Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.534
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

Altyazı yok?

Onlinedizi.com'da var.
  • 6.01

Puff giriş klasikti.

Voice-over olayı daha da klasikti zaten her sezon başında yapıyorlar.

Stefan arabanın altından çıkıyor ama bir de ne görelim adam nur yüzlü ulan bari iki üç yerinde kara leke veya yağ falan olsaydı,saçı bile bozulmamış :D

Tyler garanti biri öldürür kurt olur yine.

Şu Stefan reiz olmasa izlenmez yemin ediyorum ya.

Şimdi Alaric buna unutturur sonra bir şekilde Damon geri döner sonra sildirtir o unutturuşunu sonra yine bunlar sevgili olur.Zaten gelecekler eninde sonunda ama umarım gelmezler.

Çok da yazacak birşey bulamadım biraz şekillensin sezon bakarız.

Demem o ki eski tad kesinlikle yok.İyi bari en azından vampirler eskisi gibi beslenmeye başlamış bir ara bunları kan içerken hiç görmüyorduk.The originals da başlıyor haftaiçi o bari bunda doyamadığımız şeyleri doydurtuyor.
  • Altyazı niye yok beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölüm çıktı izleyen yok ben iki üç hafta bölüm çıksın öyle izleyeceğim.

• Diziboxda niye verilmedi Vampir günlükleri anlamadım. Bende oradan takip ediyordum ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Senaristler falan ne yapmaya çalişiyor çözemedim, Dizi mala bağladi gidiyor.. Silas'in öldüğüne inanmiyorum bakin bi şekilde yine dönecek... Bonnie karakterine oldum olasi sevemedim, ancak can çekişen diziye bi değişiklik olacak die çok ta ses etmek istemiyorum.. Stef-Elena-Damon Grup ilişkisi dişinda artik Jer-Bonnie aşkini da gözümüze sokmaya çalişacaklar anlaşilan... 7. Bölümde sorularim şunlar.. Doktorun vampir yaptiği siyahi çocuk Nerede ? Stefanin kasasini açan Beyaz kel yüzlü herif kim ? Tessa niye böyle bi aptallik yapti niye kendini öldürdü.. Madem Silas amaradan nefret ediyodun onlar öldü Neden Güneşli güzel yarinlar varken kendini öldürdün.. Bunca sene, Tam 2000 SENEEE sirf kiyritik bir aşk için durdunda bunun için mi durdun.. ? Bumuydu yani ? Elena kimin kucağina atlasam diye ya ondadir ya bunda o piti piti karemale sepeti yapacak en sonunda.. Bi Damonla bi Stefana yaziyo nasil bi midesiz çikti lan bu ?

Katherine karakteri KESİNLİKLE ölmemeli hatta tekrar vampir olabilir ama bi müddet bence böyle gitsin.. Vampir olmali çünkü Katherine'e resmen evin pasakli ezik kizi gibi aşağilaniyor.. neydi ne oldu.. Bari tekrar vampir olsa da yine biraz diziye heyecan gelse..

Bu yukaridaki 18 Kasim 2013'de yorumu yazdiğim günden beridir Evimi taşidiğim için izlemiyorum.. İnternetim evime yeni bağlandi ama Saniyorum ki ben 4.sezonnun 7. bölümünde kalmiştim.. Şöyle bi genel spoiler İçermeyen yorumlara baktiğim kadariyla İnsanlar diziden elini eteğini iyice çekmiş.. Bu da demek oluyor ki 4. sezon ve 5. Sezon resmen ZAMAN kaybi midir ?

Sizce kaldiğim yerden izlemelimiyim Yine ?
  • abi 5.sezonu izliyorum bu nedir ortalık elenadan geçilmiyor yeter lan
  • quote:

quote:

Senaristler falan ne yapmaya çalişiyor çözemedim, Dizi mala bağladi gidiyor.. Silas'in öldüğüne inanmiyorum bakin bi şekilde yine dönecek... Bonnie karakterine oldum olasi sevemedim, ancak can çekişen diziye bi değişiklik olacak die çok ta ses etmek istemiyorum.. Stef-Elena-Damon Grup ilişkisi dişinda artik Jer-Bonnie aşkini da gözümüze sokmaya çalişacaklar anlaşilan... 7. Bölümde sorularim şunlar.. Doktorun vampir yaptiği siyahi çocuk Nerede ? Stefanin kasasini açan Beyaz kel yüzlü herif kim ? Tessa niye böyle bi aptallik yapti niye kendini öldürdü.. Madem Silas amaradan nefret ediyodun onlar öldü Neden Güneşli güzel yarinlar varken kendini öldürdün.. Bunca sene, Tam 2000 SENEEE sirf kiyritik bir aşk için durdunda bunun için mi durdun.. ? Bumuydu yani ? Elena kimin kucağina atlasam diye ya ondadir ya bunda o piti piti karemale sepeti yapacak en sonunda.. Bi Damonla bi Stefana yaziyo nasil bi midesiz çikti lan bu ?

Katherine karakteri KESİNLİKLE ölmemeli hatta tekrar vampir olabilir ama bi müddet bence böyle gitsin.. Vampir olmali çünkü Katherine'e resmen evin pasakli ezik kizi gibi aşağilaniyor.. neydi ne oldu.. Bari tekrar vampir olsa da yine biraz diziye heyecan gelse..

Bu yukaridaki 18 Kasim 2013'de yorumu yazdiğim günden beridir Evimi taşidiğim için izlemiyorum.. İnternetim evime yeni bağlandi ama Saniyorum ki ben 4.sezonnun 7. bölümünde kalmiştim.. Şöyle bi genel spoiler İçermeyen yorumlara baktiğim kadariyla İnsanlar diziden elini eteğini iyice çekmiş.. Bu da demek oluyor ki 4. sezon ve 5. Sezon resmen ZAMAN kaybi midir ?

Sizce kaldiğim yerden izlemelimiyim Yine ?

Hocam öncelikle 5.sezonda bırakmışsınız.5.sezon dizinin en kötü sezonuydu.Başları güzeldi.Ortaları kötü son bölümleri güzeldi.Karar sizin.
  • Çok sıkıcı bir bölüm olmuş yine Elenanın etrafında gelişiyor gibi.

Açıkcası Stefanın onlardan uzaklaşıp naptığını anlamış değilim adam resmen tamirci olmuş 3 kuruşa tahammul ediyor. Elena desen saçma sapan şeyler yapıyor bu dizide Stefanla olan aşkı bir başkaydı ne ara Damona bu kadar delice bir tutkuyla senaryoda değişikliğe gidildi anlamadım.

Matt desen kaldığı yerden devam eden adam. Tyler Live tutuldu bu arada öfke sorunları var yeniden meleze dönme yolları arar bence. Dediğim gibi çok sıkıcı bir bölümdü ilerde bir ipucu yakalarlar ve ordan devam eder gibi damon ve bonnie geri getirme yollarını ararlar. Bence geri dönmeselerde iyi.
  • Damon olmasa bu dizi hiç çekilmez. Ayrıca yeni sezonun girişinde karakterleri birbirinden o kadar uzaklaştırmışlar ki en az 5-6 bölüm onları birleştirmek için geçirecekler. Vallahi adamlar akıllı..
  • Yabanci sitelerde yorumlar olumsuz

• Yeni bölümü izledim tek sorum var.

Damon ve Bonnie hani ölmüştü?

Şaka gibi dizi,rezalet.
  • Dodge kullanıcısına yanıt

Aslında Öldüler ama Araf gibi düşün bunu arafda kaldılar gibi bir şey anlıayacağın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Aslında Öldüler ama Araf gibi düşün bunu arafda kaldılar gibi bir şey anlıayacağın.

Keşke öyle olsa ama değil.Hayattalar ve araf da değiller.
    Yeni bölüm fragmanında öyle duruyor.
    https://www.facebook.com/video.php?v=10153334547879968&set=vb.106357469967&type=2&theater
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bu dizi 3 sezon efsanedir 4-5-6 rezalet başka birşey değil. Eski havası kalmadı
  • Dodge kullanıcısına yanıt

Onlara Öldü gibi gösteriyorlar. Biz normalde biliyoruz ölmediklerini en yakın zamanda geri dönerler. Zaten Bonnie zamanda atlıyoruz falan dedi. Geleceğe dönüşe döndü bu olay.
  • Yahu nerede o ilk 3 sezonun tadı ? Hele orjinallerin geldiği sezon yok mu Klaus, Elijah falan müthişti. Ama sonra ki sezonlar ? Konu kıtlığı, yokluğu içerisinde resmen dizi. Ne zaman konu kıtlığı var Elena ve Damon'ın imkansız aşkı başlıyor Elena '' I cant, ı cant '' diye ağlıyor yada Katherine ve haylazlıklarına başlıyorlar. 5.sezon ben bile bir ara bıraktım izleyemedim bünye kaldırmadı ayrıca izleyen bütün arkadaşlarım bıraktı. Bir ben hala dişimi sıkıp dayanıyorum.

Caroline ve Stefan'ın yakınlaşması yok artık dedirtti. Caroline ve Stefan nedir ya ? En olmayacak ikili, insaf ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Onlara Öldü gibi gösteriyorlar. Biz normalde biliyoruz ölmediklerini en yakın zamanda geri dönerler. Zaten Bonnie zamanda atlıyoruz falan dedi. Geleceğe dönüşe döndü bu olay.

2. bölümü izledim gerçekten dediğiniz gibi.
    O kadar Amerikan yapımı dizi izlemişliğim var bu dizi aralarında en kötüsü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
  • 6.02

Acil aksiyon lazım arkadaş yoksa dizi cidden geberdi artık.

Yorum yapacak birşey bile bulamadım o kadar kötü bölümdü : )

Yav arkadaş direkt niye Alaric Damon canavardı vs sen onu hiç sevmedin demedi de yok şu olayı bul yok bunu bul, ilk ne zaman sevdin vs diyor?

Enzo da mal mıdır nedir gitti hatunu öldürdü.

Birşey oluyormuş gibi bir de arkadan gerilim müziği vs koymuşlar.

Bir şu dayı var vampirleri öldüren onu ilginçmiş gibi göstermeye çalışmışlar ama olmamış yani, hee ne kadar ilginç adam vampir öldürüyor.

Şu Elena'nın ısırdığı hatun bakalım neci çıkacak?Dayı onu aradığına göre birşeyci ama bakalım artık.He aklıma gelmişken bu Traveler'lar bir tarafını yırttı Mystic Falls'u almak için ama adamlar duman oldu gitti sanki ortalıkta yoklar?Ben mi kaçırdım ne oldu?

Dizi dua etsin fantastik bir dizi yoksa çok yazacağım şey var ama fazla da mantık aramıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 11 Ekim 2014; 1:07:30 >
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.