Şimdi Ara

Kız arkadaşımın ailesiyle tanışmaya gideceğiz,ne giymeliyim!EVLENDİM OĞLUM OLDU.İkinci OĞLUM GELİYOR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
7
Favori
19.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abicim sende hata. Böyle ciddi konu burdakilere sorulur mu? B.kunu çıkarıyorlar herşeyin. forumu kullanma amaçları bile belli değil. Daha doğrusu forumun ne işe yaradığını bile bilmiyorlar.Öylesine laga luga için giriyorlar siteye. (Ciddi alan arkadaşlara bir şey demiyorum tabiki de)

Sana şans diliyorum İnş. aksilik çıkmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: uffuk

Abicim sende hata. Böyle ciddi konu burdakilere sorulur mu? B.kunu çıkarıyorlar herşeyin. forumu kullanma amaçları bile belli değil. Daha doğrusu forumun ne işe yaradığını bile bilmiyorlar.Öylesine laga luga için giriyorlar siteye. (Ciddi alan arkadaşlara bir şey demiyorum tabiki de)

Sen çok yardım ettin şimdi allahtan.Biz de biliyoruz inş aksiliz çıkmaz demeyi.Aynı şeyleri yazacağımıza gırgıra vuruyoruz eğleniyoruz ne var bunda?Zaten arkadaş bunları bilerek konuyu açıyor.Adamın şahsına hakaret mi ettik?
  • Bence abartı olmayan bi kot üstüne gömlek + kemer + spor bi ceket varsa üstüne de onu giy gayet güzel olur.

eğer bunlar olmassa

Önceki sayfada yazmıs bi arkadas sadece takıl gri tarzı kumas pantolon üstüne gömlek..
  • Ben dalga geçin eğlenin diye konu açmadım.Eğer başınızdan böyle bir olay geçtiyse ne yaptınız neler yapmak gerek bilgilerinizi almaya çalışıyorum.Bazıları gerçekten işin b.k unu çıkardı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Fata1ty

quote:

Abicim sende hata. Böyle ciddi konu burdakilere sorulur mu? B.kunu çıkarıyorlar herşeyin. forumu kullanma amaçları bile belli değil. Daha doğrusu forumun ne işe yaradığını bile bilmiyorlar.Öylesine laga luga için giriyorlar siteye. (Ciddi alan arkadaşlara bir şey demiyorum tabiki de)

Sen çok yardım ettin şimdi allahtan.Biz de biliyoruz inş aksiliz çıkmaz demeyi.Aynı şeyleri yazacağımıza gırgıra vuruyoruz eğleniyoruz ne var bunda?Zaten arkadaş bunları bilerek konuyu açıyor.Adamın şahsına hakaret mi ettik?

• quote:

Orjinalden alıntı: LsR

Bence abartı olmayan bi kot üstüne gömlek + kemer + spor bi ceket varsa üstüne de onu giy gayet güzel olur.

eğer bunlar olmassa

Önceki sayfada yazmıs bi arkadas sadece takıl gri tarzı kumas pantolon üstüne gömlek..

Katılıyorum. Hatta bence kotun rengi biraz koyu olsun daha iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fata1ty

quote:

Fenerlizin cevabını okumuşsundur umarım. Senin amacın farklı, her konuda eğlenilmez git kendine eğlence konusu aç o zaman. Bence forum kurallarını bir oku.

• Konuyu güncelledim..
  • oooo hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğlanın DH hesabını al şimdiden dursun kenarda.
  • vay anasını be. Allah analı babalı buyutsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan699

Konuyu güncelledim..

Peki ne giydiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YırtıkKondom -- 20 Eylül 2014; 11:54:28 >
  • Hayırlı uğurlu olsun hocam.
  • Tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün. Mutluluğunuz daim olsun

• Hayırlı olsun hocam. İnsan bi düğüne çağırır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurayaNerdenÜyeOluyoruz -- 20 Eylül 2014; 11:53:33 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • YırtıkKondom kullanıcısına yanıt
    Valla hatırlamıyorum 5 sene geçti.Ama kaliteli çikolata ve güzel çiçekler almıştık. :)) İlk tanışmaydı bayağı heyecanlanmıştım.
  • Hayirli olsun timeskip sonrasi guzel gelismeler

• Nereden nereye 2yaşında oğlu olmuş
    Kız tarafı kıllık çıkardı mı hiç :))

• Hayırlı olsun.

• Vay be Allah bağışlasın darısı bekarlara olsun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.