- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
The Vampire Diaries (2009- ) | 3.Sezon
5040 Cevap134459 Görüntüleme29 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     14 [16] 18 19 20 21 22 23      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

286 Mesaj
28 Eylül 2010; 16:43:07 

3.bölümüde izledim fena değildi.
Kurt adamlar zaten klasik vampir dizi filmlerinin parçası olduğu için eninde sonunda dahil olacaklardı bence diziye.En sonunda Elena büyük laf etti.Bakalım Damon ne yapacak artık.Katherine o yeni vampir olan kıza birşeyler yaptıracak onuda görecez ilerdeki bölümlerde.

6577 Mesaj
1 Ekim 2010; 11:42:17 

The.Vampire.Diaries.S02E04.HDTV.XviD-2HD

Çevirilerim

1710 Mesaj
1 Ekim 2010; 17:19:26 

az kaldı altyazı çıkacak birazdan

2990 Mesaj
1 Ekim 2010; 21:33:46 

Soyları tükendi sayılır. Genelde kitaplarda
ve çok kötü filmlerde varlar artık.

1781 Mesaj
1 Ekim 2010; 21:42:56 

4. Bölümü izledim güzel bölümdü
Stefan vs Kathrine Damon vs Mason Lockwood bakalım kimler galip gelcek

HOUSE
- TARGARYEN -
FIRE and BLOOD

6809 Mesaj
1 Ekim 2010; 22:35:47 

izledim ama biraz aksiyonsuz bir bölümdü..ama başarılı..fakat konuyu biraz daha yaymaları lazım..sıkmaya başladı yavaştan

1710 Mesaj
1 Ekim 2010; 23:21:34 

pek aksiyon yoktu ama sıkıcı değildi gayet güzel gidiyo. katherine stefan için dönmüş

4373 Mesaj
2 Ekim 2010; 1:13:20 

Bir sonraki bölüm baya iyi olacak gibi.

286 Mesaj
2 Ekim 2010; 2:23:54 

2.sezon 4.bölümüde izledim.
Katherine'nin Stefan için döndüğünü öğrendik ki ben biraz şaşırdım çünkü Katherine kimseyi sevmeyen sadece kendi çıkarlarını düşünen bir karakterdi.Ama o gerçekten seviyormuş Stefan'ı.Stefan ile Elena Caroline'nin Katherine için çalıştığını öğrenmeleri iyi oldu.Dahada işleri karıştırabilirdi o kız.Çok gıcık bir tip zaten .Kurt adamlar ile vampirler arasında sinirler geriliyor zaten.Damon bence yapmamalıydı o hareketi o kurt adama.Çünkü zarar vermeyecekti vampirlere.Ama işler değişti gibi.Artık benim düşmanımsın dedi.Neyse uzun yazdım:).Sonraki bölümlerde aksiyonun artması dileğiyle

6577 Mesaj
3 Ekim 2010; 1:03:01 

Güzel bölümdü.
Stefan-Katherine işi pişirebilir diyorum ben.
Caroline ne yapıyor anlamadım gitti.Korkusundan taraf değiştirdi.
Mason'a ters yaptı.Aldı gümüşü sapladı.İşe yaramadı.
Damon'ın götü tehlikeye girdi.

Çevirilerim

751 Mesaj
3 Ekim 2010; 1:55:55 

Damon Elenayı alır Stefan da Katherine yi tamamdır dizi bitmiştir

Lost - Supernatural - Smallville - The Vampire Diaries - Dexter - Spartacus - Glee - Chuck - True Blood - Fringe - FlashForward
The Event - Lost Girl - The Lost Room - V - How I Met Your Mother

"I will not die at the hand of a fucking slave."
"I am a free man!"

Je suis etudiant a Hacettepe University

6809 Mesaj
3 Ekim 2010; 19:24:57 

yalnız dizi eskisi gibi sarmıo beni..sizede oluo mu ?

3759 Mesaj
3 Ekim 2010; 19:42:41 

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

Bence gayet iyi gidiyor. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1193 Mesaj
4 Ekim 2010; 1:01:03 

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

aynen eskiden sabırsızlıkla beklerdim şimdi 2 bölüm normal geçiyo diye biraz sıktı

3316 Mesaj
4 Ekim 2010; 17:01:56 

Nasıl dizi arkadaşlar ? Güzel ise başlamayı düşünüyorum.

" He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight "

6577 Mesaj
4 Ekim 2010; 17:14:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Nasıl dizi arkadaşlar ? Güzel ise başlamayı düşünüyorum.

Beklemen hata bence.Çok kaliteli bir dizi.
Sadece başlarda biraz durgun oluyor.O yüzden azıcık dişini sıkman lazım.Sonra coşturuyorlar resmen.

Çevirilerim

4279 Mesaj
4 Ekim 2010; 22:48:22 

quote:

Orijinalden alıntı: A.Nadir

aynen eskiden sabırsızlıkla beklerdim şimdi 2 bölüm normal geçiyo diye biraz sıktı

Beni de sarmıyor artık, izlemek istemiyor canım.

6809 Mesaj
4 Ekim 2010; 23:25:17 

sahsen ben su kapismali vampirli bolumlerni ozluorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

751 Mesaj
5 Ekim 2010; 22:11:09 

Dizileri bölüm bölüm izlerken sıkmaya başlıyor the vampire diarieste 2-3 sezonu çekilmiş bitmiş olsaydı da öyle izleseydik keşke sıkmazdı o zaman

Lost - Supernatural - Smallville - The Vampire Diaries - Dexter - Spartacus - Glee - Chuck - True Blood - Fringe - FlashForward

"I am a free man!"

1781 Mesaj
5 Ekim 2010; 22:27:11 

dizi güzel gidiyor bence her bölümü heycanla ve merakla bekliyorum izlerkende hiç sıkmıyor ama eski vampir kapışmalı bölümleri aramıyor değilim fakat daha 2.sezondan 4 bölüm yayınlandı bu sezon daha bomba bölümler izleyeceğimize inanıyorum sonuç olarak ilk sezona bakarsak ilk 5bölüm hiç bir şey yok gençlik dizisi gibi sonra biraz olaylar gelişiyor ama asıl bölümler 14.bölümden sonra başlıyor. 2.sezon daha yeni başladı sayılır ilerleyen zamanda ilk sezonu aratmıcak bölümler izleriz

HOUSE
- TARGARYEN -
FIRE and BLOOD

2990 Mesaj
5 Ekim 2010; 23:08:41 

Hiçbir zaman öyle aksiyonun tavan yaptığı bir dizi olmadı ki zaten bu. Geçen sezon 1-2 bölüm aksiyon fazlaydı gerisi yine bu şekildeydi. Gençlik vampir, Elena Stefan Damon üçgenini izliyoruz işte. Beklentiyi artırmaya gerek yok.

312 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
3ragon
7 Ekim 2010; 17:11:28 

süper bir dizi özellikle 16-23 yaş aralığına tavsiye ederim damon salvatore süper :D

17311 Mesaj
7 Ekim 2010; 17:56:26 

bugun basliyorum 1 sezonu izlemeye !

Uzaklaştırılmış
12 gün cezanın,
5 gün 16 sa. 8 dk. kadarı kaldı.
8 Ekim 2010; 12:52:28 

The Vampire Diaries S02E05 HDTV XviD-P0W4

The Vampire Diaries S02E05 720p HDTV x264-CTU

Bende 2 inci sezona başlamamıştım.5 inci bölümde başlasın peş peşe izlerim

3759 Mesaj
8 Ekim 2010; 17:07:24 

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3759 Mesaj
8 Ekim 2010; 18:06:06 

Müthiş bölümdü.

Mason'da Katherine'in plânına dahilmiş. Ancak görünen o ki Mason ile vampir kardeşler arasındaki düşmanlık büyüyor. Ay taşı Mason'ın kurtadamlık özelliğini kontrol edip istediği zaman dönüşebilmesini sağlıyacak olabilir. Eğer böyle olursa ilerleyen bölümlerde onu yine kurtadam olarak görebiliriz ki bana kalırsa bu onun ölümü olur. Eğer başka bir işe yarıyorsa Katherine'in daha sinsi planları var demektir daha önceden görmediğimiz Katherine'in yeni düşmanlarıyla tanışabiliriz.

Şuanda vampir kardeşler için en büyük tehtit oluşturan isim Mason gibi gözüküyor. Ancak bizim ikiliye dokunacak olursa Katherine Mason'ın işini anında bitirir.

Pek ihtimal vermesemde Stefan'ı ilerleyen bölümlerde yine kana susamış bir vampir olarak görebiliriz. Boonie iki bölümdür yok temennim önümüzdeki bölümlerde onu görmemek yönünde. Damon ile Elena arasındaki yakınlaşma sonunda başlıyacak gibi gözüküyor. Zaten Damon'ın Elena'yı, Stefan'ın Katherine'i seçebileceği öncedende tahmin edilen birşeydi.

Geçen bölüm Katherine'in Stefan için döndüğüne inandırmışlardı ama Kath'in başka amaçlarıda varmış. Dizinin konusu geçen sezona oranla daha yavaş ve güzel işleniyor. Geçen sezon her bölümde onlarca olay olurdu dizinin hızlı gitmesi hoş birşey değildi.

Bizim vampirlerden haberdan olmayan sadece Matt ve Jenna kaldı birde konsey üyeleri.

Caroline vampir olduğunda Vicky gibi çabuk harcanır diye düşünmüştük fakat öyle olmadı. Kendisini güzel kontrol ediyor sanırım bu sezon hep bizimle beraber olacak. Taylor ile Jeremy'in de arkadaşlık anlamında yakınlaşmaları başladı. Bana göre yavaş yavaş takımlar yerine oturuyor. Sezon sonuna doğru büyük bir kavga görebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz -- 8 Ekim 2010; 18:17:04 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6809 Mesaj
8 Ekim 2010; 18:18:14 

5.bolume başlıcam birazdan

8633 Mesaj
8 Ekim 2010; 18:29:07 

Bu diziye en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum.Bol aksiyonlu bir diziymiş benimlde ilgimi çekti denemek istiyorum kısmetse.

LosT - Prison Break - Chuck - Heroes - Gossip Girl - FlashForward - The Pacific - Terminatör:Sarah Connor Chonicles - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand - Human Target - Band Of Brothers - Blue Mountain State - Persons Unknown - Pretty Little Liars - The Prisoner - The It Crowd - Hung - The Lost Room-Breaking Bad - V - The Big Bang Theory - The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire - The Event - The Vampire Diaries - The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova - Arrow - Vikings -The Originals - Defiance - Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons

2990 Mesaj
8 Ekim 2010; 18:55:32 

Süper bölümdü. Tüm yazacaklarımı Yılmaz yazmış

Caroline için

İlerki bölümler çok daha iyi olacak bu gidişle. Yalnız Bonnie nerede, diziden mi çıktı? Eksikliği belli olmuyor gerçi

@dodgé
Başla hemen. Bir haftasonunu ayır yetiş bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 8 Ekim 2010; 18:58:49 >

1710 Mesaj
8 Ekim 2010; 22:17:23 

vay be müthişti bu bölüm çok beğendim o son sahnenin öyle olacağını kimse tahmin edememiştir herhalde

6139 Mesaj
8 Ekim 2010; 22:20:11 

Yorumlara bakarsak bu bölüm güzele benziyo , bende 2sini birden izlicem.

6577 Mesaj
9 Ekim 2010; 1:34:08 

Harika bölümdü.

Damon Mason'ı halleder bence de.
Caroline harbiden sana diyorum.
Tyler tam kızı öldürdü.Hass#$%&* dedim.Numara yapmış şırfıntı.
Alaric, Matt ve Bonnie'den ses yoktu bu bölümde malesef.
Bizimkiler zindana kapandığında aha dedim geçmiş olsun önemli olan katılmaktı.Ama Katherine beklerken Caroline yardırdı ortalığı.

Çok pis kehanet yayayım buradan;
Bence Mason'ı Damon öldürecek.Tabiki Tyler da bunu görecek.Ve ardından intikam almak için Tyler Kurtadam olmak isteyecek.Jeremy ile artık bff olduklarına göre.Jeremy de nasıl olsa damon'dan nefret ediyor.(baya popüler damon malum.) Danışıklı bir ölüm olacak ve Jeremy yüzük sayesinde tekrar dirilecek.Bu arada Tyler'a yardım için bir kurtadam daha gelebilir diziye bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 9 Ekim 2010; 1:37:29 >

Çevirilerim

1781 Mesaj
9 Ekim 2010; 1:34:26 

2. sezonun en bomba bölümüydü "Kill or Be Killed" bölümün adı herşeyi açıklıyor zaten ilerleyen bölümler dahada bomba olucak gibi heyecan ve aksiyon artıyor hadi hayırlısı. Son sahneyi ağzım açık izledim resmen hala şoktayım . Bonnie'nin yokluğu farkedilmiyor ki olmamasıda daha iyi zaten

HOUSE
- TARGARYEN -
FIRE and BLOOD

3759 Mesaj
9 Ekim 2010; 21:29:27 

Bu arada yeni birşey farkettim;

Mason'ın arkadaşının Katherine tarafından etkilenip Mason'ı onun öldürmesi için teşvik ettiği apaçık ortada. Katherine planı her neyse 1 yıl önceden kurmuş ve Mason'ı ciddi biçimde kullanıyor.

4279 Mesaj
9 Ekim 2010; 22:01:10 

quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Harika bölümdü.

Damon Mason'ı halleder bence de.
Caroline harbiden sana diyorum.
Tyler tam kızı öldürdü.Hass#$%&* dedim.Numara yapmış şırfıntı.
Alaric, Matt ve Bonnie'den ses yoktu bu bölümde malesef.
Bizimkiler zindana kapandığında aha dedim geçmiş olsun önemli olan katılmaktı.Ama Katherine beklerken Caroline yardırdı ortalığı.

Çok pis kehanet yayayım buradan;
Bence Mason'ı Damon öldürecek.Tabiki Tyler da bunu görecek.Ve ardından intikam almak için Tyler Kurtadam olmak isteyecek.Jeremy ile artık bff olduklarına göre.Jeremy de nasıl olsa damon'dan nefret ediyor.(baya popüler damon malum.) Danışıklı bir ölüm olacak ve Jeremy yüzük sayesinde tekrar dirilecek.Bu arada Tyler'a yardım için bir kurtadam daha gelebilir diziye bence.

Güzel kehanet ama kurt adam olunca istediği zaman kurta dönüşemiyor ki. Dolunayları beklemek zorunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 9 Ekim 2010; 22:01:29 >

11399 Mesaj
9 Ekim 2010; 22:43:44 

Bu bölümü bende beğendim, Caroline döktürdü gerçekten.
Mason Caroline'ın annesine Damon ve Stefan'ın vampir olduklarını ispiyonlamakla hayatının hatasını yaptı, Salvatore kardeşler artık onu yaşatmaz herhalde. Aynı zamanda Katherine'in kasabaya geliş amacını zamanla öğreneceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoNZaREs -- 9 Ekim 2010; 22:46:15 >

6139 Mesaj
10 Ekim 2010; 0:09:49 

Güzel bölümdü , özellikle son sahneyi kimse beklemiyodu heralde

onur* kehanet güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 10 Ekim 2010; 0:13:01 >

8633 Mesaj
13 Ekim 2010; 15:25:59 

Şimdiye kadar 4 bölüm seyrettim çok beğendim diziyi.Özellikle Damon karakterini beğendim tam uymuş diziye.Son sürat devam etmeyi düşünüyorum.

LosT - Prison Break - Chuck - Heroes - Gossip Girl - FlashForward - The Pacific - Terminatör:Sarah Connor Chonicles - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand - Human Target - Band Of Brothers - Blue Mountain State - Persons Unknown - Pretty Little Liars - The Prisoner - The It Crowd - Hung - The Lost Room-Breaking Bad - V - The Big Bang Theory - The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire - The Event - The Vampire Diaries - The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova - Arrow - Vikings -The Originals - Defiance - Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons

751 Mesaj
13 Ekim 2010; 20:59:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Bu arada yeni birşey farkettim;

Mason'ın arkadaşının Katherine tarafından etkilenip Mason'ı onun öldürmesi için teşvik ettiği apaçık ortada. Katherine planı her neyse 1 yıl önceden kurmuş ve Mason'ı ciddi biçimde kullanıyor.

Mason'da Katherine'ye aşık desene

Aşkın gözü kördür damon la stefan'ınıda kullanmıştı.

"I am a free man!"

6577 Mesaj
14 Ekim 2010; 17:43:12 

Bu hafta yeni bölüm yok malesef.Haftaya devam edecekmiş dizi.Ve Nessima'dan yeni bir haber vereyim şöyle:

0

'Supernatural'dan Lauren Cohan The Vampire Diaries için yeni seksi vampir Rose oldu.

Rose 500 yaşında ve ilk izlenimde "sert kız" gibi gözükmesine rağmen zararsız olarak tanımlanıyor.Dizide ki ilk bölümü ,smini taşıyan 8.bölüm "Rose".Damon ile yakıınlaşman olabilir.

0

'The Vampire Diaries':Tyler hangi arkadaşını öldürecek?

Yapımcı Julie Plec karakter hakkında bilgi söylemedi.

Çevirilerim

6139 Mesaj
14 Ekim 2010; 17:49:59 

Bu Nessima nerden çıktı ?

8633 Mesaj
14 Ekim 2010; 18:20:04 

Haftaya yeni bölüm yokmuş bu iyi oldu benım sizlere yetişebileceğim.Şuana kadar 8 bölüm izlemiş muhteşem gidiyor.Daha önce başlamadığıma pişman oldum resmen.

6139 Mesaj
14 Ekim 2010; 18:28:01 

quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

Haftaya yeni bölüm yokmuş bu iyi oldu benım sizlere yetişebileceğim.Şuana kadar 8 bölüm izlemiş muhteşem gidiyor.Daha önce başlamadığıma pişman oldum resmen.

Asıl 13-14'de falan coşucak dizi

3759 Mesaj
14 Ekim 2010; 20:16:19 

quote:

Bu hafta yeni bölüm yok malesef.Haftaya devam edecekmiş dizi.Ve Nessima'dan yeni bir haber vereyim şöyle:

0

'Supernatural'dan Lauren Cohan The Vampire Diaries için yeni seksi vampir Rose oldu.

Rose 500 yaşında ve ilk izlenimde "sert kız" gibi gözükmesine rağmen zararsız olarak tanımlanıyor.Dizide ki ilk bölümü ,smini taşıyan 8.bölüm "Rose".Damon ile yakıınlaşman olabilir.

0

Aman Allah'ım.

Supernatural'de en beğendiğim kadın olan Bela Talbot'u The Vampire Diaries'te göreceğime ne kadar sevindim tahmin bile edemezsiniz.

Bu kadına hastayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz -- 14 Ekim 2010; 21:38:34 >

2990 Mesaj
14 Ekim 2010; 21:35:51 

quote:

0

Haber budur işte. Bela

İnsan değil bu kız

Katie Cassidy de isteriz

1193 Mesaj
15 Ekim 2010; 10:33:55 

quote:

0

0

beence jerremy'i öldürcek elindeki yüzük sayesinde tekrar dirilecek tyler'da kurt adam olcak

751 Mesaj
15 Ekim 2010; 19:49:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Haber budur işte. Bela

İnsan değil bu kız

Katie Cassidy de isteriz

Hastayım bu kıza

"I am a free man!"

6139 Mesaj
15 Ekim 2010; 20:08:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Haber budur işte. Bela

İnsan değil bu kız

Katie Cassidy de isteriz

Katie Cassidy gelse müthiş olur şuan gossip girlde :)

8633 Mesaj
16 Ekim 2010; 14:25:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Asıl 13-14'de falan coşucak dizi

Biraz önce 13. bölümü izledim.Bölüm sonu çok heyecanlı bitti.Hemen 14. bölüme geçiyorum.

Bakalım Stefan Elanayı Anna'nın elinden kurtarabilecek mi?

17311 Mesaj
20 Ekim 2010; 13:59:24 

muhtesemmmmmmmmmmmmmmmmmm

bugun basladim 1 sezon 1 ve 2 bolumu HD izledim super dizi

ELENA melek ya cok guzel !

Damon'a sinir oldum

8633 Mesaj
20 Ekim 2010; 14:54:21 

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

muhtesemmmmmmmmmmmmmmmmmm

bugun basladim 1 sezon 1 ve 2 bolumu HD izledim super dizi

ELENA melek ya cok guzel !
Damon'a sinir oldum

Hocam Damon'a ilk başlarda bende sinir oluyordum ama bölümler ilerledikçe insan sempati duymaya başlıyor.

Bu arada bende 02x03'e geçmiş bulunmaktayım size yetiştim sayılır.

17311 Mesaj
20 Ekim 2010; 17:08:55 

quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

Hocam Damon'a ilk başlarda bende sinir oluyordum ama bölümler ilerledikçe insan sempati duymaya başlıyor.

Bu arada bende 02x03'e geçmiş bulunmaktayım size yetiştim sayılır.

ama insanlari olduruyor

4279 Mesaj
20 Ekim 2010; 17:26:13 

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ama insanlari olduruyor

Sonradan insanları öldürmeyi bırakıyor

8633 Mesaj
22 Ekim 2010; 13:54:31 

Son bölümüde izledim ve sizlere yetiştim.5. bölüm gerçekten güzeldi.

İlerki bölümlerde Kurt ve Vampir çarpışması izleyeceğiz gibi duruyor.

1781 Mesaj
22 Ekim 2010; 14:03:39