Şimdi Ara

Kingston 12GB'lık DDR3 bellek kitini satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bellek üretiminde sektör devi isimlerden Kingston, Intel Core i7 platformu için hazırladığı yeni bellek kitini duyurdu. Firmanın HyperX serisi altında hazırladığı 12GB kapasiteli 3 kanal DDR3 bellek kiti, 4GB'lık üç adet bellek modülünden oluşuyor. Core i7 işlemcilerle birlikte X58 anakartlarda kullanılmak üzere hazırlanan DDR3 bellek kiti, 1600MHz'de çalışıyor ve 1.65v geriliminde 9-9-9-27 zamanlamalarıyla geliyor.

HyperX serisine özel soğutucu ile donatılan 12GB'lık yeni bellek kitinin ömür boyu garanti ile satışa sunulduğu belirtilirken tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 1400$.

• 140$ a düşmeden böyle bir ram almayı düşünmüyorum. 1400$ bize göre değil.
  • şimdi bunları takarız anakarta 1600 yerine 1333 çalışmaya başlar gene deli eder adamı. allahtan ocz, a-data geil falan varda kalmıyoruz bu ramlara.
  • oy maşallah cl9 ve 1400 dolar
  • ddr3 için daha erken ddr2 den 3 ü geçiş için daha zaman var
  • 12 gb rami kullanacak ve 1400 usd verecek birisi gidip server ram'i alır. ecc'li reg.'li server kurar.
  • 1400 dolara iyi bir oyun sistemi toplanır.
    Bu fiyata ram alacaksam anakarta en az 1000 dolar, işlemciye de bir o kadar vermeliyim ki içim rahat etsin.
  • saçmaaa kingston dandik 1400 usd bir gram haketmiyor saçmalık boşuna çıkan bi ram kimse almaz ve ALMASIN deli oldum ya 1600 mhz cl9 allahım yürü git
  • Fiyata bakıp bakıp duruyorum 1400$!!! O fiyata suan cok iyi sistem toplanır.. Hayırlı satıslar kingston :D
  • Yeni çıkan teknolojiler böyledir işte.1 2 aya ocz ve corsair çıkarsın aynı türden ramleri çok ucuza alırız.Ama olurda almak isteyen çıkarsa kingston tavsiye etmem.
  • hayır anlamadığım 12gb belleği ne yapacağız acaba???

hdd niyetine kullanıp xp mi yüklesek :)
  • DÜŞER düşer neler düşmediki
  • yawww 12gb lık ramı kım nasıl nerede kullanır anlayamıyorum ???
  • 1400 dolar mı?
  • o fiyata çok iyi bir sistem toplanır..
  • kingstone tüketicilere küfrediyo heralde!!!
  • gülerler
  • Ula Kingston senden nefret ederdim şimdi nefretim -1400'lere kadar gerilmeye başladı.CL9'a kim o kadar para verir?Parasını en iyi şekilde çöpe atmak isteyen bir insan.Utanmasalar CL10 yapacaklar.

Yeni teknoloji anlamam ben Kingston kendi kendine zarar ediyor.
  • ilk elden alacak olan paralı müşteriden kaymağı götürmeyi amaçlıyorlar sanırım...
    Alanlar olacaktır....
    Gerçi extreme kullanıcı da kingstona ne kadar güvenir o ayrı
  • niye hala 4gb tek nodül ddr2 çıkarmıyorlar o da ayrı bi soru
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.