Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.533
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yine çöp :D

Vay be koskaca Ric artık normal vampirlerden emir alır hale geldi :'(

Tek yazacağım budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

6.08

Tek yazacağım budur.

Daha yeni izlemişssiniz bende geç izledim baya :D Ric artık insan oldu ne yapsın adam Bonniede dönücek artık her şey güllük gülistanlık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

6.08

Tek yazacağım budur.

Daha yeni izlemişssiniz bende geç izledim baya :D Ric artık insan oldu ne yapsın adam Bonniede dönücek artık her şey güllük gülistanlık olur.

Ya yorumlarımı okuyanlar bilir çok detaylı yazarım hep her bölümden sonra ama nedense bu diziye artık yazasam gelmiyor

Şimdi de o çocuğu çıkardılar o gelir şimdi dünyaya millet onu öldürmekle uğraşır vs vs
  • quote:

quote:

quote:

6.08

Tek yazacağım budur.

Ya yorumlarımı okuyanlar bilir çok detaylı yazarım hep her bölümden sonra ama nedense bu diziye artık yazasam gelmiyor

Şimdi de o çocuğu çıkardılar o gelir şimdi dünyaya millet onu öldürmekle uğraşır vs vs

Artık izleyecek birşey kalmadı dizide sırf vakit gegeçmesi adına izleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ben de öyle düşünüyorum keşke bu sezon aon olsa.

• 6x05

Dizi fazla sıradan olmaya başladı sırf 5 sezonun hatrına izliyorum. Dizide Bonnie kadar karakterli biri yok ya bayılyorum şu hatuna I'm Back Brother
  • Önceki sayfada da dediğim gibi.. En son 2013'de 5.Sezonun ya 5 yada 6. Bölümünü izlemiştim ve evimi taşidiğim için Ondan sonrasini izlememiştim.. Yeni eve internet bağlattiktan sonra ara sira aklima gelir ulan acaba izlesem mi diye kendime sorardim.. Yorumlar o kadar facia ki Biraktiğim yerde kalmasini tercih ediyorum şuan.. Dizi 4.Sezondan sonra zaten Finalini yapmişti Kanimca ve şuan Resmen Ölmüş bi insani canlandirmaya çalişiyolar.. Hadi yine 4 sezon kendini bi şekilde az da olsa izletiyodu... 5.sezon artik ne olduysa dizi mala bağlamaya başlamişti ki ben izlemeyi birakmak zorunda kaldim.. Yorumlari okuyunca Diziyi izlememe karari aldiğima sevindim.. Tüm spoilerleri açtim Tek tek okudum... Dizi dahada mal bi vaziyetteymiş bunu gördüm..

1.sezon 1.bölümden beridir izlerdim.. Artik Bu dizi için harcanan zamana, Kotaya yazik.. Bunun gibi salak saçma bi hal almiş diziler Final minal yapmayip Devam ederken, Misler gibi yeni başlayan Onlarca dizinin yayindan kaldirilmasi veya kaldirilacak olmasi Kocaman bir Skandaldir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Önceki sayfada da dediğim gibi.. En son 2013'de 5.Sezonun ya 5 yada 6. Bölümünü izlemiştim ve evimi taşidiğim için Ondan sonrasini izlememiştim.. Yeni eve internet bağlattiktan sonra ara sira aklima gelir ulan acaba izlesem mi diye kendime sorardim.. Yorumlar o kadar facia ki Biraktiğim yerde kalmasini tercih ediyorum şuan.. Dizi 4.Sezondan sonra zaten Finalini yapmişti Kanimca ve şuan Resmen Ölmüş bi insani canlandirmaya çalişiyolar.. Hadi yine 4 sezon kendini bi şekilde az da olsa izletiyodu... 5.sezon artik ne olduysa dizi mala bağlamaya başlamişti ki ben izlemeyi birakmak zorunda kaldim.. Yorumlari okuyunca Diziyi izlememe karari aldiğima sevindim.. Tüm spoilerleri açtim Tek tek okudum... Dizi dahada mal bi vaziyetteymiş bunu gördüm..

1.sezon 1.bölümden beridir izlerdim.. Artik Bu dizi için harcanan zamana, Kotaya yazik.. Bunun gibi salak saçma bi hal almiş diziler Final minal yapmayip Devam ederken, Misler gibi yeni başlayan Onlarca dizinin yayindan kaldirilmasi veya kaldirilacak olmasi Kocaman bir Skandaldir..

+ 1 en son 5. sezon 4. bölümü izledim ondan sonrasını izlemedim bende izlesem mi izlemesem mi diye çok düşünüyorum ama bir şey de kaybettiğimi düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jen Ledger

quote:

Önceki sayfada da dediğim gibi.. En son 2013'de 5.Sezonun ya 5 yada 6. Bölümünü izlemiştim ve evimi taşidiğim için Ondan sonrasini izlememiştim.. Yeni eve internet bağlattiktan sonra ara sira aklima gelir ulan acaba izlesem mi diye kendime sorardim.. Yorumlar o kadar facia ki Biraktiğim yerde kalmasini tercih ediyorum şuan.. Dizi 4.Sezondan sonra zaten Finalini yapmişti Kanimca ve şuan Resmen Ölmüş bi insani canlandirmaya çalişiyolar.. Hadi yine 4 sezon kendini bi şekilde az da olsa izletiyodu... 5.sezon artik ne olduysa dizi mala bağlamaya başlamişti ki ben izlemeyi birakmak zorunda kaldim.. Yorumlari okuyunca Diziyi izlememe karari aldiğima sevindim.. Tüm spoilerleri açtim Tek tek okudum... Dizi dahada mal bi vaziyetteymiş bunu gördüm..

+ 1 en son 5. sezon 4. bölümü izledim ondan sonrasını izlemedim bende izlesem mi izlemesem mi diye çok düşünüyorum ama bir şey de kaybettiğimi düşünmüyorum

Aynen, Hemde hiç.... Tam tersi Boşa harcanacak olan kotadan kazanacaksin... İzlemeyi düşünenler varsa ki olduğunu hiç hiç hiç hiç sanmiyorum, Aman diyim Yazik harcadiğiniz zamana... Veya illa izleyecekseniz 4.Sezonu Dizinin Finali gibi düşünün sonrasini izlemeyin bile..

Siz iyisi mi HİÇ izlemeyin..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jen Ledger

quote:

Aynen, Hemde hiç.... Tam tersi Boşa harcanacak olan kotadan kazanacaksin... İzlemeyi düşünenler varsa ki olduğunu hiç hiç hiç hiç sanmiyorum, Aman diyim Yazik harcadiğiniz zamana... Veya illa izleyecekseniz 4.Sezonu Dizinin Finali gibi düşünün sonrasini izlemeyin bile..

Siz iyisi mi HİÇ izlemeyin..

Türk dizilerine bağlamıştı 5. sezonda resmen

adamlar iyice cıvıttı
  • İyidi
  • 6.09

pıfff

Belki gelecek bölümde birşeyler olur.
  • quote:

Aynı ben.Yarım bıraktığım 2 dizi var pll ve tvd.İkiside moka sardılar artık bitsede rahatlasam dedim ama bitmediler bende bıraktım.Keşke azcık izleyicileride düşünseler sırf yapmış olmak için bölüm çekmeseler.

• Şu dizide iki karakter var oda Enzo ve Damon adlı karakter diğerleri resmen yoklar gibi hala daha mecburen izlemeye çalışıyom.

Ne oldu şimdi oldumu kaldımı belli deil hapsoldu oraya. Bir dahaki sezonda döner şimdi.

• 6.10

Enzo da bir ölmedi namussuz(tahmin etmesi çok zordu)

Yine aptal aptal şeyler vardı.

Anlaşılan geri kalan bölümler Kai'nin numaralarıyla ve öldürülmeye çalışılmasıyla geçecek iyi bari dönüm noktası oldu bu sezon için 10.bölüm, biraz şu öz vampirliklerine dönseler bari.

Detaylar hakkında konuşmaya gerek yok ana konu Kai.

Bir de bu diziye bakan yok mu?Hala 3.sezon yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 13 Aralık 2014; 1:25:29 >
  • Yeni bölüm gelmiş ancak hemen izlemeyi düşünmüyorum araya gidecek nasıl olsa bir ara izlerim.
    Bu arada başlığı düzelttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Yeni bölüm gelmiş ancak hemen izlemeyi düşünmüyorum araya gidecek nasıl olsa bir ara izlerim.

Başlığı düzeltmen iyi olmuş. Zaten artık milletde unuttu buraları Yeni bölümün geldiğini daha yeni duydum senden.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Yeni bölüm gelmiş ancak hemen izlemeyi düşünmüyorum araya gidecek nasıl olsa bir ara izlerim.

Başlığı düzeltmen iyi olmuş. Zaten artık milletde unuttu buraları Yeni bölümün geldiğini daha yeni duydum senden.

Dizinin bu kadar kötü gitmesi izleyenlerin sayısını ve alakasını azalttı hocam doğal olarak.
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    Hocam bu diziyi ve The Originals'i forumda sizle birlikte üç kişi izliyor nerdeyse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Hocam bu diziyi ve The Originals'i forumda sizle birlikte üç kişi izliyor nerdeyse

Çok az olduğumuzu biliyordum ama bu kadar az olduğunu tahmin etmiyordum.Sende başla 4 kişi olalım o halde.
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.