Şimdi Ara

CLİO SYMBOL LASTİK TAVSİYESİ !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımın lastiklerini değiştirmeyi düşünüyorum. Michelin energy saver ile bridgeston turanza ER300 forumlarda en çok öne çıkan lastikler. Bunlardan kullanan varsa olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yazarmısınız. Ayrıca alternatif lastik tavsiyelerinizi bekliyorum.

NOT: Aracımı genellikle Soğuk asfaltlı ve yer yer bozulmuş stabilize yollarda kullanıyorum.

• Bende yeni 4 adet yazlık lastik aldım ( 340 TL. taksitli fiyatı ) ve önce sizin gibi michelin veya bridgeston almayı düşündüm. Sonra lassa atracta aldım. Kışlık lastikler de lassa snoways idi. Sonuçta symbol hız arabası değil. Bu nedenle lassa öneriyorum. Hem de yerli malı. Saygılar.
  • Bridgestone sağlam lastikti bozuk yollara göre ideal ...
  • Bridgestone B330 Evo on numara Lastik
  • Lassa Miratta (175*65*14) tavsiye ederim.
  • Uygun: FULDA ECO CONTROL Performasnlı: MICHELIN ENERGY SAVER
  • er 300 TURANZA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 31 Mayıs 2009; 23:47:01 >
  • Telefonla bie bayiden bilgi aldım. 2006 Clio Symbol Alize için 175-65-14 ER300 lastik almak istediğimi söyledim. Lastiğin sert olduğunu ve araca çok da uymayacağını söyledi. Önerisi B250 oldu. Şaşırdım. Satış politikası mıdır? Bilemiyorum.

Bilgisi olan varsa, bilgilendirirse sevinirim.
  • arkadasım bende uc gun once degıstırdım lastıklerı eskıler contı ıdı arkadasın toyotasında gordugum dunlop ec 201 aldım 400 km yol yaptım suana kadar gayet ıyı yol sesı yok gıbı bı ıncele derım...
  • Herkese Merhaba,
    2000 model Clio Symbol aracım için 175/70/13 ölçülerinde (4 mevsim) lastik önerilerinize ihtiyacım var. Lastik konusunun çok önemli olması sebebiyle fiyat konusunda bir kısıtım yok.
    Aynı veya yakın ölçülerdeki Michelin, Goodyear, Bridgestone (Lassa) veya Continental markaları arasından hangi modeli kullandınız, memnun kaldınız mı, önerir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.