Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.533
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bölüm çıktı arkadaşlar izlemek isteyenler için.
  • idare eder bir bölümdü
  • Alt yazi cikmamis ki. nasil izlediniz
  • 7. Sezon çok iyi gidiyor hele o 3 yıl sonrası gerçekten meraklandırıyor.Umarım bu şekilde devam eder.
  • Bitse artık diye izlerken dizi son sezonda neye dönüştü

Her hafta sonraki bölüm için sabırsızlanmaya başladık resmen
  • bu 3 yil olayini anlamadim?

7 sezon gercekten cok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 31 Ekim 2015; 15:56:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Direk caroline tercih ederim hem tatlı hemde sarışın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

bu 3 yil olayini anlamadim?

Bizde anlamadık

Fragmandan anladığımız kadarıyla Stefan Caroline ve Valerie arasında kalacak 2 afet... Allah kimseyi böyle bir durumda bırakmasın

Fragmanda "No, no nothing" derken bi garipti sanki. Bence bişeyler olmuş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

bu 3 yil olayini anlamadim?

Bizde anlamadık

Fragmandan anladığımız kadarıyla Stefan Caroline ve Valerie arasında kalacak 2 afet... Allah kimseyi böyle bir durumda bırakmasın

Fragmanda "No, no nothing" derken bi garipti sanki. Bence bişeyler olmuş

Stefan gibi asil birinden böyle birşey beklemem aga

Valerie ile görüşmesini Caroline öğrenirse kıyameti kopartır diye öyle demiştir

Bak buraya yazıyorum. Caroline, Stefan'ın Valerie ile görüştüğünü o lezbiyen kafirlerden öğrenecek

Fragmanın başında zaten Caroline sevgilimi ilk aşkıyla bi gün geçirmeye gönderiyorum diyor. Haberi var yani
  • 7. sezon iyi gidiyor. Valerie- Stefan ilişkisi ne hal alır bilinmez, ama Valerie'nin aksanı çok hoşuma gitmeye başladı. Bunun dışında bundan sonrası için sürprizler bekliyorum.

Julian'ın gideceği kesin. Ne Stefan ne de Damon onu yaşatmaz. hele hele daha basit meseleler için insanlığını kapatıp katliamcıya dönüşen stefan çocuğunu öldüren kişiyi hiç affetmez. Fakat gelecek hafta 7x06 promosunda ikiside bayağı bir dayak yiyecekler julian'dan. Bunun dışında konuda bir sürpriz yaratmak isterlerse Julian; Stefan ile Damon'dan birisi babası çıkabilir yani Stefan ile Damon üvey kardeş labilirler. Çünkü Lily buna hayatamın aşkı filan dediğine göre işin içinde bir çocukta olabilir. O zaman işler karışır. Bonnie- Enzo harbi sürpriz oldu, birçok kişi Bonnie ile Damon'u bekliyordu, ters köşe yaptılar. Ama yakıştılarda. Alaric efendi Jo'nun bedenine giren vampiride kendisine aşık edecek gibi gözüküyor. Gene Jo'nun bedenine giren eski vampir konusuda sürprize açık olabilir. Belki eski bölümlerde ölen vampirlerden biri çıkar.

• ARKADAŞ büyü ile carolinın karnına çocuk enjekte etmişler işe bak iyice cılkını çıkardılar. Hadi bir insana olsa neysede birde stefan ile kaç kez birlikte oldu kız. Bu julian çok fena dertler açıcak bakalım ne olucak sonunda kesin ölür ama.
  • Valla elenasız çok güzel gidiyor şuan dizi
  • Dizi elena'nın gidişinden sonra toparladı tümüyle. İlk sezon kıvamına geldi.

haftaya julian bu defa kesin gidici gözüküyor promosundan gördüğüm kadarıyla. 3 yıl mevzusundan her hafta yeni bir spoiler çıkıyor. valerie-stefan ilişkisinde neler oldu veya olmadı, onuda verseler bari.
  • ya şu valeria'nin konuşması bir bana mı tatlı geliyor aman Allahım diyorum konuşunca çok tatlı
  • Damon tam komediydi. Aslında beklediğim bir hareketti. Matti çözemedim ne yaptığını enzo öğrenmesin olanları arkadaş.

• Anneye yazık oldu falan demiyorum damon'nun dediği gibi kendi etti kendi buldu
  • Önceden bu diziyi çok severdim. ama 6.sezonun sıkıcılığı yüzünden ortalarında bırakmıştım.

Caroline'a hastaydım. Şimdi 7.sezonu görünce nedense duygulandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

Önceden bu diziyi çok severdim. ama 6.sezonun sıkıcılığı yüzünden ortalarında bırakmıştım.

Caroline'a hastaydım. Şimdi 7.sezonu görünce nedense duygulandım

Dizi 6. sezonda ne kadar kötü gittiyse 7. sezonda tam tersine çok güzel gidiyor. Devam edin bence hem 6 sezon izlemişsiniz boşa gitmesin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

ya şu valeria'nin konuşması bir bana mı tatlı geliyor aman Allahım diyorum konuşunca çok tatlı

Aynen çok tatlı.

2 gün oldu altyazı hala çıkmadı

Çoktan izlemişsindir ama ben yine de öneride bulunayım.

onlinedizi.co sitesinde bir kaç saat sonra yayınlanıyor dizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl bir sezon finalidir wtf
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.