Şimdi Ara

eMachines ofisler için AMD tabanlı iki yeni sistem hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer'ın iştiraklerinden birisi olan ve maliyet odaklı sistemlere yoğunlaşan eMachines firması ofisler için iki yeni masaüstü bilgisayar hazırladı. Standart sistemlerin 3/1'i büyüklüğünde olduğu belirtilen ve AMD platformunu temel alan sistemlere (EL1300G-01w ve EL1300G-02w) AMD'nin enerji-verimli işlemci serisi altında hazırladığı, düşük güç tüketimli Athlon 2650e (1.6GHz) işlemcisi güç veriyor. 160GB sabit diske, GeForce 6150SE entegre grafik özelliğine ve 18x hızında DVD yazıcıya sahip olan yeni sistemler arasında hem fiyat hem de özellik anlamında bazı önemli farklılıklar da bulunuyor.

Açıklanan özelliklere göre EL1300G-01w modeli 2GB bellek ve Windows Vista Home Basic işletim sistemiyle gelirken, EL1300G-02w modeli ise 1GB sistem belleğine ve Windows XP işletim sistemine sahip ayrıca bu sisteme farklı olarak 20-inç büyüklüğünde geniş ekran LCD monitör de eşlik ediyor. Detaylarını verdiğimiz kompakt boyutlu ve düşük güç tüketimli sistemlerden EL1300G-01w modelinin 298$, EL1300G-02w modelinin ise 398$'lık yurt dışı satış fiyatına sahip olduğunu da belirtelim.

• fena değil ama markaya bakış açım halen zayıf, biras alışmak gerekiyor.
  • bu 2650e neden buralarda satılmaz anlamadım. süper bir ofis işlecisi. bunun yanına 780g li bir anakart koydunmu tamam işte.
  • quote:

Athlon 2650e (1.6GHz)

bunun yerine VIA c7 işlemci görmek isterdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

quote:

Athlon 2650e (1.6GHz)

bunun yerine VIA c7 işlemci görmek isterdim

Ben söyliycektim hocam

Hangimiz daha uzun yaşayacak
  • Emachines'i TR'de de güzel ve ucuz dizüstü bilgsiayarları var. Cidden iyi marka bu Acer...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.