Şimdi Ara

Samsung'un kızaklı yeni cep telefonu S5200 resmi olarak duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
23.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Güney Kore'nin teknoloji devlerinden Samsung'un ilk kez Hollanda'da boy gösteren kızaklı cep telefonu S5200 en sonunda bugün resmi olarak duyuruldu.

850, 900, 1800 ve 1900 MHz'lik GSM bandlarıyla uyumlu çalışabilen S5200, sadece 10.9 mm kalınlığıyla ve 97 gram ağırlığıyla dikkat çekiyor. EDGE hızıyla internete bağlanabilen telefonda, HSDPA veya UMTS desteğine yer verilmediğini görüyoruz. S5200'in 2.1 inç boyutundaki ekranı 240x320 piksel çözünürlük sunuyor ve 16 milyon rengi görüntüleyebiliyor. Telefonun 50 MB'lık dahili belleği ise yetersiz kaldığı durumlarda 8 GB'a kadar microSD kartlarla yükseltilebiliyor.

Cep telefonunda fotoğraf meraklıları için telefonda 3.2 megapiksel çözünürlük sunan kamera bulunmakta. Kameraya otomatik odaklama, yüz algılama teknolojisi ve led flaş eşlik etmekte. Son olarak Bluetooth veya USB üzerinden veri aktarımı gerçekleştirebilen telefon, 800 mAh'lık lityum iyon bataryadan güç alıyor; batarya 300 saate varan bekleme, 5 saate varan konuşma süresi vaadediyor.

Yeni S5200'ün haziran ayından itibaren 318$'lık fiyatıyla Rusya'da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Telefonun aynı zamanda Avrupa ülkelerinde de satışa sunulacağı düşünülüyor.

Teknik özellikler:

Şebeke: Quadband ( GSM 850 / 900 / 1800 / 1900)

EDGE desteği:
    Var, 10. sınıf

HSDPA desteği:
    Yok

Boyut ve ağırlık:
    104 x 49 x 10.9 mm / 97 gram

Ekran:
    2.1 inç, 240x320 piksel, 16 milyon renk TFT

Bellek:
    50 MB dahili + 8 GB'a kadar microSD (TransFlash) desteği

Kamera:
    3.2 MP, otomatik odaklama, led flaş, yüz algılama teknolojisi

Bluetooth:
    Var, v2.0

FM radyo: Var, RDS desteği

Batarya:
    800 mAh lityum iyon (300 saate kadar bekleme; 5 saate kadar konuşma süresi)

• Orta seviye için güzel bi cihaz. Ama artık bu modeller insanları heyecanlandırmıyor...
  • O özelliklere göre 318$ çok çok fazla.
  • o ne büyük ok tuşu öle :D
  • u600 ün makyajlı hali. dokunmatikler revaçtayken 300$ verilmez bu tele.
  • 400 tl den fazla verilmez buna
  • abiler bu 400 değil 150 anca eder...

samsung çocuk telefonlarına benzer çıkarmakla ne amaçlıyor ki??
  • Birçok Samsung modeline benziyor.
  • hiç heyecanlanmadım doğrusu
  • güzelmiş aslında
  • güzelmiş aslında
  • güzel değil nie koymuslarkı degilmi arkadaslar
  • ben kullanıyorum,menü geçişleri eski telefonum e950 den hızlı,autofocusu da var,16 milyon renk,gülücük yakalaması,10,9 mm inceliğiyle gayet de hoşuma gitti beğenmeyenler almasın,bence hoş telefon darty'den 229 liraya aldım 1 hafta önce,şu an 279 lira sitede,fiyat/performans olarak ideal bir ürün bence çok para vermek istemeyenlerin alternatifi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaarj

ben kullanıyorum,menü geçişleri eski telefonum e950 den hızlı,autofocusu da var,16 milyon renk,gülücük yakalaması,10,9 mm inceliğiyle gayet de hoşuma gitti beğenmeyenler almasın,bence hoş telefon darty'den 229 liraya aldım 1 hafta önce,şu an 279 lira sitede,fiyat/performans olarak ideal bir ürün bence çok para vermek istemeyenlerin alternatifi olabilir.

Skaarj
    pm lütfen..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.