Şimdi Ara

W 115 kasa mercedes sahipleri.... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
4
Favori
119.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar birtane 1972 115 kasa alıp oynamak istiyorum, düşüncelerinizi alabilirmiyim?
  • 1979 model mercedes 240 D 5 ileri vites ve kilitlemeli difransiyelli aracım var. arabamın yürürü, çalışması harika maşallah. fakat arabamın komple taban sacına ve marşpiyellere ihtiyacı vardır. bilgisi olan abilerim , arkadaşlarım yardımcı olabilir mi ?
    arabayı alacağımıza karşılık aldım. satışında falan kesinlikle sıkıntı yoktur. 5500 tl alacağım vardı 5500 tl paraya anında satarım talibi olursa.
    şimdiden hepinize teşekkürler.

5 İleri vites ve kilitlemeli diferansiyelli Mercedes-Benz 2.40.D
    sahibinden
    İlan No 204610563

-------------------------------------------------------------------------------------
    yardım yardım yardım ama kafayı yardım :DD
     W 115 kasa mercedes sahipleri.... W 115 kasa mercedes sahipleri....

• kolayca1 K kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-cok-temiz-revizyonlu-220-dizel-mercedes-208380891/detay

74 ama kaporta boyadan yeni çıkma
    kesinlikle daha fazla eder bu araç.
    gidebilsem hataya ben alıcaktım gidecek vakit yok. :D:D
  • İlgilenenler için satılık...
     W 115 kasa mercedes sahipleri.... W 115 kasa mercedes sahipleri.... W 115 kasa mercedes sahipleri.... W 115 kasa mercedes sahipleri.... W 115 kasa mercedes sahipleri....

• Merhaba aracın fiyatı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18.500TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliyik -- 19 Eylül 2015; 0:31:10 >
  • Arkadaşlar merhaba ben de w115 almayı düşünüyorum. Daha sorunusuz olduğunu duyduğum için de 4 silindirli olanlardan. sanırım 200.4 modeli oluyor. 10 bin'e buldum. Daha aracı canlı görmedim fakar fotoğraflardan oldukça diri duruyor. Öğrenciyim aldıktan sonra maksimum 2bin lira masraf yapabilirim. Sürekli kullanmayacağım, sadece akşamları ve pazar günleri keyif yapacağım. Kullanması keyifli midir? Motordan çok sorun çıkarmadığını duydum, bu doğru mudur? Yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar
  • Selamunaleykum arkadaşlar,

bende de 1976 model 240.d var. Aracımı komple elden geçirmeyi düşünüyorum. Fakat işinin ehli kaporta, boya ve motor ustası arayorum. Bana önerebileceğiniz İstanbul da ikamet eden sağlam güvenilir bir usta var mıdır?

Teşekkürler
  • BlAcK WrItInG kullanıcısına yanıt
    hala duruyorsa talibim selamlar
  • ÇEKİRGELİ_16 Ç kullanıcısına yanıt
    Selam Tansel Bey
    Ben Cengiz Sözer 240 dizel silindir kapağına ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim.
    Ayrıca ben de Bursa lıyım ama İzmir de yaşıyorum.
  • Konuyu hortlatsak nasıl olur donanımhaberde w115/114 sahipleri mutlaka olmalı

Benim araç 1975 model 230.6 beyaz renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meteg M kullanıcısına yanıt
    sirf cevap yazmak icin uye oldum dayanamadim km saatim bozuldu ama 300bin rahat olmustur ve hic rektefe olmadi aracim 230.4 76 aracim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.