- x
Yapılan Bir işlemi Tekrarlayan Program
7 Cevap4520 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

64 Mesaj
23 Mayıs 2009; 14:32:06 

Mrh arkadaşlar ben internet cafe çalıstırıyorum sizlere bir sorum olacak
Örnegin bilgisayarın birinde ayarlarında bir degişiklik yaptım mesela masaüstüne yeni simgeler ekledim temayı degiştirdim fıfalara crack bastım vs. bu işlemleri yaptım bitti.
Tekrardan diger pc ye aynı işlemleri yapmak biraz zor oluyor bunun daha kolay bir yolu yok mu bir program yardımı ile yapılan işlemleri kaydedip diger pc de programı calıstırdıgımız zaman aynı işlemleri onada yaptın istiyorum veya daha farklı bir öneriniz varsa oda olabilir reglerini almak gibi
Şimdiden Teşekkür Ederim Arkadaşlar.

Madem Türksün Göster Ürksün !

5524 Mesaj
23 Mayıs 2009; 16:52:30 

regden ziyade hocam pc ler aynı ise birinin imagesini diğerlerine atabilirsin daha kolay olur

SAMSUN_ATAKUM
(: uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq

64 Mesaj
23 Mayıs 2009; 17:31:47 

Aynıda hocam zaten sisteme yeni ghost attım 1 hafta oldu bikaç eksigim var bidaha ghost atmıs gibi olur dediginizi yaparsam daha pratik bi çözüm lazım
Yinede Teşekkür Ederim Hocam Saolasın...

3823 Mesaj
23 Mayıs 2009; 18:27:33 

Makro programı ile yapabilirsiniz. Çnce kaydedin makroyu sonra diğerlerinde çalıştırın.

-Aygaz Buzdolabı,grundig 37 ekran televizyon,vok tava,arçelik fırın,kapkacak tabak falan,tuzluk,lcd'yi yükseltmek için tahta kutu,damacana pompası,Jackson ps1 performer,şemsiye,ıvır zıvır .....
-REFERANSLARIM : Bakkal ,İnternet cafeci,Köpeğim,Börtü,Böcük ve ismi aklıma gelmeyen her türlü virüs,bakteri,mantar, mikrop çeşitleri ....

3165 Mesaj
23 Mayıs 2009; 19:04:06 

mouse hareketlerini kaydeden programlar var sorunsuz yapıp kaydedin sonra ağ bağlantılarına atıp tüm pc lerde tekrarlatın

64 Mesaj
23 Mayıs 2009; 19:24:43 

arkadaslar cok tşk ederim birde size zahmet bu makro programlarının ve mouse hareketlerini kaydeden programın adını verirseniz cok sevinirim

3823 Mesaj
23 Mayıs 2009; 21:32:31 

-Aygaz Buzdolabı,grundig 37 ekran televizyon,vok tava,arçelik fırın,kapkacak tabak falan,tuzluk,lcd'yi yükseltmek için tahta kutu,damacana pompası,Jackson ps1 performer,şemsiye,ıvır zıvır .....
-REFERANSLARIM : Bakkal ,İnternet cafeci,Köpeğim,Börtü,Böcük ve ismi aklıma gelmeyen her türlü virüs,bakteri,mantar, mikrop çeşitleri ....

64 Mesaj
24 Mayıs 2009; 20:15:38 

Çok Saol Arkadaşım Baya İşime Yaradı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » Yapılan Bir işlemi Tekrarlayan Program
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.169