Şimdi Ara

Microsoft'tan yeni internet kamerası; LifeCam VX-2000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 7 işletim sistemi merakla beklenen Microsoft'un donanım departmanı yeni bir internet kamerasını kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Firmanın LifeCam serisi dahilinde hazırladığı LifeCam VX-2000 isimli yeni kamera, VGA (640x480) sensör ile donatılmış. 1.3MP çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen, ayrıca 3x optik yakınlaştırma yatığı belirtilen kamera üzerinde Windows Live Call butonuna da yer verilmiş. USB arabirimini destekleyen internet kamerasının özellikle Windows Live Messenger kullanıcılarını hedef aldığı belirtiliyor.

Microsoft LifeCam VX-2000'in önümüzdeki ay 29.95$'lık fiyatıyla yurt dışında satışa sunulacak.

• gereksiz ve pahalı...
  • İnternet kamerasında optik yakınlaştırmayı ilk kez görüyorum lakin ne kadar kullanışlı olacağı tartışmalı.
  • pahalı gereksiz vasat düşük özellikli
  • Optik yakınlaştırma olayı epey al beni katmış cihaza.
  • ilk bakışta olumlu bir intiba bırakmıyor bence
  • Windows 7 yi alanlara hediye ederler ancak.
  • pahalı gereksiz vasat düşük özellikli mi? dalga geçiyorsun heralde
  • Bugünleride mi görecektim Yüce Rabbim. :D 3x Optik yaklastırma ne katabilir ki neyse alıcısı cıkar muhakkak ;) [aslında olabilir güzel bir olay. Düsünün ajan olarak bir yere gizli gidiyor ve webcamden üssünüze veri iletiyorsunuz o esnada yaklastırma özelligi isinize yarıyor :P ]
  • satışlarını artırmak sıyrılmak için diğerlerinden bir farkın olması lazım. işte ülkemin insanı bunu hala çözemediği için teknoloji üreten şirketimiz bir elin parmakları kadar.
  • optik zoom gayet yerinde bi karar olmuş.İş yapar ve satar
  • ben kullandım yazıklar olsun mıcrosofta verdıgım para ne bıcım bır goruntu gonderıyor 1.3 mp yazmıssınız ancak adam kandırın yaızklar olsn bırde reklam yapmıssın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.