Şimdi Ara

Galaxy'den yüksek performanslı ekran kartları için özel soğutucu; Fan Card

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia'nın önde gelen iş ortaklarından Galaxy, yüksek performanslı ekran kartları için yeni bir soğutucu hazırlıyor. Firmanın Fan Card olarak isimlendirdiği yeni soğutucu kaslı görünümü ve özellikleriyle dikkat çekmeyi başarırken özellikle yüksek performanslı ekran kartlarında kullanılması bekleniyor. Yeni bir tasarıma sahip olan ve 80mm'lik LED destekli üç adet fan ile donatılan soğutucu, ısı iletim teknolojisini temel alıyor ve ısı borularıyla destekleniyor.

Alüminyum tabanlıl çok sayıda yaprakla donatılan yeni soğutucunun 4-pin Molex konnektöründe güç aldığı ayrıca hız kontrolcüsüne sahip olduğu belirtiliyor. Güçlü özelliklerinin bir sonucu olarak çift slot tasarıma sahip olan Fan Card ekran kartı soğutucusunun yeni nesil Galaxy ekran kartlarında kullanılması bekleniyor.

• Değişik bişey olmuş ama fanlar çok basit duruyor, "ses yaparım ben" diyorlar sanki... :)
  • Urun cok estetik olmus lakin arkadasin dedigi gibi biraz ses yapcak gibi, velhasıl yapacagi sesde daha cok nasil nedir boguk, bass, kalin ses verir oda insani cok rahatsiz etmez.
  • Min. devirde fazla ses yapmazlar heralde. Zaten min. devirdeykende yeteri kadar soğutacağından eminim.
  • yeni nesil ekran kartları derken gtx 295 için de uyumlu mu acaba? bir de ses konusu önemli...
  • Ben iyi bir kullanıcının yani neye para verdiğini bilen üst düzey bir kullanıcıda bahsediyorum. Gidip böyle bir ekran kartı soğutucu alacağını hiç sanmam. Bu ürün tamamen parası olan ve fazla araştırmayan keisme yönelik diye düşünüyorum. Zaten üstünde 3 fanla beraber gelmeside bunu gösteriyor. Şu lafı söyleyen kesim için: Ufff soğutucuya bak lan 3 tane fanı var bu ekran kartının donrurur .....
  • ses + devir bu aradaki uyum seste belirleyici olacaktır zaten
  • Böylece üç ya da dört yuvalık kartlara mı sahip olacağız ?
  • yok abi çekeceksin klimanın borularını dolayacak bırakacaksın carta curta ondan sonra ver ayarı gitsin :))
  • Görünüm güzel ama biraz daha özenselermiş keşke nese diğer yön performans iyi olur ama ses tabi tartısılır :(
  • Accelero Xtreme cakması olmus bu bıraz

• quote:

Orjinalden alıntı: pegasus1881

Accelero Xtreme cakması olmus bu bıraz

ondan esinlenmişlerdir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.