Şimdi Ara

### Fantasy Tennis II Tanıtım ve Rehber ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ### Fantasy Tennis II Tanıtım ve Rehber ###

Fantastik Bir Tenise Ne Dersiniz?

Arkadaşlar yeni bir oyunla daha karşınızdayım, Alaplaya firmasının çıkardığı bu şirin oyun aslında diğer MMORPG (Wow,Sro,Ko,Warhammer,Cabal Vs.)'ler kadar büyük ve teferruatlı işleri olmasada oyun oldukça eğlenceli ve zaman öldürmek için birebir.
    En iyi yanı ise Türkiye şartlarında 1 Mb bağlantı ile (şöyleki download yaparken oyuna girdim ve lag denen bişey görmedim) hiç lag olmaması şahsen denenmiştir.

Hemen Sitesini Vereyim:

http://fantasytennis.tr.alaplaya.net/ Site Türkçedir Arkadaşlar..

Üye Kayıt Adresi:

http://tr.alaplaya.net/users/new

Oyun Download Adresi:

http://tr.alaplaya.net/games

Oyundan birkaç SS verdikten sonra anlatıma başlayabilirim.. (Resimler Kendi Oyunumdan Çekilip Upload Yapılmıştır.)

Gelelim anlatıma,

Sistem Gereksinimleri:

1- Yukarıda verdiğim adresten önce oyunun clientini indirin. Client toplam 333 Mb. Oyun indiğinde size tek dosya halinde .rar uzantılı bir dosya çıkıyor. Bunu açıyorsunuz ve içindeki tek setup dosyasını dışarı çıkartıp oyunumuzu kuruyorsunuz.
    Oyun kurulduktan sonra launcher'dan açın oyunu, launcher 158 Mb.lık bir pacth yapıcak oyuna.

2- Yukarıda verdiğim linkten oyuna kayıt olun.

3- Arkadaşlar oyun Free2Play yani tamamen bedavadır lakin bu oyunun masraflarını çıkartabilmek için her oyun firmasının yaptığı gibi bunda da özel reel parayla alınan itemler giysiler falan var. Oyuna girişlerde sorun falan olmuyor yani ko,sro gibi Free2Play yazıp oyuna girememek gibi bi sorunumuz yok..

4- Oyuna girdikten sonra bir karakter oluşturun ve tutorial bölümünü mutlaka oynayın.
    5- Resimli anlatım için link: TIKLA

Arkadaşlar oyunu kabaca anlatacak olursak istediğiniz karakteri oluşturduktan sonra tutorial bölümünü oynayın ve tuşlar ile atışları öğrenin. Oyunda kendinize ait olabilecek ev ve eşyalar itemler battlemon yani hayvanlar var. Ayrıca Basic Mode, Battle Mod, Battlemon Mod, Quest Mode ve Single Mode var. Yani oyundan sıkılmanız çok zor

Neyse şimdilik bu kadar aklıma bişey gelirse devam ederim, bi sorunuz olursa ben yada başka oynayan arkadaşlar yardımcı oluruz. (Bende başlayalı 2 gün oldu ama neyse xD )

PS: Oyunda Nickim: DeadPoem eğer başlarsanız mesaj atın konuşur yardımlaşırız.
    PS2: Gecenin bu saatinde uğraştım hazırladım bu çalışmayı alıntı falan değildir.
    PS3: Bi Teşekkür Yeter..

• Güzel anlatmışsın ellerine sağlıkGenelde tenis oyunlarını sevmem ancak oyun indirirken lag olmuyorsa denemeye değer
  • 2 Gündür oynuyorum lag denen bişey görmedim, zaman öldürmek için birebir tavsiye ederim
  • Vayy...Çok severim böyle oyunları, bir ara fishingchamp vardı ona benziyor oda güzeldi ama kapattılar
  • Oyunda bikaç Türkle karşılaştım eğer oynayan varsa nick yazsın buraya haberleşelim..
  • bn Elvenelf lag oluyo ama sadece bnde 2048 internet war ama hala lag war format attım gm sendendir sorun dio bndede sorun yok ama bu sizi yanıltmasın lag sadece bnde
  • Up..
  • Hala oynuyor musun? Ben asla dayanamam böyle oyunlara. 1 hafta oynarım en fazla bunu da 1 hafta oynadım zaten.
  • Aslında 6 levele kadar gelmiştim singleplayerda bazı yerleri geçemedim ayriyetten oyuna para vermeden hiçbirşey yapamıyorsunuz raketler,karakterler herşey paralı.
  • Güncel..
  • Alaplaya bu tür oyunlarla epey haşırneşir sanırım,Bana saçma gelsede oynayan vardır elbette.
  • hort olucak ama bu oyunu hala oynayan varmı ben 60 levelim ama oyunda fazla kişi yok
  • Tennis tarzım degil ama bu tür spor mmorpg oyunlarda bir tek drift city oynamıştım 2-3 arkadaş edinince baya keyifliydi.Ama oyunda en iyi olmak için en azından zevk alabilmek için yüklü miktarda para dökmek lazımdı birde kasmak için baya bir zamanımı alıyordu o yüzden bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

Tennis tarzım degil ama bu tür spor mmorpg oyunlarda bir tek drift city oynamıştım 2-3 arkadaş edinince baya keyifliydi.Ama oyunda en iyi olmak için en azından zevk alabilmek için yüklü miktarda para dökmek lazımdı birde kasmak için baya bir zamanımı alıyordu o yüzden bıraktım.

oyun tam olarak tenis oyunu değil adındanda anlayacabilecğin gibi "fantasy tennis" yani dümdüz bir yeşil alanda tenis oynamıyorsun zindanlarda dağlarda kumsallarda ormanlarda tenis oynarken ayrıca büyüler(meteor blizzard fireball tarzı) şeyler kullanıyorsun ayrıca bana oyunu en çekici yapan şey guardian battle modu.
  • Bende başladım oynamaya. 3 lvl oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Pato]

Bende başladım oynamaya. 3 lvl oldum.

oyunla ilgili bir sıkıntın varsa pm atabilirsin 60 levelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

quote:

Orijinalden alıntı: [Pato]

Bende başladım oynamaya. 3 lvl oldum.

oyunla ilgili bir sıkıntın varsa pm atabilirsin 60 levelim

Hileden geçilmiyormuş diye duydum başlanmaz herhalde?
  • oyunla ilgili büyük bir sorunum var. halledin de gireyim bari ya. oynamak için sabırsızlanıyorum.

oyunu açınca daha launcher tam olarak açılmadan could not connect the patch server (2) diyor.
    alaplaya forumunda baktım. şöyle diyorlar:

1. "cannot connect to patch server (1), (2) oder (3) "
    A Firewall blocked the client. Please check up, if following datas are approved.
    FT_Client.exe , FT_Launscher.exe , FT_Updater.exe

Should the problem still excist, please approve following Router setting at "TCP Ports".

Gameports:
    15011, 15022, 15033, 15044, 15055
    15012, 15023, 15034, 15045, 15056
    15013, 15024, 15035, 15046, 15057
    Relayserver:
    8976
    Loginserver FantasyTennis:
    5894

firewallda sorun yok ama şu tcp portlarını falan napacağım anlamadım. bi el atıverin gençler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.