Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
4
Favori
98.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeterli oyuncu vardır umarım
  • baa oyuncu var :D .. en az 7-8 server dolu 100 kişilik olan serverlar :D ... ondan sonra sayılar azalıyor diycem ama 60 lara düşüyor :D ... ama oyun baya bi zorlamşmış :S ve bazı hatalar var ama güncelleme sistemini iyi yapmışlar kısa zamanda giderirler sorunları ;)
  • Ben daha indirmedim. Oynayanlar eksiler artılar şablonunda fikirlerini yazabilir mi?
  • iyi ki eski bf2 image ını ve 1.41+1.5 yamalarını silmemişim.
    yoksa PR 11 gb ye patlayacaktı bana
  • Arkadaşlar gerek forum içerisinde birbirimizi tanımak gerekse Project Reality gibi muhteşem bir modun daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak için imzamızın kodlarını bu mesaj ve ana başlık altında paylaşıyorum. Kopyalayıp kullanabilirsiniz

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!)

[center][b][color=blue]PROJECT REALITY[/color][color=red]"Teamplay Redefined... "[/color][/b][/center][center][image]https://store.donanimhaber.com/ba/4a/a1/ba4aa14b8f17789c043e2357d574b79b.jpg[/image][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_31874322/mpage_1/fromTicket_/key_/tm.htm#31874322][b]DH Project Reality Ana Konu[/b][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyes-on-you -- 3 Ağustos 2013; 13:29:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

indiriyorum bakalım
    yeterli oyuncu vardır umarım

Mutlaka vardır. Herkes 1.0'ı bekliyordu.
  • Gelsin 1.0 SS leri

Spoiler butonuna tıklayınız.

Ayrıca şuradan daha ayrıntılı ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz:

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyes-on-you -- 3 Ağustos 2013; 13:40:57 >

• beyler ben oyuna girdimde nasıl spawn olacam yaa
    yukarda 5800 den geriye sayıyor. 10 dakka onu mu bekleyecem?
  • quote:

beyler ben oyuna girdimde nasıl spawn olacam yaa

Seçtiğin kit ile ilgili bu durum. Seçtiğin kitten oyunda yeterli miktarda varsa (misal:sniper) sana vermez. Başka bir kit alıp öyle spawn olmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

quote:

Seçtiğin kit ile ilgili bu durum. Seçtiğin kitten oyunda yeterli miktarda varsa (misal:sniper) sana vermez. Başka bir kit alıp öyle spawn olmayı dene.

ordan çıktım başka servera girdim burda da spawn ekranı gelmiyor
    yarım saattir oyuna bi başlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 3 Ağustos 2013; 13:51:20 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

quote:

ordan çıktım başka servera girdim burda da spawn ekranı gelmiyor
    yarım saattir oyuna bi başlayamadım

Spawn ekranı gelmiyorsa enter a basıp bir kaç kez deneyin.

• eyes-on-you kullanıcısına yanıt
    bi kere alt+tab yaptıydım o zaman gitmişti spawn ekranı, kapatıp tekrar açtım sorun düzelti.

yarım saat kadar falan oynadım. adamları karıştırıyorum yaw.
    dost mu düşman mı ayırt edemiyom. adamı bizden sanıp vurmadım herif mermi manyağı yaptı beni
  • Haha. Normaldir. Ilk basladigimda ben de bir serjor mermiyi bizim adama dibinden bosaltmistim hic durmadan. Zamanla alisirsiniz. Nisangahi hedefinizin ustunde tutup biraz bekleyince ismi cikar. Boylece dost ya da dusman oldugunu ayirt edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok ya v1.0 ile isim etiketleri ya geç çıkıyor ya da hi ççıkmıyor sinir oldum oyunu aşırı zor yapıyor :S ... beni bizim adamlar defalarca vurdu bu yüzden yani sadece ben değilim bu sorunu yaşayan :D ... hele b ide düşman kit i aldıysan friendly fire kurbanı olman kaçınılmaz !! :S ... alışırım umarım.. bide serverlar 100 kişilik olunca daha da yavaş çalışır oldu oyun .. 3 gb ram le anca oynuyorum :S 7950GTX go var ayaralrı ortaya çektim full hd de ana çalışıyo (antiallasing de 4x) ... yeni laptop almama gerek :D

bu arada sistem gereksinimleri ilk mesajda 1 gb (2 gb önerilir yazıyor) AMA 3 gb bile yetmiyor ... bi kere 64-bit işletim sistemi şart çünkü oyun 2 gb dan fazla ra mkullanmaya çalışıyor ve 32-bit işletim sisteminde oyundan atıyor ... diğer büyük haritalarda çok aşırı kasıyor 3 gb ram de ...yani en az 4 gb RAM gerekli :( ... ama 6gb ram önerilir !! :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 3 Ağustos 2013; 16:47:47 >
  • Isim cikmasi olayini mesafeye gore duzenlemis olabilirler. Sistem gereksinimleri dediginiz gibi yazandan biraz fazla tam performans alabilmek icin. Benim sistemi yan panelde gorebilirsiniz zira onda bile nadir de olsa sikinti yasadigim oluyor. Mod oldugundan boyle sikintilar cikabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oynuyorum Beyler Xenmen takma adim Beraber oynayalim ugur abi Ben Benkng01TR yeni üyelik açtım bügün oynuyabilir miyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benking01TR -- 3 Ağustos 2013; 19:31:27 >
  • sabah ki oyundan bir bölüm. mikrofonun açık olduğunu bilmiyodum

• gatırcan_TR degil mi ben seni oyunda gordum ben simdik oyuna giriyorum single takilcam iftardan sonra bi güzel atalim ne dersiniz
  • Beyler Bir Sey diyecem Hiç Bir clana girmeyelim Kendimiz olusturalim nedersiniz ? [FDH] Forum Donanim Haber ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benking01TR

Beyler Bir Sey diyecem Hiç Bir clana girmeyelim Kendimiz olusturalim nedersiniz ? [FDH] Forum Donanim Haber ?

Ben zaten klan üyesiyim. Ancak böyle bir oluşum içine girilecekse bu sayfadan elimden geldiğince destek olurum. İmza falan da yaparız hatta. Seve seve de oyun atılacağı zaman gelirim. Bir Mumble ya da Teamspeak kanalına girerek oynarız birlikte.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.