edip, yazanlardanım...
    Erol, “Desti İzdivaç”ı sunarken Flash TV’de ayda 9 bin lira alıyordu.
    Erol, Star TV’ye transfer olmakla sadece seyirci ve hayran sayısını genişletmedi, sunuculuktan kazandığı parayı da katladı. Star TV’nin, 40 bin lira aylık vererek transfer ettiği Erol, “İzdivaç”la kanala iyi reyting getirince kazancı da arttı.
    “İzdivaç”ın yapım şirketi Artı Film, Star TV’de program yapmaya başladıktan beş ay sonra Esra Erol’un maaşını 120 bin liraya çıkardı.
    120 bin lira aylık, Türkiye gibi bir ülkede birçok insan için “deli para” gibi görülebilir, ama televizyon sektörü için normal bir kazanç bu...
    Haftanın beş günü saatlerce canlı yayın yaparak kanalına reyting kazandıran Esra Erol’un bu parayı, anasından emdiği ak süt gibi hak ettiğinin de altını çizmeliyim. Esra Erol’la çalışmak isteyen birçok yapımcının olduğunu, gösterilen bu ilginin genç sunucuda haklı olarak, “Daha fazlasını hakediyorum” fikri oluşturduğunu biliyorum. Erol hakkında son günlerde çıkan haberlerde bunun ipuçları var. Ancak bazen istemeden attığı adımlar ya da kastını aşan açıklamalarının da Erol’a yarardan çok zarar verdiğini de belirtmeliyim.

Örneğin Mesut Yar’ın Posta’daki köşesinde “Esra Erol’un Star TV ile olan anlaşması 19 Haziran’da bitiyor, izdivaç cenderesinden kurtulacak” diye yazdığı gün, yapım şirketi genç sunucuya, “Ortada galiba yanlış bir anlama var. Bizimle sözleşmen sürüyor” diye ihtarname gönderdi. Yani Artı Film, “Star TV ile sözleşme bitiyor, ama bizimle olan sözleşmen sürüyor” dedi. Esra Erol, yapım şirketiyle sözleşmesini bitiremez mi?
    Kanaatim o ki, Artı Film, sözleşmede yazılı olan “Bir milyon dolar tazminat”ı almadan Esra Erol’u bırakmaz.

Televizyonların reklam gelirlerinin yüzde 30 azaldığı bir dönemde, Esra Erol için bu tazminatı ödeyip, üstüne ona, 120 bin liranın üstünde maaş verebilecek ve yapacağı programdan kendi de para kazanabilecek bir yapımcı varsa, neden olmasın?
    Bu arada Erol’la menajeri Stelyo Pipis’in yollarının ayrıldığını da söyleyeyim. Pipis’e bunun sebebini sorduğumda, “Esra’ya yetemediğimi fark ettim. Esra, önü açık bir televizyon yıldızı, o yüzden önünü daha fazla kapatmamak için bir ay önce menajerliğini bırakmaya karar verdim” dedi. Esra Erol da, bu ayrılık için benzer şeyler söyledi. Erol’un Star TV’deki “İzdivaç”ı 19 Haziran’da bitecek. Bakalım onu, yeni yayın döneminde nasıl bir “İzdivaç” bekleyecek?

• oha hayattan soğuyorum ben 9600gt almak için 150 lira bulamayayım adaletin bu mu be ama helal olsun hiç öyle oha felan dememeliyim ama kendimi çok üzüyorum böyle konularda
  • Sabahları tv programı yapanların dızılerın oyuncuları vs vs bu sektorde deli para cevırıyorlar.Masallah cokta ızleyenı var programların.Tv bana gore tek bırsey ıcın takıp edılır oda futbol karsılasmaları.Gerisi yalan dolan faso fıso programlar.Bır kac kanalda egıtıcı ogretıcı program vardı onlarında ıcıne ettıler.Biz ay sonunu nasıl getırıcez dıye ugrasırken oh kadın orda 3 4 saat program yapıyor paraya para demıyor.Yaptıgı ıste evde kalmıs abazalar ıle evde kalmıs curuk bayanları bulusturmak pehh.Adaletını seveyım dunya.
  • Böyle şeylerin gizli saklı kalması gerektiğimi düşünüyorum. Bu ülkede bu kadar aç ve işsiz insanlar var. Bunu düşünemiyorlarmı ya. Ayrıca ne kadar maaş aldığı kimsenin umrunda olacağınıda sanmıyorum. Boş yere gündem yaratıyorlar işte.
  • Bu en azından reytıng getırıyor calısanları sayesınde ekmek yıyor, Fatıh Terım 220 mılyar alıyor sıfıra sıfır elde var sıfır bır sey oldugu yok
  • Esra Erol Benim Hemşo Yaa Severim Kendisini. Beraber Takılırdık Kütahyada Ahh Ahh Ne Günlerdi Bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion_tr

Esra Erol Benim Hemşo Yaa Severim Kendisini. Beraber Takılırdık Kütahyada Ahh Ahh Ne Günlerdi Bea

güzel bir hayal
  • quote:

Orjinalden alıntı: lion_koc

quote:

Esra Erol Benim Hemşo Yaa Severim Kendisini. Beraber Takılırdık Kütahyada Ahh Ahh Ne Günlerdi Bea

güzel bir hayal

Esra Erol Kimdir?
    Göçmen bir baba ile Sinoplu ( Ayvancık ) annenin 5 kızından ortancası olarak 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da dünyaya geldim. Babamın polis olması nedeniyle birçok memleket gezdik ve bu sayede ülkemiz insanını daha yakından tanıma şansına eriştim. Tüm çocukluğumun geçtiği yer olan Kütahya’da; İlk, orta ve lise öğrenimimi tamamladım. Kalabalık bir ailede kendi iç dünyasında yaşayan ben, ortanca çocuk olmanın verdiği avantaj ve dezavantajlarla büyüyerek, ne abla ne de ufaklık oldum. Şimdilerde geçmişe baktığımda hep kendi bildiğim yoldan ilerlediğimi ve kendi bakış açımın benim için ne kadar önemli bir yapıtaşı oluşturduğunu görüyorum.

Kız lisesi “ Çini Seramik ” mezunu olmama karşın meslek olarak Radyo ve Televizyon sektörünü seçtim. Bu doğrultuda Kütahya Destan TV’de yayınlanan Tatlı Cadı adlı TV programı hayatımın ve ideallerimin başlangıcı olmuştur.
    Sonrasında ise karşıma heyecan verici İstanbul yolu çıktı. Yaptığım işin hakkını verebilmek adına; diksiyon, haber spikerliği ve tiyatro eğitimi aldım. Bu eğitimlerden geçmek, benim için hem yaşıma göre büyük işlerde hem de birbirinden değerli kurumlarda çalışmanın getirdiği sorumluluklardı. İstanbul’da geçen 8 yıl, bana iş hayatını, insan psikolojisini, şükretmeyi, ideallerim için deli gibi çalışmayı, hırslarımı törpülemeyi, tek başına hiçbir şey olunamayacağını, kadın olmanın zorluklarına karşı dimdik ayakta durmayı ve sabretmeyi öğretti

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: lion_koc

quote:

güzel bir hayal

Esra Erol Kimdir?
    Göçmen bir baba ile Sinoplu ( Ayvancık ) annenin 5 kızından ortancası olarak 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da dünyaya geldim. Babamın polis olması nedeniyle birçok memleket gezdik ve bu sayede ülkemiz insanını daha yakından tanıma şansına eriştim. Tüm çocukluğumun geçtiği yer olan Kütahya’da; İlk, orta ve lise öğrenimimi tamamladım. Kalabalık bir ailede kendi iç dünyasında yaşayan ben, ortanca çocuk olmanın verdiği avantaj ve dezavantajlarla büyüyerek, ne abla ne de ufaklık oldum. Şimdilerde geçmişe baktığımda hep kendi bildiğim yoldan ilerlediğimi ve kendi bakış açımın benim için ne kadar önemli bir yapıtaşı oluşturduğunu görüyorum.

Kız lisesi “ Çini Seramik ” mezunu olmama karşın meslek olarak Radyo ve Televizyon sektörünü seçtim. Bu doğrultuda Kütahya Destan TV’de yayınlanan Tatlı Cadı adlı TV programı hayatımın ve ideallerimin başlangıcı olmuştur.
    Sonrasında ise karşıma heyecan verici İstanbul yolu çıktı. Yaptığım işin hakkını verebilmek adına; diksiyon, haber spikerliği ve tiyatro eğitimi aldım. Bu eğitimlerden geçmek, benim için hem yaşıma göre büyük işlerde hem de birbirinden değerli kurumlarda çalışmanın getirdiği sorumluluklardı. İstanbul’da geçen 8 yıl, bana iş hayatını, insan psikolojisini, şükretmeyi, ideallerim için deli gibi çalışmayı, hırslarımı törpülemeyi, tek başına hiçbir şey olunamayacağını, kadın olmanın zorluklarına karşı dimdik ayakta durmayı ve sabretmeyi öğretti

ben esra erolu ulaşılamaz elit bir sınıfa koyarak demedim.Genelde şaka mayetli yazıldığı için dedim.

• zenginin malı züğürdün çenesini yorar mode
  • seda sayan 400000lira alıyo ayda buna ne demeli...
  • Babası emekli başkomiser ama kendi kürt idris[öldü] lakaplı mafya babasının oğluyla takılmaktadır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maghapas

seda sayan 400000lira alıyo ayda buna ne demeli...

o ayrı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: maghapas

seda sayan 400000lira alıyo ayda buna ne demeli...

o ülkemizin bacısı olur o kadar
  • Yemişim izdivaçını
    benim için TV = Şampiyonlar ligi + Uefa + Lig + NBA Lig ve Play-0ff ve bunlara özgü proğram sunanlardan ibarettir. Bunları yapanada giden para helal olsun gerisi boş.
  • küfür gibi resmen
  • 5 para etmez kadının götürdüğü paralara bak.
  • boşuna okuyoruz vallahi
  • quote:

Orjinalden alıntı: alikum

ülkemizde o programları izleyecek "BOŞ ADAM"+"MAHALLE KARISI" olduğu sürece, çok para kazanır bunlar, sizde kasın mühendis olacaz diye(bende kastım zamanında merak etmeyin)

Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?

Para kazanmak için mi mühendislik okudunuz?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.