Şimdi Ara

yeni kangoo hararet göstergesi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
12.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz yeni kangoo expression aldk. bunda hararet göstergesi yok. belki digitalde vardır ama bizde yol bilgisayarı yok. araştırdım bir türlü bulamadım

• bu ne ya hararet göstergesi olmayan araba ne işe yarar ki..arabada en önemli şey!!!!!!!!!:((((((((
  • sağ altta hararet var benimkinde
  • Bunu daha öncede soran olmuştu.Bende tekno paketli var ve gösterge mevcut.Ama bu gösterge araçların olmazsa olmazıdır,nasıl koymazlar?
  • arkadaşım sende renault mağdurusun ben renault saçmalıkları diyek onu açmıştım oraya yaz istersen
  • İnanılır gibi değil ...
  • Yanlış hatırlamıyorsam Opel Astra'larda da yoktu.. :/
  •  yeni kangoo hararet göstergesi?

hararet göstergesinin olduğu yer boş mu ?
  • Foto Koysan süper olur
  • BİZDE DE EXPRESSİON BAZ VAR.HAraret göstergesi yok sanırım sınır değerde ikaz verecek şekilde ayarlanmış.Hararet göstergesi sadece tekno pakette var resimdeki tekno paket benzin göstergeside ibreli diil dijital km sayacının olduğu yerde.

Bende çok yadırgamıştım ama bu motoru istediğin kadar zorla fan bile devreye girmiyor turbo intercooler var önde radyötörün solundaki petek intercooler.Yani kangoo da büyük aksilik çıkmadıkça hararet imkansız.

ufak bi ses vardı bunun için uzun süre 4000d/dk da dalgalı şekilde çalıştırıldı olduğu yerde fan bile çalışmadı.
  • Hararet yapmayacak araba yoktur.Su soğutmalı bütün araçlar hararet yapabilir.Renault ya kendine çok güveniyor yada malzemeden çalıyor.
  •  yeni kangoo hararet göstergesi?

evet o bölge boş
  • Saçmalığa bakarmısın ? Çok komik ya bunlar salak galiba.
    Hararet önemli birşey ve tehlikeside var ne amaçla böyle bir saçmalık yapmışlar acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknode

Saçmalığa bakarmısın ? Çok komik ya bunlar salak galiba.
    Hararet önemli birşey ve tehlikeside var ne amaçla böyle bir saçmalık yapmışlar acaba.

sana saçmalık geliyosa olanını al
  • quote:

Orjinalden alıntı: new-kangoo

Hararet yapmayacak araba yoktur.Su soğutmalı bütün araçlar hararet yapabilir.Renault ya kendine çok güveniyor yada malzemeden çalıyor.

üstelik reno soğutma konusunda kötü araçlardan biri
  • quote:

Orjinalden alıntı: LouisRenault

quote:

Verilen para çokmu azki hararet göstergesinden feragat etsin insanlar.Hitap tarzın biraz ağır sanki.1200.TL az veriyor diye neden hararet göstergesi olmayan bir araca binsin karşındaki insan.Günümüzde en dandik çin malı araçlarda bile full donanım var ve bu gösterge mevcut hepsindede.Sizin gibiler böyle düşündüğü sürece Türk Halkı en kötüsüne binmeye devam eder.

• Bizim önceki kango dada devir göstergesi yoktu:)
    Bende bunu yadırgamıştım.Motor sesine göre vites değiştiriyorduk.
  • renault un herzaman yaptıgı sey ılk cıkan kangolar daa da devır saati yoktu devır saatsız odenemde araba yoktu 2001 senesınden bahsedıyorum bu arada ben sahsen fazla yadırgamadım kı 2005 clıo sybol de bıle yoktu devır saati sacmalıktan baska bırsey degıl ban gore renault bazı seylerden kısıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: new-kangoo

quote:

Orjinalden alıntı: LouisRenault

quote:

Verilen para çokmu azki hararet göstergesinden feragat etsin insanlar.Hitap tarzın biraz ağır sanki.1200.TL az veriyor diye neden hararet göstergesi olmayan bir araca binsin karşındaki insan.Günümüzde en dandik çin malı araçlarda bile full donanım var ve bu gösterge mevcut hepsindede.Sizin gibiler böyle düşündüğü sürece Türk Halkı en kötüsüne binmeye devam eder.

Boşver kardeşim konuşsun dursun çok paraya kıytırık bir gösterge olmayan arabaya binmek hoşuna gidiyorsa yada böyle bir durumdan memnunsa o onun sorunu.=)
    Bizler parayı kolay kazanmıyoruz babam hep söyler bunu harcarken düşün diye.
    Neden ben o kadar para vereyim verdikten sonrada göstergem olmasın böyle bir saçmalık olabilirmi.
    Ayrıca marka fanatikliği yapma çünkü çok saçma oluyor.
    Ben renault u kötülemedim yaptıkları şeyin çok saçma ve gereksiz olduğunu dile getirdim.
    Bu benim eleştirim.Eleştirim iyi yöndede olabilir kötü yöndede.
    Sen bu durumdan memnunsan memnun olmayanlara neden karışırsınki.
    İstersen 40 milyar ver göstergesiz arabaya bin umrumdamı allah allah ya.
    Newkangoo teşekkür ederim sağolasın.

• Bu konuyu yöneticisi olduğum foruma açtım,1 saat olmadan 2.sayfaya geçtik bile.Bende sonuna kadar Renaultcuyum ama bu tarz haksızlıklara gelemem.Türk Halkı herşeyin en iyisine layıktır.32000 TL.liste fiyatı olan bir araçta bu donanımın olmaması marka fanatikliğimi bir kenara itiverdi aniden.Seviyoruz diye her saçmalığada göz yummamalıyız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.