Şimdi Ara

Arctic Cooling'den ekran kartları için yeni soğutucu; Accelero L6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alt="Arctic Cooling'den ekran kartları için yeni soğutucu; Accelero L6"

Yüksek performanslı soğutucularıyla tanınan Arctic Cooling ürün gamına yeni bir ekran kartı soğutucusu daha ekliyor. Firmanın özellikle OEM kart üreticileri için hazırladığı ve Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan Manli tarafından kullanılan Accelero L6 isimli yeni soğutucu, Alüminyum yapraklardan ve 92mm'lik PWM kontrollü fandan oluşuyor. Yine Arctic Cooling tarafından hazırlanan MX-2 isimli termal macun uygulamalı olarak gelen soğutucu Manli tarafından hem GeForce 9600GT hem de GeForce 9800GT modellerinde kullanılıyor.

Arctic Cooling tarafından yapılan açıklamaya göre Accelero L6 soğutmalı ekran kartlarının satışına önümüzdeki ay içerisinde başlanacak.

alt="Arctic Cooling'den ekran kartları için yeni soğutucu; Accelero L6"

• pekte performanslı bir ürün olacağını zannetmiyorum.
  • A.C'in tasarımları hiç hoşuma gitmiyor sanki cpu fanından bozma VGA cooler yapmışlar
  • çok sıradan görünüyor...
  • Çok sıradan kasa havalandırması iyi olmayanların kasa içini boşa ısıtır.
  • Sapphire HD4670 512 MB GDDR4 olanı zatenbu sogutucuyu standart olarak kullanıyor

Arctic Cooling'den ekran kartları için yeni soğutucu; Accelero L6
  • oem üreticiler için hazırlanmış sıradan bir ürün. başlıkta arctic cooling görünce daha performanslı bir soğutucu beklemiştim
  • Bence bu ürünün buraya knoması hata olmuş. Oem üreticiler içinn hazırlanan ekran kartı soğutucuyu buraya koymak yanlış. Zaten biz alamıyoruz ki sadece üreticilere satılan bir ürün. Arctig Cooling dünyanın en iyi soğutucu markalarından biridir. Arkadaşlar lütfen bu soğutucuyu baz alarak A.C hakkında kötü düşünmeyin gerçekten çok iyi bir markadır.
  • fanların kanat yapılarında farklı eğilimler yapıyorlar,ancak görüntüden yola çıkarak pek randımanlı olacağını sanmıyorum
  • performanslı olucağından emin değilm tasarımda berbat..
  • @ihtiyarDelikanli haklısın hocam tasarım berbat bnm arabanın radyatör fanına benziyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.