Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.533
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-Boonie 10000. ölüm konusu açıldı, her sezon sonuna yaklaşınca Boonie klasik olarak en az 1 kere ölüyor artık o kadar sıktı ki duygusallık falan kalmadı. Eskiden severdim, artık gebersin tam olarak da herkes kurtulsun istiyorum. Bir de üzülmesin diye yalan söylemesi yok mu

-Damon'a yalan söyleyerek yine iğrenç derecede sıkıcı bir konu oluşturdular, bunun açıklanmasını bekleyeceğiz açıklanacak Damon humaniti kapayacak sonra açacak vs vs.

-Bölümün tek güzel sahnesi Damon'ın kafa koparma ve Stefan'ın kalp çıkarma sahnesiydi.

-Öbür taraf olayı ise dizide gelmiş geçmiş ve hatta gelecek en saçma şey olabilir. Alaric, grandma ölmüş gebermiş hala onlar tekrar gebermesin diye uğraşıyorlar.

Bölüm puanı 0/10

Bu kadar rezalet olaydan sonra Markos ve aptallıklarının ne olduğunu anlamaya uğraşmadım. Sanırım bir curse varmış onu bozmak için doppelganger kanına ihtiyaç varmış fln
  • Forumda diziyi takip edenlerin sayısı ciddi derecede düşmüş.En son bölümü izleme fırsatım olmadı ama az çok tahmin edebiliyorum neler olacağını.Sırf diziye yarım bırakmamak için izliyorum.Aslında esas konu güzel ancak dizinin senaristleri kötü.Bu dizi çok daha farklı yerlerde olabilirdi.
  • Guzel bolumdu...

Ya ben Gezginlerin ne yapmaya calisiarini anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Guzel bolumdu...

Ya ben Gezginlerin ne yapmaya calisiarini anlamadim

Görsel ikizlerin kanının işe yarayıp yaramadığına baktılar işe yarıyormuş.O cadıyı vampire dönüştürüp görsel ikizlerin kanını verdiler.Kadın tekrar insan oldu.Yani görsel ikiz kanı tedavi gibi bir şey.O tedavi ile Mystic Falls'taki vampirleri öldürecekler.Mystic Falls'u yeni evleri yapacaklar.
  • Şuan 20.bölümü izliyorum 26.dakikasındayım ama saçmalıklara dayanamıyorum.

Luke'u kaçırılsın diye mi kapının önüne koydular lütfen birisi mantıklı açıklama yapsın yoksa diziye gerçekten artık katlanamıyorum. Birisi desin ''Evi gizlemek için dışında durması gerekiyor''

Yukarıdaki olay dışında bölüm idare ederdi. Damon'ın Enzo'yu fazla uzamadan öğrenmesi iyi oldu. Bölümün sonunda kaçırılacakları belliydi. Caroline'ın Stefan'a hisleri var sanırım, yavaş yavaş aralarında bir şeyler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 2 Mayıs 2014; 15:37:51 >
  • 4x20

Bu bölümü de Enzo gereksiz yere işgal etti.Damon Alaric gibi bir adam varken neden Enzo'yu döndürmek istiyor anlamıyorum.Pek iyi bölüm olmadı ama sonu iyi bitti.İnşallah bundan sonra toparlarlar.
  • 720p si yok mu 20. bölümün yoksa ben mi bulamadım?

Buldum tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 3 Mayıs 2014; 0:10:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Şuan 20.bölümü izliyorum 26.dakikasındayım ama saçmalıklara dayanamıyorum.

Luke'u kaçırılsın diye mi kapının önüne koydular lütfen birisi mantıklı açıklama yapsın yoksa diziye gerçekten artık katlanamıyorum. Birisi desin ''Evi gizlemek için dışında durması gerekiyor''

Yukarıdaki olay dışında bölüm idare ederdi. Damon'ın Enzo'yu fazla uzamadan öğrenmesi iyi oldu. Bölümün sonunda kaçırılacakları belliydi. Caroline'ın Stefan'a hisleri var sanırım, yavaş yavaş aralarında bir şeyler olabilir.

Luke olayını harbiden ben de merak ediyorum.

5.20

Tyler orada coştu kurt falan oldu ama parçalamadan mı gelmiş onları? ilginç.

Enzo öldükten sonra insanlığı yerine gelmiş anlaşılan.

Tyler geri gelmeyecek bence.

Abi arabalar dikkatinizi çekiyor mu bilmiyorum ama şu kullandıkları arabalar müthiş ya.

Yine Damon'dan beklenen birşey geldi.O değil de Damon o kadar Travelerı duymadı mı?

2 bölüm kaldı bari heyecanlandırıcı şeyler olsa.
  • en son 5x11 izlemiştim sonra bıraktım zaman buamadım izlemeye 20 bölüm olmuş hepsini indirdim zaman buldukça izleyecem aslında bu dizi vampirle ilgisi yok kalmadı surekli romantik aşk olayları geçiyor arada vampir aksiyon konusu oluyor o kadar ilk zamanar iyi gidiyordu ama sonradan bozdu alıştıgım için izliyorum yeni başlayacak olsaydım izlemezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

720p si yok mu 20. bölümün yoksa ben mi bulamadım?

Buldum tamamdır.

720p 1080p web dl versionları var onları indirirsen reklamsız izlersin film izliyormuş gibi :D
  • 4x20

Bölümde enzo 2 dir goruyoruz bu adamda ne buluyor bu damon anlamış deilim alaric gibi bir adam varken neden enzoyu birde hayata döndürcek bu görsel ikiz muhabbeti iyice sıkmaya başladı şimdi bir gezgin vakası daha yaşıyoruz şimdide tylerı ele geçirdi şu aşk meşk olayları beni sinirlendiriyor bu arada bu dier taraf olayıda nedir arkadaş amma çok uzattılar originalsdede var böyle bir şey şimdi micheal döncek gibi oradada ikiside aynımıki acaba diye düşünmeye başladım.
  • O kadar senenin hatrına devam edeyim diye 5.sezona başladım ,ama çok sıkıcı gidiyor gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi bitik resmen, 4 sezon izlemenin hatrına devam ediyorum bu sezona.Diziyi bitirseler hiç üzülmem.
  • 4. sezon 23. bölüme geldim. bence dizi güzel gidiyor.
  • 21.bölüm

Stefan öldü
  • 5x21 le biraz olsun topalamıştır. Türkçe ve 720p hd izlemek isteyenler için..

http://www.dizimagplay.com/the-vampire-diaries-5-sezon-21-bolum/
  • Oha nasıl bir bölüm bu böyle muhteşemm ötesi
  • 5x21

Sezonun en iyi bölümüydü.Gezginler sonunda büyük bir işe imza attı.Stefan'da öldüğüne göre öteki taraftakileri döndürmenin bir yolunu bulacaklar.Umarım Alaric falanda döner.
  • Nasil bir bölümdü böyle hala şoktayım ters köşe yaptılar bize
  • son sezonun ilk 8 bölümü içerisinde bırakmıştım diziyi nası gidiyo devam etmeye değermi yoksa 4. sezondan itibaren devam eden çizgisinde mi ?
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.