Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
4
Favori
98.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=g3uZpVWCZts&

iyi seyirler
  • trailer güzel hakkaten
  • Çıkalı 1 hafta oldu arkadaşlar
  • Beyler ben bazı haritaları kusursuzca oynuyorum sistemimde çok iyi ancak bazı haritalar var onları her yükleyişinde masaüstüne atıyor yada nadir olarak çalıştırıyor ancak grafikler saçma saçma görünüyor.
    Bunu nasıl düzeltebilriim?
    PM ile ulaşırsanız sevinirim.
  • Project Reality v0.95 Full (Part 1 of 3) i nasıl kurucaz?
    (2010_10_13_pr_0957_full_part1of3_setup)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rezza

Project Reality 0.95 yolda...

Trailer

iyi seyirler

güzel olmuş.
    bc2'nin garabet patchle mahvedildiği şu günlerde PR'ye mi geçsem acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: siriusb

quote:

Orijinalden alıntı: Rezza

Project Reality 0.95 yolda...

Trailer

iyi seyirler

güzel olmuş.
    bc2'nin garabet patchle mahvedildiği şu günlerde PR'ye mi geçsem acaba.

müthiş

• Adamlar film gibi yapmışlar. Acaba oyunda böylemi?
  • PRTR gurubu herzaman olduğu gibi Türk PR oyuncularını bir çatı altında tutmak için çalışmalara devam ediyor.

İlgilenenlere.

http://www.xfire.com/communities/prturkiye/

Detaylı bilgi - Mod ve Gurup Hakkında

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,3703.0/

• Öncelikle Tesekkürler;

Birkac gündür kurmaya calısmama rağmen başarılı olamadım.
    En basından sonuna kadar yapmam gerekenleri , güncel clan xfire id lerini ve indireceğim patchlerin linklerini konu altında yada ö.mesaj yoluyla yollarmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UqrDg

Öncelikle Tesekkürler;

Birkac gündür kurmaya calısmama rağmen başarılı olamadım.
    En basından sonuna kadar yapmam gerekenleri , güncel clan xfire id lerini ve indireceğim patchlerin linklerini konu altında yada ö.mesaj yoluyla yollarmısınız ?

orjinal bf2 yi kur

daha sonra sırasıyla 1.41 ve 1.5 patchlerini indirip kur

project reality nin sitesinden modu indirip kur

en son olarakta punkbuster ı güncelle

oyun hazır clan olarakta bir tek prtr var , biraz artistler, yanlış oynarsın laf ederler, bunlar sana sorun olmazsa katılabilirsin
  • Öncelikle cevap icin tesekkür ederim. Bir kac sorum olacaktı ;

quote:

4.Project Reality 0.9 Core
    5.Project Reality 0.9 Levels

PR nin sitesinden 3 partlık setup ı indirdim.İlk sayfada bahsedilen levels ve core da bu paketin icindemidir?
    Nasıl login olabiliriz ?Direkt bf 2 simgesine tıkladığımda pc rest atıyorda.
    Suan elimde kırık bf2 mevcut tüm ayarlamalarını yapabilirsem orjinal temin edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UqrDg

Öncelikle cevap icin tesekkür ederim. Bir kac sorum olacaktı ;

quote:

4.Project Reality 0.9 Core
    5.Project Reality 0.9 Levels

PR nin sitesinden 3 partlık setup ı indirdim.İlk sayfada bahsedilen levels ve core da bu paketin icindemidir?
    Nasıl login olabiliriz ?Direkt bf 2 simgesine tıkladığımda pc rest atıyorda.
    Suan elimde kırık bf2 mevcut tüm ayarlamalarını yapabilirsem orjinal temin edebilirim.

core levels vs onlara takılma project reality nin sitesinden indireceksin 3 partlık setupu o kadar. kopya bf2 ile oynayamazsın.

şu an elinde bf2 nin 1.41 ve 1.5 patchleri , project realityinin 3 partlık setupu varsa tek yapman gerekn orjinal bi bf2 alman , dnr da fln 20 tl ye bulursun.

• Suan tüm patchleri yükledim sadece orjinal oyun kaldı onuda yarın temin edicem yalnız bir sorum olacak ; Kırık bf nin üzerine tüm kurulumları yapıyorum masaüstüdeki Project Reality simgesine cift tıkladığımda Project Reality nin resmi cıkıyor kapandıktan sonra oyuna girmiyor ve hicbir uyarı vermiyor.Kırık olmasına ragmen anamenüye girmesi gerekmez mi ?
  • Vayy be adamlar baya yenilikler getirmişler valla benim bile alasım geldi
  • Up
    Dün PR moduyla tanıştım, bu gece de klanımdan birkaç arkadaşımla 4-5 saat oynadık.Mükemmel
  • BC2 TURK clan olarak 3-4 kişi oynuyoruz, oynayan arkadaşlar varsa beraber takılalım.
  • ekledim xfire a sizi
  • merak ettım denemem lazım
  • Valla kardeşim tek kelime ile mükkemmel valla hayran kaldım yakın zaman alıcam 20 ytl fiyatı uygun ve ayrıca nerden alayım sizce oyunu mağaza filan demişsiniz bilmiyorum adresini filan malesef hiç orjinal oyun almadım şuana kadar ilgilenmedim de link verebilirseniz sevinirim ellerine sağlık böyle oyunlarda tecrübem hırsım vardır mikrofonda var aldığımda direk kurucam ;)
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.