Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
4
Favori
98.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denemek için baktım 1.0 a takım lideri hariç diğer askerlerin dürbünlerini kaldırmışlar,bu çok büyük sıkıntı yaratacak özellikle direnişci olduğumuzda,silahların dürbünü de yok...Ne güzel gözetleme yapıyorduk uzaktaki düşman hareketlerini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 5 Ağustos 2013; 23:56:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadman87

Denemek için baktım 1.0 a takım lideri hariç diğer askerlerin dürbünlerini kaldırmışlar,bu çok büyük sıkıntı yaratacak özellikle direnişci olduğumuzda,silahların dürbünü de yok...Ne güzel gözetleme yapıyorduk uzaktaki düşman hareketlerini...

He ya gözetlemesiz direniş mi olur dürbünü mutlaka geri getirmeliler. Bir de dost düşman ayırmayı ben genelde üniformaya bakarak yapardım isim falan çıkmasıyla değil ama o dost düşman ayrımını da dürbünle yapardım. Sırf bunun için bile bu kadar teamkill gerçekleşiyor olabilir.
  • Beyler Bari oynuyorsunuz bir gün toplanip girelim mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benking01TR -- 6 Ağustos 2013; 11:32:10 >
  • Bugün oyuna girme fırsatı buldum ve gerçekten çok beğendim. Beğendiğim özellikleri yazayım

1. Serverların artık 64 değil 100 kişilik olması
    2. Squadların 6 değil 8 kişilik olması
    3. Project Reality dışında hiçbir programa gerek duyulmaması
    4. Mumble'ın oyuna girdiğinizde kendiliğinden çalışması (oyuna programlamışlar ayrıyetten çalıştırmanıza gerek yok)
    5. Oyuna girmeden masaüstünde açılan pencereden ayarlar ve profil kısmına hakim olmanız, oyuna girdiğinizde hesap girişiyle uğraşmamanız.
    6. Sis ve patlama efektlerinin muhteşem olması. Dumanın renk ve yayılış detayı, etrafa saçılan ve dökülen küller, yükselen alevler
    7. Bir çok muhteşem haritanın hem MP hem de SP olarak eklenmesi
    8. Animasyonların çok daha iyi gözükmesi.

Kısacası neden bu kadar beklettiklerini daha iyi anladım. Adamlar gerçekten çok kalite iş çıkarmışlar

• iamburak oyniyalim beraber toplanalim gatircan xpugur falan ? 4 kisi oluruz ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benking01TR

iamburak oyniyalim beraber toplanalim gatircan xpugur falan ? 4 kisi oluruz ne dersiniz

Benim ne zaman oynayacağım pek belli olmadığı için bu tür aktivitelerde genelde yokumdur
  • burdan haberleşmek zor oluyor
    dün yazdım şu serverdeyım diye biraz oynayıp çıktım. ben çıkana kadar kimse görmedi heralde. sonra sildim mesajı

bf3 ünüz varsa ordan ekleyin beni, battlelogda genellikle online oluyorum. bf3 deki nikim Hobar_TR
    olmadı skypedan falan haberleşek
  • ts3 en iyisi
  • Helikopter olayı çok zormuş gördüm bunu co-opda.Birlikte oynamak isteyen varsa söylesin
  • benim oyun bozulmuş
    oyunu açarken 4-5 tane kısa kısa bişeyler yükledi. 1 dakka falan sürdü toplamda
    ardından bu hatayı almaya başladım

verdiği linkten visual c++ yı güncelledim ama yine olmadı
  • gatırcan
    Ve hızlı bir düzeltme, Visual C + + Redist 2012 sorunları gidermek için, v1.0.33.0 serbest bırakıldı. 32 indirilen İnsanlar hata iletişim sağlanan linkten güncellemek zorunda kalır, düz 33 gitmek insanlar hiçbir sorunları olacaktır. Bir yerde her zaman Üzgünüm çocuklar, bazı sorun ...

bunu yazmıslar oku olmassa indir o onu
  • Ben de varım her gün oynuyorum
  • Kardesim TSF clandan cıktıgım icin beni almazlar tsf clan cok iyi bir clan ama ben girmemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benking01TR -- 7 Ağustos 2013; 23:05:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

valla şu oyundaki atmosferin çeyreği yok bf3 te.
    bizimkiler base oluşturmuşlar, ordan doğdum ne yaptığımıda bilmiyordum öyle etrafı dürbünle gözetliyodum.
    bi yerde bişey patladı. tank mı vurdular ne yaptılarsa artık biraz uzaktan geldi ses. seste biraz açıkmış. booom diyince aklım çıktı yeminle
    elim ayağım titredi

ama oyun çok karışık. oyunun %90 ı yürümekle, sürünmekle geçiyor.
    daha dostu düşmanı ayırt edemiyorum. 2 saat üzerine nişan alıyorum isim çıkmasını bekliyom ama herif beni tee nerden mıhlıyo

bi istediğim gibi oyun yapmıyor namıssızlar. ya arcade oluyo ya da similasyon. bi ortasını tutturamıyorlar

dost-düşman ayırt edememe olayı v1.0 ile oldu :s ..v0.97 de yoktu öyle bi sorun .... v1.0 ile toplamda en az 20-30 kez dost ateşine kurban gittim :S bende 3-5 tane vurmuşumdur (ilk bi kaç taneden sonra sürekli haritaya bakıyorum bu dostmu değilmi diye) ... o açıdan aşırı zor ve sinir ediyor :S ... keşke düzeltseler bu sistemi... bi de isim herseferinde çıkmıyor zaten asıl sorun o... adamın üstünde 15 saniye tutuyorum nişanı aam isim falan çıkmıyo dibimde olsa bile ...
    ses efektleri de gerçekten daha da güzel olmuş, v0.98 de de süperdi özellikle tankların atışları senin yakınından geçiyorsa manyak sesler geliyor:)

bf 2 keyi nerden bulabilirim oyunu illegal oynama şansım yoksa key alacamda nerden alabilirim?

• steam'den oyun alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benking01TR

Kardesim TSF clandan cıktıgım icin beni almazlar tsf clan cok iyi bir clan ama ben girmeyi dusunmuyorum ya siz beyler

Ne yapmıştın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bos ver kardesim
  • quote:

Orijinalden alıntı: baro007

quote:

quote:

bizimkiler base oluşturmuşlar, ordan doğdum ne yaptığımıda bilmiyordum öyle etrafı dürbünle gözetliyodum.
    bi yerde bişey patladı. tank mı vurdular ne yaptılarsa artık biraz uzaktan geldi ses. seste biraz açıkmış. booom diyince aklım çıktı yeminle
    elim ayağım titredi

daha dostu düşmanı ayırt edemiyorum. 2 saat üzerine nişan alıyorum isim çıkmasını bekliyom ama herif beni tee nerden mıhlıyo

bi istediğim gibi oyun yapmıyor namıssızlar. ya arcade oluyo ya da similasyon. bi ortasını tutturamıyorlar

dost-düşman ayırt edememe olayı v1.0 ile oldu :s ..v0.97 de yoktu öyle bi sorun .... v1.0 ile toplamda en az 20-30 kez dost ateşine kurban gittim :S bende 3-5 tane vurmuşumdur (ilk bi kaç taneden sonra sürekli haritaya bakıyorum bu dostmu değilmi diye) ... o açıdan aşırı zor ve sinir ediyor :S ... keşke düzeltseler bu sistemi... bi de isim herseferinde çıkmıyor zaten asıl sorun o... adamın üstünde 15 saniye tutuyorum nişanı aam isim falan çıkmıyo dibimde olsa bile ...
    ses efektleri de gerçekten daha da güzel olmuş, v0.98 de de süperdi özellikle tankların atışları senin yakınından geçiyorsa manyak sesler geliyor:)

bf 2 keyi nerden bulabilirim oyunu illegal oynama şansım yoksa key alacamda nerden alabilirim?

aralık gibi yani 8-9 ay önce D&R dan 20 tl ye orjinal kutulu halini aldıydım internetten zaten 2-3 güne geliyo kargo ile ... bazen 10 tl ye de bulabiliyorsunuz sanırım ;)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baro007

quote:

quote:

elim ayağım titredi

aralık gibi yani 8-9 ay önce D&R dan 20 tl ye orjinal kutulu halini aldıydım internetten zaten 2-3 güne geliyo kargo ile ... bazen 10 tl ye de bulabiliyorsunuz sanırım ;)

almaya değermi şu an serverlar nasıl dolumu bide oyun çok vasat kalmıyor değilmi eskiden çok severdim şimdi acaba grafikler falan vasat kalır diye korkuyom

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.