Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.533
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Güzel açıklamışsın Onur. Kitaptada yazıyordu o kapalı alanlara girme durumu şimdi hatırladım. Son sahnede kızın bizimkilerin evine girmesini de Vampirlerin ev sahibi sayılmamasıyla açıklayabiliriz o zaman.

Sen 3 kitabı da okumuştun değil mi? Sana bir sorum var

Ben yaz başında 2. kitabın ortalarında okumayı bıraktım. Hiç beklemediğim bir olay oldu ve saçmalamaya başladılar.

Elena'nın ölmesi bayağı vurmuştu beni. Hele kardeşinin yanına gidip konuşması ve vampir olarak ölümünde Damon ve Stefan'a veda etmesi feciydi.

Daha ikinci kitabın ortalarında ana karakterin ölmesi çok ender durumlardandır. Boonie'nin Elena ile sürekli iletişim kurması, Elena'nın diğer taraftan bunları uyarması çok saçma gelmişti.

Şimdi ilerleyen sayfalarda veya 3. kitapta da olaylar hep böyle mi gelişiyor. Yoksa Elena hayata geri mi dönüyor

Cevabına göre devam edeceğim kitaplara.

Kitapla ilgisi olmayanlar sakın tıklamasın spoilera hayatınız kararır

Spoileri göneriyorum.

Benden günah gitti.

Elena 2.kitabın sonunda hayata geri dönüyordu sanırım.Şimdi yurtta olduğum için kitaplara bakamıyorum.
    Hemde acayip felaket güçlerle bu kadarını diyeyim.

3.kitapta da güçleri devam ediyor ama sanırım biraz saçmalıyorlardı.3 kitapta da Damon(başka sebeplerle istemeden diyeyim.) ve Caroline bizimkilere düşman oluyordu.Klaus'tan kat kat güçlü düşman(lar) geliyordu.Heyecan tam gazdı ancak dediğim gibi bazı yerlerinde bayağı saçmalamışlardı.3.kitabın sonunda da ekstradan bir şeyler gelişiyor ama o kadarını da okuyup öğren diyeyim.

Matt'de olayların içine giriyor bayağı.Ama dizidekiler Matt yerşne Jeremy'yi soktu olaylara.

Sanırım bu sezon finalinde Elena'yı öldürecekler sonra 3.sezonda geri getirecekler.Güzel sezon finali olur valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 6 Kasım 2010; 12:13:07 >
  • Oh iyi spoiler oldu

Dizideki Matt zaten çevresinden bi haber yaşıyor

Bu sezon finali öyle olursa yıkılır ortalık sana bunu diyeyim

Vizeler ve şu an okuduğum kitap bitsin başlayayım tekrar okumaya, eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Bölümdeki en ciddi mantık hatası:

Damon ve Stefaon o kadar hızlı koşabiliyorken bütün yolu arabayla gittiler.

hocam doğru diyon ama
    gittikleri mesafe bulundukları yerden 480km uzaktaydı yani hızlı koşuyor olabilirler ama 480km koşmalarıda ayrı bir saçmalık olur 1-2kmlik bir mesafeden bahsetmiyoruz sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 6 Kasım 2010; 17:49:55 >

• Tokatla kafa koparmasını çok çok saçma bulsam da, son 2 bölüm heyecan tavan yaptı. Çok iyi gidiyor dizi.
  • @onur*'un yazdığı bütün spoiler'leri okudum.Kitabı okumadığım için merak etmiştim.Ne olacak öyle.Olaylara bakacak olursak dizi en az 3 sezon sürer diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Bölümdeki en ciddi mantık hatası:

Damon ve Stefaon o kadar hızlı koşabiliyorken bütün yolu arabayla gittiler.

hocam doğru diyon ama
    gittikleri mesafe bulundukları yerden 480km uzaktaydı yani hızlı koşuyor olabilirler ama 480km koşmalarıda ayrı bir saçmalık olur 1-2kmlik bir mesafeden bahsetmiyoruz sonuçta

Koşarak gidebillirlerdi ama cephaneleri kim taşıyacak. Ayrıca kaç kişi olduğunu bilmeden gittiler aralarından diyelim stefan yaralansa Damon, Elena ile Stefan'ı sırtına alıp mı koşacaktı hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Tokatla kafa koparmasını çok çok saçma bulsam da, son 2 bölüm heyecan tavan yaptı. Çok iyi gidiyor dizi.

Bu bölümü bende beğendim,
    sonunda orijin vampir dedikleri aslında ölmemiş başları bu sefer gerçekten belada, herhalde Katherine'den bilgi için yardım isteyecekler.
  • bu bolumde iyiydi,bazi sahnelerde gerildim hatta bi sahnde sicradim yerimden
  • kitaptan spoiler verenler yapmayın arkadaş yedim ya 2 tane

Damon itirafları gerçekten güzeldi şu evet davet etmeden girme meseleside evde sadece insan varken giremiyolar galiba vampirlerin bulunduğu yere girebiliyolar sadece
    Caroline bu bölümde'de çok güzeldi aşık oldum lan diyorum başka bişi demiyorum

• Süper bir bölüm daha geliyor
  • Arkadaşlar öncelikle bizim hakkımızda yazdığınız şeyler için gerçekten teşekkürler. Bu arada ben JnRMnT :)

Benim 10'da dersim oluyor Cuma'ları. O yüzden akşamüstüne kalıyordu. Geçen hafta bir deneme yaptık 10'a kadar altyazıyı çıkarabiliyoruz, ortağım son kontrollerle 11'e doğru çıkarıyor. Bu hafta da öyle deneyeceğiz. Benim yurt, ev vs. sorunlarım olabiliyor. Eğer bir sorun çıkmazsa erken çıkarırız.
  • The.Vampire.Diaries.S02E09.HDTV.XviD-2HD
  • Akşam çıkar sanırım altyazı. Çevirmenler henüz başlamamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 12 Kasım 2010; 12:56:36 >
  • Bu Jnrmnt de ne zaman kalkıp da dizi çeviriyor anlamıyorum.
  • Durgun bölümdü. Fazla beklenti içinde olmayın.
  • divxplanet daha başlamadı bile ya

• klaus oyun oynuyo resmen bunlarla

• bence klaus o eldjher midir ejder midir nedir o herif ya o değilde şöyle kurtların atası felan çıkıp alayını tokatlasa bıkdım vampirlerin asıp kesmelerinden yada deanla samı çağırsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 12 Kasım 2010; 17:06:47 >

• Dizinin konusu neydi, ne oldu... Artık her şey çok değişti. Konu çok mantıklı bir şekilde ilerliyor. Elena-Caroline-Tyler-Boonie hepsi de ayrı bir ırk ve hepsi de lanetin bir parçasıymış. Bu bölümü çok beğendim, çoğu şeyi açıkladılar. İlerde çok büyük savaşlar çıkacak gibi...

Ayrıca ilk defa başlangıçta Stefan: "For over a century, I have lived in secret. Until now. I know the risk, but I have to know her." demedi.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.