Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.533
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Damon ve Elenanın dans sahnesinde çalan şarkının adı ne çok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Bende yeni başladım. 2. bölümdeyim ama vampirliğinde afedersiniz boku çıktı artık. Yok biri güneş'e çıkınca elmas gibi parlıyo. Bunlara bi halt olduğu yok. True Blood da et gibi kızarıyolar ama 1 saat'e. Nerde o Blade tarzı yanan çıtır çıtır vampirler

Blade üçlemesinin büyüsüne kapılıp izleyim deme tat almazsın.Bu dizi biraz gençlere yönelik bir dizi bana göre.Başladıysan 2. sezona kadar şanş ver derim.
  • ne zaman başlıo ak yeter be
  • cok az kaldii
     The Vampire Diaries (2009-    ) | 6.Sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 21 Ocak 2011; 20:02:20 >
  • 6d 6h 8m kaldı yeni bölüme biraz daha sabır
  • başla artık ya yeni diziler sarmıyo bizi
  • Ilk sezon bitiyor 14. bölüme geldim fikrim aynı dizi cok dandik True Blood bunun yanında 800 oscar alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 22 Ocak 2011; 15:39:16 >
  • 4.kitabı da çıkmış. Vampir Günlükleri Dönüş: Gölge Ruhlar. D&R'da gördüm geçen gün dedim bari hazır 3 tanesini okumuşum bunu da alayım.
    Güzel başladı.Sanırım seri 5 kitap bir kitap daha kalmış.
  • Bende true blood denen diziyi hiç beğenmedim.

Adult kanallar için çekmişler, tutmayınca vampir dizisi diye pazarlamışlar. Cinsellik ve argo çok fazla. Bu kadarda olmaz... Ayrıca pek çok sahne, bende korkudan ziyade gülme hissi uyandırıyor. Gerçekçi olmaktan o kadar uzakki...

Anna paquin ve çarpık dişlerini izlemektense, nina dobrev ve güzelliğini izlemeyi tercih ederim.

TVD gibisi yok. En iyi vampir dizisi.
  • @unpop hocam bunlar zevk meselesi bende true blood için aynı şeyleri söylerim ilk sezonu zar zor bitirip sildim ama takip ettiğim 15ten fazla dizi var TVD içlerinden en çok merakla heycanla izlediğim yeni bölümlerini iple çektiğim tek dizidir. Senin beğenmemenin sebebi olarakta biraz ön yargıyı görüyorum
  • Önyargı ile alakası yok, onyargılı olsam ilk üç bölümde işi bitirirdim ki 14 bölüm izledim ve sezonları artık başladım diye bitrecegim. Yas icabı olacak bana hitap etmedi .. Daha genclere hitap ediyor. True Blood ise yetiskinler icin cekilmis bir dizi. Dogrudur zevklere karismamak lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Ilk sezon bitiyor 14. bölüme geldim fikrim aynı dizi cok dandik True Blood bunun yanında 800 oscar alır

dandik mi ??

sen the vampire diaries'i izlediginden emin misin
  • quote:

Ilk sezon bitiyor 14. bölüme geldim fikrim aynı dizi cok dandik True Blood bunun yanında 800 oscar alır

yorumsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacob108

quote:

yorumsuz

Katılıyorum ama herkesin bir zevki vardır kimi beğenir kimi beğenmez.
  • quote:

True Blood'ı The Vampire Diaries' ile kıyaslamam true blood yerlerde birçok dizi izledim true blood kadar saçmasını izlemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Nadir

birçok dizi izledim true blood kadar saçmasını izlemedim

True Blood kadar saçması çekilmedi daha. Herhalde o yüzden izleyemedik.

Çekilmesi için Dünyamızın yıkılması, sonra elde kalan eski makinelerle birinin bir dizi çekmeye çalışması, oyuncu kadrosunu sokaktan çevirdiği insanlardan seçmesi, 20. yy teknolojisinin kullanılması... Son olarakta adını error blood koyması lazım. Evet... Bu yazdığım bayağı saçma oldu. True blood ile yarışabilir kötülük konusunda.
  • Az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Az kaldı

Saatler kaldı
  • Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan The Vampire Diaries sonunda sevenleriyle buluşuyor. The Descent bölümüyle bugün ekranlara geri dönecek olan The Vampire Diaries'in yeni bölümünde gelişmeler şöyle: Stefan (Paul Wesley), Elena (Nina Dobrev)'nın gelecek ile ilgili planları konusunda başka fikirlere sahiptir. Damon (Ian Somerhalder), Jules (Michaela McManus)'den gerçekleri öğrenmeye çabalarken Elena'dan Rose (Lauren Cohan)'ye göz kulak olması konusunda yardım ister. Ancak bu durum beklenmedik şekilde tehlikeli bir hal alacaktır. Caroline (Candice Accola) ve Matt (Zach Roerig) ise birbirlerine olan duyguları hakkında dürüst olmaya karar verirler. Caroline'nin iyi ve cömert davranışlarına karşı Tyler'in tepkisi Caroline'yi şaşırtır.. Yeni bölümün yönetmenliğini ise Marcos Siega yapıyor..

Geçtiğimiz yılın Aralık ilk haftasından bu yana araya giren The Vampire Diaries için bu süreçte yayıncı The CW kanal tarafından diziden bol bol video ve fotoğraflar yayınlandı. Dizinin ana oyuncularından Ian Somerhalder ve Paul Wesley'in yayınlanan tanıtım karakter posterlerinin ardından son olarak Nina Dobrev'in aşağıda gördüğünüz posteri de yayınlandı.

• 2 ay aradan sonra bugun yeni bolum cikti !!!!

The.Vampire.Diaries.S02E12.The.Descent.HDTV.XviD-FQM
    risendark tek basina ceviyor.. aksama yetisecek gibi

Çeviri Durumu: The Vampire Diaries
    Dizi Bölümü :02X12
    Çeviren :Risendark
    Başlama Tarihi :2011.28.01
    Çeviri Miktarı : %50
    Son Güncelleme :28-01-2011 12:00:25
    Durumu : Aktif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 28 Ocak 2011; 12:16:38 >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.