PES 2009 klavye ile oynama sorunu
14 Cevap53394 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3174 Mesaj
26 Mayıs 2009; 19:44:18 

pes 2009 u kurdum ama klavye ile oynayamiyorum ayarlara geldigimde sadece joystick ayarları çıkıyor bu oyunu nasıl klavye ile oynayabilirim acaba ?

1482 Mesaj
26 Mayıs 2009; 20:20:10 

quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

pes 2009 u kurdum ama klavye ile oynayamiyorum ayarlara geldigimde sadece joystick ayarları çıkıyor bu oyunu nasıl klavye ile oynayabilirim acaba ?

resimdeki gibi olcak böyleve fifadaki klavye ayarları olmuş oluyor.

0

Ekteki dosya (1)

3174 Mesaj
26 Mayıs 2009; 20:30:35 

dostum oyuna giriyorum sistem ayarlarına tıklıyorum burdan da kontrol ayarlarına tıklıyorum ordan da kontroller 1 e tıkladıgımda bu şekilde bir menü çıkıyor ama bunu klavyeden oynanabilecek hale getiremiyorum

0

Ekteki dosya (1)

3174 Mesaj
26 Mayıs 2009; 21:56:14 

bu sorunuma bir el atacak kimse yokmu

not : ben kontrol tuşları olarak fifanın kullandığı tusları kullanmıyorum yani aswd tuşları fifada orta açma kısa pas şut iken bende yön tuşları olarak çalışmasını istiyorum
bunu nasıl ayarlayabilirim birisi açıklayabilirmi acaba ?
yıllarca winnig eleven filan hep bu şekilde oynadım bundan sonra diger sisteme ve joystic le oynamamın imkanı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necrovirus -- 26 Mayıs 2009; 22:58:03 >

11495 Mesaj
26 Mayıs 2009; 23:02:33 

Settings kısmından yapacaksınız keyboard seçeceksin olur.

Bu konu açılmışken benim de sorum var klavye ile oynarken sol ve yukarı tuşları ile ilerlerken pas verimyorum pas tuşu çalışmıyor neden acaba bilen var mı aynı sorunu yaşayan oldu mu? İleri sol tarafa doğru çapraz giderken topla pas veremiyorum :(( ve hep böyle neden ?

3174 Mesaj
26 Mayıs 2009; 23:15:49 

hallettim saolun

11495 Mesaj
26 Mayıs 2009; 23:55:21 

:)) hadi geçmiş olsun :), bu arada bi dene bakalım oynarken ileri ve sol tarafa giderken ikisi basılı tutarken yön tuşlarını ileri ve sol , pas verebiliyor musunuz ? Ben de olmuyor.
quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

hallettim saolun

366 Mesaj
27 Mayıs 2009; 11:42:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Ege_Aşığı

Bu konu açılmışken benim de sorum var klavye ile oynarken sol ve yukarı tuşları ile ilerlerken pas verimyorum pas tuşu çalışmıyor neden acaba bilen var mı aynı sorunu yaşayan oldu mu? İleri sol tarafa doğru çapraz giderken topla pas veremiyorum :(( ve hep böyle neden ?

aynı sorun news forumlarında da dile getirilmişti. sanırm klavye markası ıle ılglı ımıs, son zamnlarda cıkan klawyelerde bu sorun cıkıyormus.

11495 Mesaj
27 Mayıs 2009; 18:50:43 

Anladım çok sağolun :( benim acer 6390g :(( klavye sabit yani demekki bu modellerde oluyor:(((
quote:

Orjinalden alıntı: akita

aynı sorun news forumlarında da dile getirilmişti. sanırm klavye markası ıle ılglı ımıs, son zamnlarda cıkan klawyelerde bu sorun cıkıyormus.

18 Mesaj
17 Haziran 2009; 20:55:06 

ya arkadaşlar benim sorunumda şu: ben kol aldım taktım cd sini de yükledim pes 2009 a girdim menü filan herşeyi kol la seçebiliyorum maç da yapabiliyorum bu arada klavyede çalışıyo ama ikisi birlikte maç yapamıyorum takım seçme yerinde sadece bi tane kol gözüküyo settings dosyasına giriyorum sizinde resimde yaptığınız gibi controller 2 yi seçiyorum jostcik imi seçiyorum tamam diyorum yine olmuyo settingi tekrar açtığımda joystick yine kapalı gözüküyo bu sorunu nasıl halletcem 50 liralık kol 2 kerede değiştirdim acil yardım lütfen

ozan

84 Mesaj
8 Temmuz 2010; 15:51:50 

quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

resimdeki gibi olcak böyleve fifadaki klavye ayarları olmuş oluyor.

0

tam aradığım buydu benim saol

Medeniyet Dediğin Açmaksa Bedeni
Afrikadaki Bedevi Senden Daha Medeni

84 Mesaj
8 Temmuz 2010; 15:58:27 

quote:

Orijinalden alıntı: lord-emre

tam aradığım buydu benim saol

yaptım bu ayarları ama fifa daki gibi olmadı

Medeniyet Dediğin Açmaksa Bedeni
Afrikadaki Bedevi Senden Daha Medeni

8 Mesaj
1 Ağustos 2010; 2:11:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

wasd yerine tfgh yapınca oluyor ama o tuslarla da oynarken zorlanmazsin umarım

43 Mesaj
17 Eylül 2010; 21:28:30 

ya bn herşeyi yaptım fakat pres i E+S den yapıyor bn E+D den yapmasını istiyorum nasıl olacak??

43 Mesaj
14 Kasım 2010; 0:36:49 

Ya arkadaşlar burdakilerin hepsini yaptım fakat fifadaki gibi E+D'den yapmıyor W+S'den yapıyor bn E+D'den yapmasını istiyorum lütfen yardım!!!!

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » PES - Pro Evolution Soccer » PES 2009 klavye ile oynama sorunu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.547