Şimdi Ara

Acer Timeline ile 8 saat kesintisiz pil ömrü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
21.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acer, Bu gün gerçekleştirdiği bir basın lansmanı ile Timeline serisi dizüstü bilgisayarlarını tanıttı.

8 saat gibi oldukça uzun pil ömürleri yanı sıra incelikleri, hafiflikleri ve sahip oldukları donanımla da dikkat çeken Timeline serisini, Acer dizüstü departmanı müdürü Sinan Kender'den dinliyoruz.

[wvp=629]

• inceleme için teşekürler
  • Fiyat aralığıda 699$-899$ arasıymış tamda yeni notebook almışken bu yapılmaz ama
  • Lenovo S12 serisi netbooklarda oyun oynama imkanı var.Bir 15.6'' timeline modeli kaç saat pil ömrü olacak.Oyun devreye girince timeline anlamını yitirmeyecekmi %100 load anlamını geliyor oyun.Fiziksel hardisk yerine 32 GB tek chipli makul fiyatlı ssdlerde kullanabilir.Bunların son kullanıcı fiyatı 32 GB için 100$ seviyesinde acerde hacimli üretim yaptığından daha makul bir fiyata satın alabilir 2 tane 32 gb tek chipli ssd alıp raid 0 ile mükemmel sonuç ve extra pil tasarrufu sağlanabilir.
  • yav kimse nerde satildigi belirtilmemis...neyse ufak bi arastirmayla linki buldum gordugunuz fiyat ole ucuz mucuz degil...acer bu fiyatlara turkiyede bu urunu zor satar gibime geliyor...bu netbook falan degil denilmis durmus ama bu cihazlarin amaci ortak...hangi isimle adalndirisaniz adlandirin tuketici boyut olarak ufak ve hafif tabi uzun pil omrune sahip temel islevleri goren cihazlar istiyor tabiki uygun fiyata olamlari sartiyla....
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030934&CS_Category=_SBA_63_1662_444_2103&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

• tam yolculuk için güzel ürün
  • El_domingo
    arkadasım dolar kurundan soylemıs fıyatını video'da yanı tl ye cevırdıgınde 1200 tl civarina denk gelıyor yanı fıyatta bı yanlıslık yok .

ama biraz daha beklemek gerekiyor ssd hafiza kartı kullanılsaymıs makul olurmus almaya bıraz daha beklemek gerekıyor dedıgım gıbı ..
  • elinizi niye cebinize katıyorsunuz anlamadım röportaj yapanlar da görmedigim bir şey :D gerçegi diyin paramı var

ürün çok güzel bu arada
  • Hala oyun devreye girince ne olacak gibi saçma sapan sorular soranlar var.

Eminim oyun oynamak için notebook alan tek millet bizizdir?

Ne oyunu arkadaşlar ya?

Adam diyorki bu laptopun üretim amacı "Mobilite".

Sonunda bir firmanın aklına notebookların asıl amacının gelmiş olması beni sevindirdi.

Gerçi APPLE in notebookları da amaca yönelikti ama çok pahalıydılar.

Şu sıralar 13.3 Macbook almak üzereydim. Bu videoyu izlediğim çok iyi olmuş.

Hangi mağazada satışa çıktı bu cihazlar?
  • Ya kaldırın artık şu lenovo reklamını :/
  • Aklıma gelmişken bir eleştiri yapacağım DonanımHaber'e

Tamam! Ayakta kalabilmek adına reklam almanıza hiç kimse bir şey demiyor.

Ancak bu reklamları bize zorla seyrettirme hakkına da sahip değilsiniz!

Sayfanıza bir bakın cm2'ye 150-200 reklam düşüyor. Onlar yetmiyor zırt bırt önümüze çıkan ve sayfayı yukarı veya aşşağı hareket ettirdiğimizde ekran kaybolmaya sinir bozucu reklamlarda oluyor. Bu da yetmiyor Videoların başına da reklam ekliyorsunuz. Tamam! Paraya ihtiyacınız var ise ekleyin. Ancak bana seçim şansı verin. Reklam devreye girdiğinde ben o kısmı seyretmeden geçemiyorum. Çünki alt taraftaki video kontrol kısmı (play, stop, ileri, geri)reklam girdiğinde kayboluyor. Buna ne hakkınız var? Mecbur muyum reklam seyretmeye?

Şimdi buna cevap vermek yerine mesajı silmeyi tercih edebilirsiniz belki. Bu da Donanimhaber yönetimin ne kadar dar görüşlü bir zihniyete sahip olduğunu kanıtlar biz üyelere.

Umarım silme yoluna gitmek yerine bu şikayeti dikkate almayı tercih edersiniz...

• quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Aklıma gelmişken bir eleştiri yapacağım DonanımHaber'e

Tamam! Ayakta kalabilmek adına reklam almanıza hiç kimse bir şey demiyor.

Sayfanıza bir bakın cm2'ye 150-200 reklam düşüyor. Onlar yetmiyor zırt bırt önümüze çıkan ve sayfayı yukarı veya aşşağı hareket ettirdiğimizde ekran kaybolmaya sinir bozucu reklamlarda oluyor. Bu da yetmiyor Videoların başına da reklam ekliyorsunuz. Tamam! Paraya ihtiyacınız var ise ekleyin. Ancak bana seçim şansı verin. Reklam devreye girdiğinde ben o kısmı seyretmeden geçemiyorum. Çünki alt taraftaki video kontrol kısmı (play, stop, ileri, geri)reklam girdiğinde kayboluyor. Buna ne hakkınız var? Mecbur muyum reklam seyretmeye?

Şimdi buna cevap vermek yerine mesajı silmeyi tercih edebilirsiniz belki. Bu da Donanimhaber yönetimin ne kadar dar görüşlü bir zihniyete sahip olduğunu kanıtlar biz üyelere.

Umarım silme yoluna gitmek yerine bu şikayeti dikkate almayı tercih edersiniz...

Çok yanlış bir cümle, sizde izlemeyin o zaman.

• @Fettah34

Merhaba,

Tabii ki bir kullanıcı olarak reklam görmek istemiyorsunuz fakat reklamların bizler için de önemini biliyorsunuz.

Reklamları geçebiliyor ya da kapatabiliyor olsanız bir çok kişinin reklamları sürekli kapalı tutacağınız bir gerçek. Bu yüzden internet üzerinden yayınlanan videolarda, aynı televizyonlarda da olduğu gibi kullanıcının ileri alamayacağı ya da geçemeyeceği reklamlar kullanılıyor. Eğer teknoloji gelişir ve firmaları sizlerle buluşturmak için daha az rahatsız eden yollar bulabilirsek tabi ki reklam sistemimizi yenileriz.

Şu an için ne yazık ki başka bir çözümümüz yok.

Fikir ve görüşlerinizi her zaman bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu bizleri çok mutlu ediyor. Fakat bunu donanım ve benzeri konu başlıklarında dile getirmek yerine e-posta adreslerimizden ve özel mesaj sistemimizden yaparsanız hem konu seyrinde bir sapma olmamış hem de mesajın gözden kaçma tehlikesini en aza indirmiş olursunuz.

E-posta veya özel mesajdan gelen her türlü istek, öneri ve soruya özenle cevap vermekteyiz.

İyi bir gün geçirmeniz dileklerimle,

Mesut Çevik

• Peki..

Cevap için teşekkürler...
  • iPhone ile DH'ye girerken hep iPhone versiyonundan değil, standart sayfasından giriyorum.

Sırf bu reklamlardan kurtulmak için. :D
  • @wrhost maşallah laptop a beş dakkada raid0 kurdun ikinciyide ekranın arkasına montajlıycan heralde
  • reklam gormekten bıkanlara....

bende reklam gormek ıstıyorum, reklamlardan memnunum ,sizler gormek ıstemıyorsunuz dıye neden reklamlar konulmasın, ornegın su acer tanıtımı dahı bır reklam..konu da panama kanalına uzanıyor aheste aheste...
  • core2duo modeli satılacak mı bizde?

fiyatı başta iyi görünsede lenovo u300'a da yaklaşıyor aslında. Ki u330 bundan oldukça üstün.
  • incelemeyi seven reklamı da izleyecek burada kimse hayrına iş yapmıyor ki
    iyi incelemeler

bir de kacaman laptop yapmışlar ancak numerik klavye koymayı akıl edememişler ne hikmetse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahho88 -- 29 Mayıs 2009; 2:28:15 >
  • Video için teşekkürler. Güzel bir alete benziyor. Mobilite isteyenler için çok iyi bir cihaz. Ama Benim için performans da ön planda olduğu için pek bana hitap etmiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.