Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.533
Cevap
23
Favori
170.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar bazıları yok klasik vampir filmi yok twlighta benziyo ofalan demiş ama izleyen de bi o kadar çok kişi var... laf edenler sustu anlaşılan.. ben de izliyorum bu diziyi ve severek izliyorum.. önyargılı milletin yorumlarına bakarsanız hiçbişi izleyemezsiniz... dizi gayet güzel özellikle 3. ve 4. bölümdeki gelişmelerle baya bi bağlıyo insanı ...

bu arada Damon'ın dizide kötü rolde olması... vücut dili mimikleri gerçekten izlemeye değer... adam iyi rol yapıyo... ve tabi kötü olması da insanın sempatisini kazanıyo... aklıma BLADE filmindeki deacon frost geldi... tabi en baba vampir o bana göre :)) izlemeye devam ediyoruz bakalım :))

The Vampire Diaries (2009-    ) | 6.Sezon

The Vampire Diaries (2009-    ) | 6.Sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 26 Şubat 2010; 16:32:47 >
  • Yorumlarda yeni isimleri görüyoruz . forumda dizinin izleyici kitlesinin çoğalması güzel
    Hoş geldin Darkchild
  • Frost süperdi ya
  • Frost vampirlerin babasıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Frost vampirlerin babasıdır

quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

Frost süperdi ya

Fernsehn naberrr!!

Bu arada dizinin müziklerini beğenenler bana PM atsın linkini vericem... beinm dikkatimi çekti dizinin müzikleri... çok hoş şarkılar var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Frost vampirlerin babasıdır

quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

Frost süperdi ya

Fernsehn naberrr!!

Bu arada dizinin müziklerini beğenenler bana PM atsın linkini vericem... beinm dikkatimi çekti dizinin müzikleri... çok hoş şarkılar var...

Nolmuş Onların modası geçmiştir, artık Damon var.
  • İzlediğim dizilerin konusuna yazmam pek. Bu diziyi de burdan görüp, izlemeye başlamıştım. Oldukça güzel bir dizi. 2 haftadır tatildeler sanırım, yeni bölüm gelsede izlesek.
  • konuyu bir yukarı alalım az kaldı 15. bölüm geliyor
  • Sabrettiğimize değecek.
  • Yorumları biraz okudum dizi izlendikçe açılan süregelen heyacanlı bir dizi olucak demişler. Ama 14 bölümlük bir zaman kaybı oldu benim için. Tam bir klişe olayları çabuk sezilebilir- ileriye dönük bölümleri tahmin edilebilir bilindik vampir öyküleri ve akıcı olmayan diyaloglarla senaryosu vasat.
    Bazı oyuncular çok iyi özellikle demon rolünde izlediğimiz Ian Somerhalder çok iyi bir vampir olmuş kendi 1978 doğumlu 20 li yaşlarında birisi canlandırmaya çalışıyor çok başarılı.
    Kardeşi rolünde ki esas oğlan fiyasko kaşlarını çata çata konuşması hüzünlü bakışları ile polat alemdar tavırları çok itici. Kardeşini öldürmesi için kardeşinin buna daha neler yapması gerekiyor. Hala aynı evde yaşayıp partilere gidiyorlar komediler ya.
    görsel efeklere gelirsek ben görsel efek diye birşey göremedim bunu geçelim.
    büyü yapılırken ateşin yanıp sönmesi mi görsellik, yoksa hızlandırılmış ve atlamalı görüntü kullanarak vampirlerin hareketlerinin çabukluluğun bize gösterilmesi. Yastık içlerinin havada süzülmesi çok güzeldi avatarda ki gibi olmuş baya başarılı idiler. İhitayar cadı bizim kötü vampiri evinden kovarken ne yaptı ona acaba kalp krizi geçirmesini mi sağladı ya bari şimşek filan yapsalardı daha iyi olurdu o ne öyle tiyatro oyunu gibi.
  • up! perşembe yeni bölüm yeni geliyor
  • Gelse artık ya!
  • bir iki yorum okudum bir türlü başlayamadım arkadaş bu diziye. her bölümüde mevcut ama işte bir türlü oturupta izleyesim gelmedi. ne diyorsunuz son yorumlar nedir ?
  • izle pişman olmazsın diyorum
  • Her bölüm gittikçe heyecanlı hal alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhυn

Yorumları biraz okudum dizi izlendikçe açılan süregelen heyacanlı bir dizi olucak demişler. Ama 14 bölümlük bir zaman kaybı oldu benim için. Tam bir klişe olayları çabuk sezilebilir- ileriye dönük bölümleri tahmin edilebilir bilindik vampir öyküleri ve akıcı olmayan diyaloglarla senaryosu vasat.
    Bazı oyuncular çok iyi özellikle demon rolünde izlediğimiz Ian Somerhalder çok iyi bir vampir olmuş kendi 1978 doğumlu 20 li yaşlarında birisi canlandırmaya çalışıyor çok başarılı.
    Kardeşi rolünde ki esas oğlan fiyasko kaşlarını çata çata konuşması hüzünlü bakışları ile polat alemdar tavırları çok itici. Kardeşini öldürmesi için kardeşinin buna daha neler yapması gerekiyor. Hala aynı evde yaşayıp partilere gidiyorlar komediler ya.
    görsel efeklere gelirsek ben görsel efek diye birşey göremedim bunu geçelim.
    büyü yapılırken ateşin yanıp sönmesi mi görsellik, yoksa hızlandırılmış ve atlamalı görüntü kullanarak vampirlerin hareketlerinin çabukluluğun bize gösterilmesi. Yastık içlerinin havada süzülmesi çok güzeldi avatarda ki gibi olmuş baya başarılı idiler. İhitayar cadı bizim kötü vampiri evinden kovarken ne yaptı ona acaba kalp krizi geçirmesini mi sağladı ya bari şimşek filan yapsalardı daha iyi olurdu o ne öyle tiyatro oyunu gibi.

kardeş sen nasıl dizi izliyorsun yaihtiyar cadı birşeyler yapmıştır orada da niye tiyatro oyunu olsun ki
  • Büyük Gün Geldii
  • Ara vermeden 5 bölüm oynayacak.. Eğer bir değişiklik olmazsa 19.bölüm sezon finali olacak gibi görünüyor...

Bu arada son oynayan bölüm çok sakat bitmişti... İlk 4-5 bölüm çok sıkıcıydı dizi hatta birara izlemeyi bırakmıştım ama sonra bir şans daha verdim ve pişman olmadım... Dizi 6-7 bölüm sonra güzelleşiyor izlemeyenlere dipnot olarak geçelim...
  • Cadılarda akıl yok açtılar mezarı.
    En başlarda durmadan ayrılıyorlardı Elena ile Stefan,bu yüzden aynı konuyu uzattıkları için ara vermiştim diziye.
  • The.Vampire.Diaries.S01E15.HDTV.XviD-2HD
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.