Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (235. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.533
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cogu tatile giren dizi onumuzdeki hafta basliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

Bu diziyi gerçekten izliyor musunuz

Neden izlemeyelim sana görü kötü olabilir ama bana göre güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

Bu diziyi gerçekten izliyor musunuz

• Arrow ve Vampire Diaries arada boşluga düştüm, Fringe e başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Arrow ve Vampire Diaries arada boşluga düştüm, Fringe e başladım.

Üçünü de izlemiş biri olarak Fringe çok daha iyi bir dizidir. Doğru seçim yapmışsınız.
  • 11 , 12 ve 13'ü yeni izledim. 11 ve 12 sıkıcı ve kötüydü ama 13.bölüm komikti.

Katherine, Jeremy'nin tutsak olduğunu telefondan öğrenip Stefan'a arkasını dönüp attığı bakış mükemmeldi tek kelimeyle. Durdurup kahkaha attım. 5 sezonda bu kadar iyi bir komedi sahnesi görmemiştim.
    Damon kalıcı olarak Augustine olursa dizi biraz daha düzelebilir. Ve mümkünse herkesin dediği gibi Elena en az sezon sonuna kadar gelmesin. Dizi böyle çok daha iyi gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

11 , 12 ve 13'ü yeni izledim. 11 ve 12 sıkıcı ve kötüydü ama 13.bölüm komikti.

Katherine, Jeremy'nin tutsak olduğunu telefondan öğrenip Stefan'a arkasını dönüp attığı bakış mükemmeldi tek kelimeyle. Durdurup kahkaha attım. 5 sezonda bu kadar iyi bir komedi sahnesi görmemiştim.
    Damon kalıcı olarak Augustine olursa dizi biraz daha düzelebilir. Ve mümkünse herkesin dediği gibi Elena en az sezon sonuna kadar gelmesin. Dizi böyle çok daha iyi gidiyor.

Tamamen katılıyorum hatta Damon sezon finalinde Katherine veya Stefanı ısırırsa bu dizi efsaneler arasına girer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi 6 onayı almış.
  • Yeni bölümü izleyen var mi?
    Damon ordan cikamazken stefan ve katherina gelince nasil hep birlikte cikabildiler? Cok sacmaydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regina falange -- 1 Mart 2014; 18:01:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt_mrvttr

Yeni bölümü izleyen var mi?
    Damon ordan cikamazken stefan ve katherina gelince nasil hep birlikte cikabildiler? Cok sacmaydi

Orası benim aklıma da takıldı ancak 8 saat geçtikten sonra çıkmış olabilirler.O tür bir şeydir yada.Ama açıklanması gereken bir yerdi bence.

Bölüm hakkında;

Katherine'in oyunu iki bölüm geçmeden ortaya çıktı.Diğer bölüm muhtemelen Elena gelir.

• Dizi Katherine ile daha güzel gidiyordu keşke biraz daha sürseydi bu durum,olan yine Stefana oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.14

Katherine gerçekten işini biliyor Stefan ı bir şekilde ayarttı (o değilde çalan müzikte bir harkikaydı) o anlamda emeline ulaştı ama tabikide Damon ı öldürtemedi.Stefan gerçekten delikanlı adam o durumda hemen farklı bir çözüm buldu.

Matt de akıllı çocukmuş.

Tyler ın atarlanması hala geçmemiş, sıktı artık.

Nadia yı iyi kullandı Katherine bak şimdi ne hale geldin Nadia bakalım hayatta kalabilecek misin?

Bizimkiler olayı anladı anlamasınada nasıl Elena geri getirecekler bakalım.

Yalnız arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum şu Bonnie nin katherine nın ruhunu görmesi falan filan gerisini biliyorsunuz hala açıklanmadı ve bahsedilmedi.Birde bu sezonda bir karakter azlığı var her bölümde gördüğümüz kişilerin adı bile anılmıyor artık.Son olarak bu vampirlerin yemek yeme olayı nedir yahu önceden her acıktıklarında kan içerlerdi birilerini avlarlardı 2 sezondur hiç börmüyoruz böyle sahneler artık bizimkiler hiç acıkmıyor mesela en son ne zaman gördüğünüz Caroline ın kan içtiğini acıktığı için?

Gelecek bölümde sanırım
    Katherine gidecek
    bölümün ismi "Gone Girl"

Gelecek bölüm promo

• Katherine olmadan olmaz, diziye heyecan katan tek karakter Katherine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

5.14

Katherine gerçekten işini biliyor Stefan ı bir şekilde ayarttı (o değilde çalan müzikte bir harkikaydı) o anlamda emeline ulaştı ama tabikide Damon ı öldürtemedi.Stefan gerçekten delikanlı adam o durumda hemen farklı bir çözüm buldu.

Matt de akıllı çocukmuş.

Tyler ın atarlanması hala geçmemiş, sıktı artık.

Nadia yı iyi kullandı Katherine bak şimdi ne hale geldin Nadia bakalım hayatta kalabilecek misin?

Bizimkiler olayı anladı anlamasınada nasıl Elena geri getirecekler bakalım.

Yalnız arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum şu Bonnie nin katherine nın ruhunu görmesi falan filan gerisini biliyorsunuz hala açıklanmadı ve bahsedilmedi.Birde bu sezonda bir karakter azlığı var her bölümde gördüğümüz kişilerin adı bile anılmıyor artık.Son olarak bu vampirlerin yemek yeme olayı nedir yahu önceden her acıktıklarında kan içerlerdi birilerini avlarlardı 2 sezondur hiç börmüyoruz böyle sahneler artık bizimkiler hiç acıkmıyor mesela en son ne zaman gördüğünüz Caroline ın kan içtiğini acıktığı için?

Gelecek bölümde sanırım
    Katherine gidecek
    bölümün ismi "Gone Girl"

Gelecek bölüm promo

O yemek olayina ben de takildim. Sacmalamaya basladilar iyice. Katherinein ruhunun Bonnienin vücudundan gecmemesini de aciklamadilar o evden nasil ciktiklarini da
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon dizi çok tahmin edilebilir. Önceki sezonlar bölüm içinde olan olaylar karşısında ağzımız açık kalırdı. Bu sezon her sahneyi biliyoruz, her şeyi önceden tahmin ediyoruz. Sonraki bölüm ne olacağını hatta o olay olduktan sonra senaryonun nasıl gelişeceğini... Yazarlar artık diziye önem vermiyor, nasıl olsa izleniyor diyip uğraşmıyorlar.

5x14 5.sezon seviyesinde sıradan bir bölümdü.
    Katherine çoğu zaman aşırıya kaçtı. Stefan'ın bu kadar geç anlamasına şaşırdım. Damon, katherine'i ısırırken ayağıyla tahtayı stefan'a ittirmesinde kahkaha attım

Eve yapılan büyü konusunda, Damon büyü sonsuza dek dayanmaz dedi. Sonuçta güçlü bir cadının yaptığı bir büyü değil. Yeteneksiz gezginler topluluğunun bir büyüsü. Wes'in de sadece 8 saate ihtiyacı olduğu düşünülürse büyünün etkisinin kaybolduğu düşünülebilir.

15.bölümde Boonie olacak. Ve kesinlikle Katherine'in ruhunun içinden geçip geçmediğinin konusu açılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 2 Mart 2014; 16:34:45 >

• Her zaman hatırlanacaksın Katherine
    Sondaki saçmalık olmasa Katherine çok güzel gidiyordu da sonu kötü oldu
    Elena da gebersin, parçalansın, patlasın, yok olsun artık görmek istemiyorum

• Katherine'i de bi gönderemediler diziden. Ne yapıp edip kurtuluyor bir şekilde.
    Elena da artık vampir kanı içicilerden ama onun ısırığı artık ölümcül. Kurt adam zehri bulaştırıyor.

Güzel bir bölümdü sıkılmadan izledim.
  • Bölüm güzeldi.

-Katherine'nın çıkmasını istemem ama artık hep bir şekilde kurtulması monoton bir hal almaya başladı.

-Elena yine geldi yine başları dertte.

-Yalnız bakınca böyle fazla bir olay kalmadı dizi sona doğru yaklaşıyor. Katherine'nın geçmesine izin vermeyen o güç var konu olabilcek başka bir şey kalmadı Wes öldü. Artık orjinallerde yok. Bakalım ne olacak.

• Yeni bölüm 2 hafta sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |DL| -- 8 Mart 2014; 14:52:08 >
  • gelecek bölüm hareketsiz ve 5 para etmez olacak, ahanda buraya yazıyorum, promosunda bile iş yok, o derece yani.

Damon, beni sevmeyi bırak diyor, Elena yapamam diyor. Yine klasik şeyler, hep aynı davalar. Katherine de gitti, kızı da gitti. Silas la cadı da yok, orijinaller yok, Wes ve Aaron öldü. Bundan sonra nasıl devam edecek bakalım. Umarım geriye kalan bölümleri Stefan-Damon-Elena aşk üçgeninde harcamazlar, yoksa diziyi bırakmak en iyi seçenek olacak.
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.