Şimdi Ara

Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
36
Favori
888.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hepsibulvardadan Rogan minoxidil aldım 6 kutu hepsi orjinal. Bu dediği siteler zaten eczane ve normal eczaneler 30Tl ye alırken bunlar toplu aldıkları için daha uygun alıp satıp sürümden kazanıyorlar. Araştırabilirsiniz sıkıntı yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fr4nk -- 8 Ağustos 2012; 18:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fr4nk

Ben hepsibulvardadan Rogan minoxidil aldım 6 kutu hepsi orjinal. Bu dediği siteler zaten eczane ve normal eczaneler 30Tl ye alırken bunlar toplu aldıkları için daha uygun alıp satıp sürümden kazanıyorlar. Araştırabilirsiniz sıkıntı yok yani.

http://www.hepsibulvarda.com.tr/urunler/58/557/10031/minoxil-forte-5-sprey-3-kutu-60ml-,-3-al-2-ode.html#
    3 kutu 80 tl ye geliyo.çok çok uygun fakat internetten satılanların sahte olduğunu söylüyolar.güvenip de alamadım.

• 25cm uzunluğundaki saçlara nasıl kullanılır bu minoxil? İllaki kestirmek mi lazım?
  • benimde 25 cm fln war diblerine sık sonra owala masaj yaparak yesin saç derin sıkarken saclarını ayır arasına sıkmaya çalışırsan olur
  • başka kullanan kimler var?
  • en ucuz bu sitede buldum ve bugün sipariş verdim.inşallah orjinal üründür.

http://www.dermolia.com/urun/minoxil-fort-sprey-yuzde5-erkek-2-adet.aspx?ttype=Details#pt
  • quote:

Orijinalden alıntı: narqotik

en ucuz bu sitede buldum ve bugün sipariş verdim.inşallah orjinal üründür.

http://www.dermolia.com/urun/minoxil-fort-sprey-yuzde5-erkek-2-adet.aspx?ttype=Details#pt

Dostum bu fiyata orjinal zor gibi aldığın ürün eczanelere toplu alimda verilen esantiyon tarzı bi sey olabilir,gelismelerden ve ürünün orjinalliginden bizleri haberdar edersen çok ii olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: savaskerem37

quote:

Orijinalden alıntı: narqotik

en ucuz bu sitede buldum ve bugün sipariş verdim.inşallah orjinal üründür.

Dostum bu fiyata orjinal zor gibi aldığın ürün eczanelere toplu alimda verilen esantiyon tarzı bi sey olabilir,gelismelerden ve ürünün orjinalliginden bizleri haberdar edersen çok ii olur

1 ay kullanımdan sonra tam olarak ne olduğu ortaya çıkar diye tahmin ediyorum o zaman buraya yazarım inşallah.

• Ben 6-7 ay kullandım bi sonuç alamayınca bıraktım. Zaten doktorda 6 ay kullan bi işe yaramazsa kullanma demişti. Benim diyeceğim o ki eğer dökülme genetikse hiç bişey işe yaramıyor. Kullanmadık şey bırakmadım hepsi aynı işe yarar bişey yok. Biraz hesapladım bu işe yatırcağım parayı kenarı koysam 2 sene sonra saç ektirebilirmişim. Neyse en azından bişeyler denedik diyoruz.
  • minoxil kullansam faydalı olurmuki ayrıca saçlarım güçsüz . . . .
    http://forum.donanimhaber.com/m_64928640/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • Minoxili 1.5 ay kadar kullandım pek bir faydasını görmedim. Spreyi sıkıp kafamı ovalarken 10 15 saç teli elimde kalınca bıraktım. Önerebileceğiniz saç dökülmesini önleyici şampuan falan var mı ? Bende ki saç dökülmesi genetik olduğundan en azından 1 2 sene kadar dökülmeyi azaltıp ektirmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Minoxili 1.5 ay kadar kullandım pek bir faydasını görmedim. Spreyi sıkıp kafamı ovalarken 10 15 saç teli elimde kalınca bıraktım. Önerebileceğiniz saç dökülmesini önleyici şampuan falan var mı ? Bende ki saç dökülmesi genetik olduğundan en azından 1 2 sene kadar dökülmeyi azaltıp ektirmeyi düşünüyorum.

hocam zaten kullanma kılavuzunda filan yazıyormuş ilk başlarda saçı döküyormuş sonrada çıkarma ihtimali varsa zaten gözle görülür bir artış ile dökülenler daha gür çıkmaya başlıyormuş sözde kullananlardan duydum.tabi bazı kişilerde 1 sene düzenli kullanımda bile eskisinden daha beter dökmeye devam ettiğini internette okumuştum.kader meselesi artık.bende 2 ay boyunca deneyeceğim baktım dökülme hiç durmadı kullanmayı bırakırım.bendeki saç dökülmeside genetik dedem ve dayılarımın 5inde accayip saç dökülmesi var.zaten erkek saç genetiğinin %85 ini anneden yanı dayılardan alırmış diye duymuştum.saç dökülmesinde şampuan olarak Revivogen çok övüyorlar ama fiyatıda 50 TL civarı olamsı lazım.

• beyler bir ürün fotografı koyucam 1 ayda orman gibi etti az bekleyin hele
  • bu markanın çam terebendin olanını kullanın %100 bitkisel ucuz ve işe yarıyor resmen yeni saç çıkarttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerlinDuvarındakiÇatlak -- 17 Eylül 2012; 19:49:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akward MoménT

bu markanın çam terebendin olanını kullanın %100 bitkisel ucuz ve işe yarıyor resmen yeni saç çıkarttı

reklam yapmıyorsan bu ürünü almayı düşünüyorum daha detaylı bilgi veririmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanBalık

quote:

bu markanın çam terebendin olanını kullanın %100 bitkisel ucuz ve işe yarıyor resmen yeni saç çıkarttı

yahu vallahi reklam yapmıyorum üniversite öğrencisiyim fotograf makinem olsa çeker resim atardım bende şuan 2 kutu var birde yarım giderken bilerek aldım gerçekten çok güzel fiyatıda ucuz ben 12 tl ye alıyorum çok sevdiğim bir abi var o tavsiye etti 10 numara
  • quote:

quote:

quote:

yahu vallahi reklam yapmıyorum üniversite öğrencisiyim fotograf makinem olsa çeker resim atardım bende şuan 2 kutu var birde yarım giderken bilerek aldım gerçekten çok güzel fiyatıda ucuz ben 12 tl ye alıyorum çok sevdiğim bir abi var o tavsiye etti 10 numara

internetten yorumlarada baktım yarın bakıcam inşallah senin kullandığının tam ismi nedir ---birde senin kullandığını tam işlevi nedir-------resmini koyduğununla farkı ne???biraz fazla soru oldu kusura bakma. . . .

• quote:

quote:

quote:

quote:

internetten yorumlarada baktım yarın bakıcam inşallah senin kullandığının tam ismi nedir ---birde senin kullandığını tam işlevi nedir-------resmini koyduğununla farkı ne???biraz fazla soru oldu kusura bakma. . . .

kardeş aynı markanın çam terebendin olanını al %100 bitkisel ve bir sürü saça fayda sağlayan vitamin var ayrıca kepek yapmıyor kesin al makine olsa çekerdim benimkileri :D

• finastred-minoxil-konazol(nizoral)-biotin vitamin bu ilaçlar 4 ana ilaç.Bu ilaçlar işe yaramıyorsa hiçbir ilaç yok diğerleri destek olabilir ancak.
  • beyler bende ilk devlet hastanesine gittim cildiye gösterdim işte aşırı dökülme felan babama baktı babam ona baktı babamdada nasıl desem birazcık barların dışında bekleyen korumalar gibi bi tip var :D adam böyle sesi kısılarak biraz genetikde olabilir dedi kan ve hormon testi yaptıralım dedi sonra yaptırdım tiroid bezim çalışmıyomuş ordan gittik dahiliye ilaç verdi 1 ay sonra tekrar gidicem netde baktım saç dökülmesi ve matlaşmasına yol açabiliyomuş ya bundan değilse ? o zaman minoxil direk kullanayımmı doktora gitmeden ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.