- x
starmaxx lastik alınırmı?
126 Cevap69107 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

557 Mesaj
20 Mayıs 2009; 23:51:58 

starmaxx lastik almayı düşünüyorum 185/60 ne dersiniz,kullanan arkadaşlar varmı?

http://www.otoforum.org

2404 Mesaj
21 Mayıs 2009; 10:46:27 

Ben kullanmadım ama kullananlardan çok methini duydum ayrıca bu marka PETLASın yerli yani

CLİO SYMBOL 1.4 8V 2006 51.000km
Yakıt rekorum 6.15lt lpg/100 km (Maşaallah)
ATİKER SAFE FAST LPG'li

1297 Mesaj
21 Mayıs 2009; 15:41:33 

ben 2 sene önce uygun fiyatından dolayı kar lastiğini alıp kullanmıştım, fiyat/performans oranı oldukça yüksek, bence alınır...

1258 Mesaj
21 Mayıs 2009; 21:05:40 

Ben accentime 185/60/14 starmax aldım memnunum. Alalı 15-20 gün oldu. Titreme falan vardı eski lastikte şimdi o sorunlar tamemen ortadan kalktı. Eski lastikle çakıllı yada ıslak yerlerde hemen pati yapıyordu. şimdi bir sorun yok.
Uzun yol tecrübem olmadı henüz.
Çukurlara düştüğünde tok bi ses veriyor. Çukurları fazla sarsmadan geçiyor diyebilirim.
Ama dediğim gibi lastiği alalı daha fazla olmadı. Ömür konusunda ve ıslak zemin yol tutuşu konusunda birşey diyemem. Ama aynı desendeki lassa impetusa 4 taksit 115, BRIDGESTONE TURANZA ER300 e 130-135 falan dediler. Ben starmaxı 85 e 4 taksite aldım tanesini. Bence Lassa 4 sene gideceğine bu 3 sene gitse yine karlıyım. 4 yılı geçtikten sonrada hangi lastik olsa özelliğini kaybediyor diyorlar zaten.
Sonuç olarak fiyatına göre alınsı bir ürün hemde türk mali

Şunu da belirteyim Petlas yada starmax farketmiyor aynı fiyat starmax markası ile ihraç ediliyormuş

2465 Mesaj
24 Ağustos 2009; 15:32:51 

Bende 1 hafta önce Starmaxx Tolero 185/65/R14 86T Modelinden Peşin 72.5TL Kdv dahil aldım Toplam 4 tane.1000Km Uzun yol yaptım.Şuan bende de bir çok sarsıntı abzorve oldu.Ama lastik sesi daha fazla var.Önemli değil gerçi benim için.Diğerleri 80-90 dan başlıyordu.Kalite olarak çok büyük farklar olacağını düşünmüyorum. Zaten 2 yıl garantili.

35 Mesaj
25 Ekim 2009; 20:26:02 

ben ticaride kullanıyorum lastigin yer tutuşu yok.suda kızak gibi kayıyor.lastigin süspansiyonu yok.bence piyasadaki en kötü lastiklerden birisi ben tavsiye etmiyorum.yerli malı diye aldık başımıza bela ettik....

531 Mesaj
10 Kasım 2009; 18:54:35 

quote:

Orijinalden alıntı: pacosninos

ben ticaride kullanıyorum lastigin yer tutuşu yok.suda kızak gibi kayıyor.lastigin süspansiyonu yok.bence piyasadaki en kötü lastiklerden birisi ben tavsiye etmiyorum.yerli malı diye aldık başımıza bela ettik....

arkadaşım sırf karalamak için msj yazıyorsun. öncelikle hangi modelini aldınız. üretim yılına dikkat ettiniz? nasıl test ettiniz. bence sırf karalamak için atılmış bir msj acaba çıkarınız ne merak ediyorum.

bende starmaxx kış lastiklerinden aldım w850 modeli. tanesini 75 tl ye aldım 185/60/14 5 taksit yaptırdım 185/65/14 ü tanesi 65 tl idi. ilk izlenimlerim çok sessiz ve yol tutuşu çok iyi. eski latiklerimde 5 aylık yokohamaydı. yokohomaya göre hiç farkı yok. daha ıslak ve karlı zeminde test edemedim.

2011 Kia Cee'd Motion Crdi A/T Koyu Gri

http://resim.donanimhaber.com/store.asp?mem=165001

796 Mesaj
10 Kasım 2009; 19:51:00 

Arkadaşlar kalite illaki yabancı üretim olması mı? Starmaxx petlasın malı kaliteli bir lastik yerli sermaye biraz daha düşünceli olalım. Elin yabancısını zengin etmeyelim

2011 MEGANE 3 1.5 DCİ 85 HP BEYAZ EXPRESSİON + KONFOR PAKETİ Fujifilm Finepıx s1500 10 mp

192 Mesaj
10 Kasım 2009; 21:29:38 

Bir malın kaliteli olması yerli veya ithal olmasına bağlı değil elbette . Test sonuçlarını bulan var mı StarMaxx'ın arkadaşlar ? Paylaşırsak çok iyi olur.

Hayatınız 3mm ye bağlı. Lütfen 3mm altında aşınmış lastiklerinizi sevdiklerinizin güvenliği için değiştirin.

69 Mesaj
11 Kasım 2009; 15:56:21 

starmaxx düşünüyordum bende..ama en sonunda tanesi 55 tl 4 adet snowmaster kış lastiğini aldım..arabamdaki lastikler 2004 yılı üretimi idi..toplam 220 tl..kauçuk oranı ve kullanılan malzeme kalitesi starmaxx tan daha iyi bi lastik..düşünürseniz snowmaster alın derim..

251 Mesaj
12 Kasım 2009; 10:46:58 

http://www.starmaxx.com...at_listesi/starmaxx.htm

starmax,ta en uygun lastik 85tl tanesi ki benim aracımda 13lük jant oldugunu varsayarsak emin olunki ordaki

175/70 R13 TOLERO ST330 TL 82 T 93,40tl yapıyorsa onu alıcagıma michelin alırım aynı fiyat

162 Mesaj
12 Kasım 2009; 21:34:30 

Sizin baktığınız farklı bir internet sitesimi ? Benim lastikler 205 60 r 16 kumho 130 civarı var mı daha ucuzu tamam türk malı alalımda 240 tl ben mi yalnış bakıyorum

159 Mesaj
21 Aralık 2009; 0:10:35 

citroen c4 ve accent era ticarimiz var.her iki aracımada dörder adet starmax lastik taktırdım.citroeninki 4 adet 360 lira tutarken eranınki yine dört adet 260 lira tuttu..şunu belirteyimki lastiğin yol tutuşu çok iyi gayet yumuşak ıslak zemin performansı gayet iyi olduğu gibi çokta sessiz bir lastik.citroende mıchelin energy serisi lastikler vardı.inanın mıchelinden çok çok daha iyi bir lastik.herkese tavsiye ederim.üstelik yerli üretim.sakına sakın o markalaşmış pahalı lastiklere paranızı kaptırmayın.

citroen c4 1.6 hdı 92

287 Mesaj
21 Aralık 2009; 22:14:17 

ben de aldım dört tnae 185 65 r14 cant.tanesi 80den 4 tane. lastik petlasın avrupadaki adı.

TRABZONSPOR

953 Mesaj
30 Aralık 2009; 15:42:47 

Bende 1 ay kadar önce aracıma 4 adet 205/65/16 boyutlarında starmaxx aldım. (Tanesi 140 TL den.2009 un 31 haftasında üretilmiş)

Ilk izlenimlerime göre lastik oldukca iyi.Yol tutuşu her fırsatta denerim , bir problemle karşılaşmadım.Daha önceki aracıma Mıchelin Energy Saver almıştım.Bİr farkını goremedim.Aynı sessizlikve yol tutuş bunda da var.Islak ve yagmurlu yolda henuz tam olarak deneyemedim ama ilk intiba o koşullarda da sıkıntı olmayacağı yönünde.

Ancak bence asıl kalite 20.000 km den sonra belli olur.Bakalım o zaman da memnun kalacak mıyız?Sahsen 40.000 km gider diye düşünüyorum.

Saygılar...

Laguna III 2.0T Privilige Business Paket, İyot mavi, Prins lpg
Memleket : Antalya

2 Mesaj
13 Mart 2010; 21:46:02 

ben 2009 kasım ayında 165-70-13 4 adet starmax lastik aldım

satın aldığım yer bridgestone bayi idi. bridgestone almak için gitmiştim fiyat konusunda pazarlık yapınca bana daha ucuz starmax var dedi onu vermek istedi. tam o arada bi müşterisi geldi abi ben jantları büyütmek istiyorum benim lastiklerimi satarmsısın dedi oda o arada bana teklif etti lastiklere baktım çok az kullanılmıştı 300-500 km yapmış yada yapmamış gibi görünüyordu. bana cazip geldi taksitde yapınca 4 lastiği 160 tl ye aldım. kuru zeminde gayet iyiydi ama kış geldi ıslak zeminde yol tutuş denen bişi yok resmen yolda tutacağına yoldan atıyor insanı bende değiştirmek zorunda kaldım bu benim başımdan geçen bir olaydır kimseyi yada herhangi bir ürünü karalama gibi bir niyetim yoktur karar sizin

172 Mesaj
26 Mart 2010; 13:43:59 

Ben aldım dört adet ve kullanıyorum. Geçen yaz aldım 8000 km yaptım sorun yok, kışın dört adet kışlıklarımı taktım ve bir hafta önce tekrar yazlık starmaxx ları kullanmaya başladım. Geçen seneki tecrübelerime göre belkide yeni olduklarından, önce kullandığım markalarla pek bir fark göremedim, michelin, lassa, kullandım sıfır, brigestone kullandım yarı dişte(arabayı aldığımda üzerindeydi), çoğunluk aynı performans. Belki sınırları zorlayarak test etmek gerekiyor eksileri görmek için ama oda bana göre değil. Normal şartların lastiği diyebilirim. Ama en önemlisi yazın yazlık, kışın kışlık takım lastik kullanmak.

Forumdan birine ücreti almadan tanımadığım halde güvenip parça gönderdim, ücreti ödemedi ama alışveriş yaptıkları listesinde benim nikimi de yazmış, ne adamlar var ya 100 tl mi vermedi birde nikimi kullanıyo, yazıklar olsun.

1185 Mesaj
27 Mart 2010; 11:30:27 

bir hafta önce önlere bir çift taktırdım önceden petlas kar lastiği vardı petlastan gayet memnunum satıcı bunlarda starmax için petlasınn aynısı avrupaya ihraç için üretiliyo dedi ve aldım ama bana biraz sert geldi yani yoldaki en ufak sarsıntı aracın içinde sanki bakalım bugün biraz havalarını azalttıracağım

LOGAN 1.5 AMBİANCE PACK CA KİRAZ KIRMIZI

514 Mesaj
27 Mart 2010; 11:35:08 

sattıgım lastiklerden bırı ufak tefek sorunlar olmakla bırlıkde konfor aramıyorsanız km yapan bı rlastık olmakla bırlıkde henüz konfor ve ses arzu etmeyenler için alımı henüz erken ama ınanıyorumkı böle yatırımlar yapmaya devam ederse önumuzdekı 3-5 seneyı ıyı degerlendırırse buyuk yol katedecegıne ınanıyorum. ama sorunları çözmesı gerekır. yukarıdada belırtılen sorunları tekrar belırtmenın anlamı yok kullanıcılar gayet guzel belırtmısler. güzel olan ulkemızde uretılmesı ve stok durumunun ıyı olması.

csm mersan otel buklet malzemeleri

46 Mesaj
15 Nisan 2010; 0:43:54 

Starmaxx hakikaten kaliteli lastik öneririm. Fiyatları da uygun. Lastikent.com'dan fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi builderer -- 15 Nisan 2010; 0:49:48 >

Bilgisayar

46 Mesaj
15 Nisan 2010; 10:04:32 

Michelin energy saver modelini tavsiye ederim.

Otomobil Özgürlüğün Ta Kendisidir!

277 Mesaj
1 Eylül 2010; 15:45:36 

quote:

Orijinalden alıntı: alfaromist

Michelin energy saver modelini tavsiye ederim.

valla kullanıyoruz 400 tl peşin para verdik ama ne artısı var anlamadım;
petlas yada starmaxx alacağım sırf denemek için bilmeden reklam yapanlar bizi kazıklıyor mu?

553 Mesaj
1 Eylül 2010; 16:56:09 

Petlas ve starmax yaz lastiklerinin, en çok eleştirilen yönü ıslak zemin performansı..

1699 Mesaj
1 Eylül 2010; 22:10:49 

ben de petlasın lastiklerini 5 bin km dir kullanıyorum stabilizede ve kuru zemininde gayet iyi yol tutuşuda fiyatına göre bence süper ama ıslak zemin de yolda durmuyor yollar ıslaksa frene basmaya korkuyorum fakat yaz olmasından dolayı önlerde yazlık arkalarda kışlık petlas var bende kıs lastiklerinin performansı bence cok daha iyi ıslak ve kuru aynı zamanda kar da tutuş acısından bı sıkıntı yaşamadım ama yazlıklar ıslakda tutmuyor

28 Mesaj
2 Eylül 2010; 7:45:26 

Starmaxx Petlas ın kırşehir deki fabrikasında üretiliyor ve 70 e yakın ülkeye ihrac ediliyor.
bilgi için aryotomotiv.com u ziyaret edebilirsiniz,

Bu ülkede namuslu insanların da en az namussuzlar kadar cesur olması lazım

4 Mesaj
19 Eylül 2010; 14:14:19 

10 ay once bende aracima 4 adet starmax lastik aldim ve kullaniyorum. benim izlenimlerim kuru zeminde frenlemesi ve virajlardaki yol tutusu cok iyi fakat islak zeminde ani frende hic tutmuyor direkt kaydiriyor

2451 Mesaj
19 Eylül 2010; 14:21:27 

ben motrio aldım 185/65/14 4 adet.O ne ki diye sorarsanız.Motrio renaultun 8 yaş üstü araçları için ucuza garantili parça üreten bir markası ve continental markası motrio için motrio markalı ürettiği lastikleri hem ucuz hem de güzel bir lastik.aracı satmayı düşündüğüm için pahalı markalara yanaşmadım ama hemde ucuz çin mallarından uzak durarak böyle bir seçeneğe başvurdum

51 Mesaj
13 Ekim 2010; 11:06:50 

0

0

Yakından incelemek için
0
">
0

0">
0

Yeni aldım.
Araç 2007 Vectra
lastik starmaxx novaro 215x55x16 93 V
Niye aldım ? Buradaki yorumlar pozitif yönden etkiledi beni. Ayrıca TÜRK MALI
Eski lastikler aracın üzerinde gelen Bridgestone Turanza
Lastiği eskitip kullanamadan bayatladı ve çatlaklar oluştu. Diş derinliği ortalamanın üzerinde.
Ama 1 den 2 ye geçerken patinaj yapıyor frene dokununca ABS ayrıca ıslak zeminde berbat idi.

Gelelim PETLAS Starmaxx a..
Frenaj gayet iyi. Öyleki 140 Km de panik fren kızaklama yapmıyor ABS eski lastikte araç durana kadar devrede kalıyordu, bunda ilk anda girip sonra bırakıyor ve araç gayet sağlam bir duruş yapıyor.
Patinaj olayı yok
Islak zeminde sınırları fazla zorlamak macera aramak pek mantıklı değil. Genel tutuş iyi, frenleme normal..
Kuru zeminde 85 km ile virajlarda zorladım (ESP devredışı, asfalt) arka hafif oynayınca ayağımı gazdan çektim saniyesinde toparladı, lastiklerde ötme yok.
Lastik sesi alıyor diye yorumlar var korkmuştum. Fakat kilitli döşeme taş yol, ve asfaltta gayet başarılı ses gayet normal hatta eski lastiğimden daha iyi..
Süspansiyon, ben açıkçası vurmasını bekliyordum. Neden derseniz lastiğin yanakları oldukça sert idi alırken, fakat janta geçip havayı yiyince yumuşamış galiba :)
Kasislerde, hız kesici ve tümseklerden geçerken gayet esnek ve uyumlu, tıs tıs geçip gidiyorsunuz üzerlerinden..

Şimdilik izlenimlerim bunlar. Km ilerledikçe burada paylaşacağım.. Nede olsa bizim firmamız Türk firması. Sahip çıkalım.
Bu arada rakam 4 lastik 700 TL 6 taxit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciwata -- 13 Ekim 2010; 11:09:07 >

26 Mesaj
14 Ekim 2010; 15:51:14 

175/70 r 14 ebatlarında 1998 megane aracım için aldım 50.000 km ye yaklaştı hala bi sorun yok. yol tutuşu güzel, sessiz,

15.000 de bir rotasyon ve her 30.000 de rot balans yaptırırsanız daha fazla km yapmak mümkün lastiklerle. ayrıca lastik havaları 15 günde 1 kontrol edilmeli ve lastik subabpları kapaksız bırakılmamalı.

düşünen herkese tavsiye ederim. pek çok kez hayatımı kurtarmıştır. michelin energy den sonra çölde vaha gibi bir lastik. uygun fiyatlı oluşuda cabası.

Pabucumun mühendisi :)

51 Mesaj
15 Ekim 2010; 10:59:54 

2 gündür hava yağışlı yol tutuş güzel. 85 KM yağmur altı asfalt zemin Panik Fren (ABS kontrolünde) denemelerimde 5 mt kayma tespit ettim. 215 tabana göre biraz fazla gibi geldi bana Bu demek oluyorki ıslak zeminde AMAN DİKKAT..

138 Mesaj
7 Kasım 2010; 22:49:16 

Yeni aldığım aracımda (2 ayda 2000 KM yaptım) starmaxx tolero var. Sarsıntı, ses, yol tutuş sorunsuz gibi geldi bana. Önceki aracımda Michelin Energy var idi. Fazla bi fark göremedim.
Bir defa ani frenim oldu. Yokuş aşağı kuru zeminde 70KM süratle, değiştirmeyi düşündüğüm lastiklerim abs'li aracımda, kızaklama yapmadan durdu. Bence diğer ithal markalar reklam ve diğer masraflarına yüksek kar marjı ekliyorlar.

İstanbul Fatih'te otuyorum.
Buralara yakın ,uygun fiyatlı starmaxx satan bir yer var mı bildiğiniz?
Internette tolero modelini 175/65/14 modeli için 70 TL'ye buldum. Ama Anadolu yakasında. Yakında lastik alan arkadaşlardan fiyat ve bayi önerisi bekliyorum. Teşekkürler...

450 Mesaj
23 Kasım 2010; 22:49:06 

iyi ki starmaxx ve petlas var. onların sayesinde markalı lastiklere kazıklanmıyoruz. ucuz alalım diye ne idüğü belirsiz ithal markalara da para kaptırmıyoruz.

Milletler önceki nesillerin omuzlarına basarak yükselir, gelecek nesillerin omuzlarına basarak değil.

5 Mesaj
16 Aralık 2010; 16:32:11 

STARMAXX LASTİKLERİ ANA BAYİİ
YILMAZ KARDEŞLER OTOMOTİV SARIGAZİ SANCAKTEPE /İSTANBUL 0216 622 22 74
UYGUN FİYAT UZMAN SERVİS ÇARÇABUK SERVİS VEDAT YILDIRIM

10743 Mesaj
16 Aralık 2010; 17:17:24 

Benim arabanın altındaki lastikler de starmaxx. Arabanın önceki sahibi takıldığından beri 25.000 km yol yapmış. Hem de hor kullanılmış. Arabayı Bağdatlılar yetkili servisinde genel bakıma soktum, çıkardım. 1800 TL para harcadım masrafına. Neredeyse arabanın her tarafına kusur buldular. Lastiklerine kusur bulmadılar. Ayrıca Lastiklerden çok iyi anlayan bir arkadaş ta baktı lastiklere. Daha çok gider. Sorunsuz görünüyor dedi.

Mart 2011 de muayenesi var arabanın. Bakalım muayeneden geçecek mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topaz42 -- 16 Aralık 2010; 17:18:50 >

Arabam yok ama 1.5 DCI Dacia Logan'ım var. Arabadan daha üstün.

10743 Mesaj
16 Aralık 2010; 17:21:45 

quote:

Orijinalden alıntı: erfe

Yeni aldığım aracımda (2 ayda 2000 KM yaptım) starmaxx tolero var. Sarsıntı, ses, yol tutuş sorunsuz gibi geldi bana. Önceki aracımda Michelin Energy var idi. Fazla bi fark göremedim.
Bir defa ani frenim oldu. Yokuş aşağı kuru zeminde 70KM süratle, değiştirmeyi düşündüğüm lastiklerim abs'li aracımda, kızaklama yapmadan durdu. Bence diğer ithal markalar reklam ve diğer masraflarına yüksek kar marjı ekliyorlar.

İstanbul Fatih'te otuyorum.
Buralara yakın ,uygun fiyatlı starmaxx satan bir yer var mı bildiğiniz?
Internette tolero modelini 175/65/14 modeli için 70 TL'ye buldum. Ama Anadolu yakasında. Yakında lastik alan arkadaşlardan fiyat ve bayi önerisi bekliyorum. Teşekkürler...

Evet. Var. İşte adresi:

ÖZÇELİK KOLL. ŞTİ.
KÜÇÜK LONGA CAD. NO: 37 AKSARAY
FATİH / İSTANBUL 0 212 529 55 62 0 212 633 02 54

247 Mesaj
1 Şubat 2011; 8:08:09 

Bende bu lastikten aldım. Fiyatına göre bence çok kaliteli, aynı desene sahip lastikler 350 den başlıyor. Ben tanesini 115 den aldım.
İnşallah fiyatlarda artma olmaz. Genelde Türk firmalarının adetidir. Satışlar artınca fiyatlar hemen yükselir.
El oğlu satışlar artınca üretim kapasitesini artırıp rakiplerinin direncini kırmak için fiyatını dahada düşürürken, Türk firmaları kapasiteyi artırmak yerine fiyatları artırır.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogen -- 1 Şubat 2011; 8:16:32 >

247 Mesaj
1 Şubat 2011; 8:31:06 

quote:

Orijinalden alıntı: ciwata

Yeni aldım.
Araç 2007 Vectra
lastik starmaxx novaro 215x55x16 93 V
Niye aldım ? Buradaki yorumlar pozitif yönden etkiledi beni. Ayrıca TÜRK MALI

Bu arada rakam 4 lastik 700 TL 6 taxit

Çok para vermişsin, ayrıca 215 yerine 205 de kullanabilirsin. Ben öyle yaptım. Hem daha az para verirsin hemde yakıt tüketimin azalır.

2 Mesaj
1 Şubat 2011; 22:10:58 

arkadaşlar ben 2010 Ekim sonu Kasım başı gibi çok kafa patlattım bu kış lastiği işine. girmediğim forum kalmadı. bu bilgiyi starmax çalışanı bayisi felan olduğumdan değil. ben aradığımda hiç bir yerde bulamadığımdan paylaşıyorum. ben Eskişehirde çalışan bir öğretmenim Starmax lastiklerle tek alakam Kasım 2010 da 4 adet 165-70-13 ebatlarında kış lastiği alıp 98 model opel corsa arabama taktımamdır. 280 tl ye aldım 5 taksit yaptılar. Malum bu sene pek kış Olmadı ama şu 5-6 gündür eskişehir de kar var Ayrıca sömestre tatili için şuan Afyondayım ve buralarda da yollar karlı buzlu. ben yıllık ortalama 10 000 km yapan sıradan bir kullanıcıyım bu km nin çoğu şehir içinde geçiyor. yani aşırı performans aramıyorum. ne lastikte nede arabada. bu şartlar altında kullandığım 3 ayda starmax lastiklerden memnun kaldım. 1 haftalık kış şartlarında da beni mahçup etmedi. bu arada diğer lastikleri de denemedim. benim ilk kullandığım kış lastiği(belki diğer markalara dah iyi performans gösteriyor olabilir). ben şimdilik daha fazla para veripte bilinen bir marka almadığıma pişman değilim. siteye yeni üye oldum önümüzdeki günlerde yaşadığım tecrübeleri burdan paylaşacağım. sizede yardımcı olabileceğim bir sorunuz olursa burdan mesaj atabilirsiniz.herkese güvenli sürüşler.

19 Mesaj
22 Şubat 2011; 23:31:29 

16 inç janta hangi ebat lastik önerirsiniz acaba, konfor açısından. Citroen xsara 1.6 aracıma 16 inç jant aldım, lastik ebatında kararsız kaldım. Daha önce 205-45-16 marchall vardı alt takımı bitirdi. 205-55-16 nasıl olur acaba 205-60-16 mı alsam yoksa ? Starmaxx almayı düşünüyorum baya hesaplı ve yerliymişte. tşkler.

1 Mesaj
11 Mart 2011; 10:57:19 

arkadaslar ben starmaxx ana bayisiyim su anda lütfenn kötülemiyin bilip bilmedenn. ben hic yoksa gündee bu lastikden en az 10 tane satıyorm gecen bmw 745.e taktım bu llastikleri adam gayet memnunn.
ucuz olma sebebii türkiyede üretiliyoo biliyosnzz ki kırsehirde fabrıkası petlasla bire bir.

lastik gzel lastik iki senedir satıyorm bir tane şikayet dahi almadım sizde isterseniz

yerim ikbal cad. no 95. çamlık çakmak ümraniye ist.

ayhan oto lastik : caner ayhan

not garantı bankasının altı

17 Mesaj
28 Nisan 2011; 14:54:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ayhanoto

Yerim ikbal cad. no 95. çamlık çakmak ümraniye ist.

BEN GÜNGÖRENDE OTURUYORUM BANA EN YAKIN NERESİ VAR ?? V DESENLİ OLAN ULTRA SPORT MODELİNİ ALMAK İSTİYORUM FİYAT NEDİR ?

İntel E6750 ,MSI P35 DIAMOND , 4GB 1333 DDR3 , ZOTAC GTX 275 , 2 * 500GB 32MB SATA2 , SAMSUNG LS DVD-RW , HIGHPOWER ABSOULTE 650W PSU , XIGMATEK UTGARD MESH , LG 22" L222WS , A4Tech Wireless Keyboard & Mouse , Logitech Z2300 , Nokia N8...

271 Mesaj
18 Haziran 2011; 1:50:52 

quote:

arkadaslar ben starmaxx ana bayisiyim su anda lütfenn kötülemiyin bilip bilmedenn. ben hic yoksa gündee bu lastikden en az 10 tane satıyorm gecen bmw 745.e taktım bu llastikleri adam gayet memnunn.
ucuz olma sebebii türkiyede üretiliyoo biliyosnzz ki kırsehirde fabrıkası petlasla bire bir.

lastik gzel lastik iki senedir satıyorm bir tane şikayet dahi almadım sizde isterseniz

2 aydir starmaxx in 205 45 17 ultra sport lastigini kullanıyorum gayette memnunum. Bence cok kaliteli bir lastik , herkese önerebilirim.

10743 Mesaj
18 Haziran 2011; 12:28:35 

Starmaxx, Petlas'ın bir ürünü. Petlas, Kombassan'ın şirketi. Kombassan'da memleketimin holdingi. (Konya) Lastik alırsam tercihim büyük ihtimalle starmaxx olur.

1377 Mesaj
20 Haziran 2011; 3:36:30 

quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Starmaxx, Petlas'ın bir ürünü. Petlas, Kombassan'ın şirketi. Kombassan'da memleketimin holdingi. (Konya) Lastik alırsam tercihim büyük ihtimalle starmaxx olur.

Petlas Abdülkadir Özcan A.Ş.'nindir.
Eskiden Kombassan Holding bünyesindeydi.
Bu arada hemşehriyiz...

Ford Focus TDCI(109)

10743 Mesaj
21 Haziran 2011; 17:51:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Petlas Abdülkadir Özcan A.Ş.'nindir.
Eskiden Kombassan Holding bünyesindeydi.
Bu arada hemşehriyiz...

Bilmiyordum. Öğrenmiş oldum. Tercihim yine de starmaxx. Alternatif Pirelli. Ya da Lassa.

113 Mesaj
23 Haziran 2011; 4:52:54 

2007 de goodyear gt2 almıştım ve benim kabak michlen lastiklerden daha kötü yol tutuşu vardı. abs ile kanka yapmıştı beni. ha hala diş derinliği olsun sağlamlığına diıecek lafım yok. ama güvenlik sıfırdı.

Şimdi starmaxx novaro siparişi verdim. hem türk malı olması hem de hakkında olumlu yorumlardan dolayı. umarım memnun kalırım. burayada bir inceleme eklerim

814 Mesaj
4 Temmuz 2011; 9:33:00 

starmaxx 'ın ultra sport lastiklerinden dün tanesi 125 tl ye 5 taksitle almış bulunmaktayım. ebatlarım 195/55/15 idi yine değiştirmedim ve aynı ölçü aldım lastikleri. bakalım nasıl gelicek hankook dan sonra.

156 Mesaj
25 Temmuz 2011; 13:46:19 

quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

starmaxx 'ın ultra sport lastiklerinden dün tanesi 125 tl ye 5 taksitle almış bulunmaktayım. ebatlarım 195/55/15 idi yine değiştirmedim ve aynı ölçü aldım lastikleri. bakalım nasıl gelicek hankook dan sonra.

yorumlarını bekliyorum. bende almayı düşünüyordum. senin yorumunu beklemeye karar verdim.

113 Mesaj
31 Temmuz 2011; 3:14:19 

starmaxx novaro ile yaklaşık 3000km yol yaptım. otoban olsun virajlı yollar olsun denedim. Kuru yolda yol tutuş olarak beklediğimden daha iyi, arabayı yola yapıştırıyor. ani frende de abs koloy kolay devreye girmedi. sertlik konusuna gelince orta karar diyebilirim ne çok yumuşak nede çok sert. aslında tam olarak bizim yol şartlarına göre üretilmiş.

Islak zemin konusunda şu an için birşey diyemem. deneme imkanı bulamadım.

74 Mesaj
27 Ağustos 2011; 20:59:13 

Benim yumurta kasa accent in lastiklerini değiştirdim ve satıcının önerisi üzerine starmax aldım ancak kalkışlarda patinaj çekiyor ve virajlarda ciyaklıyor oysa eski bridgestone lastiklerde böyle birşey yoktu acaba yanlışmı yaptık??? araba çok güçlü olsa patinajı anlayacağız ama bildiğimiz yumurta kasa işte...
Bu arada lastiklerin tarihide yeni. Araştırdığım kadarıyla birçok arkadaş starmaxlardan memnun ama ben biraz tedirgin oldum. Ustalarımdan yorum alabilirsek sevinirim.

62 Mesaj
9 Eylül 2011; 12:48:06 

bende 3 gün önce aldım starmax 205*45*17 eski lastiklerim marshall dan kat ve kat üstün bir lastik eski lastiklerim çok fazla ses yapıyorlardı 4. günün içindeyim şu anda yumşaklık olsun yola tutuş olsun gayet iyi bir lastik yağmurlu havada deneme fırsatım olmadı

Parmak bassam olurmu

20 Mesaj
13 Ekim 2011; 23:30:24 

quote:

205/60/16 fiyatı nakit peşin ne olur?

arkanın birine takmayı düşünüyorum, diğeri bridgestone turanza. Desenler birbirine benziyormuş zannedersem, bir problem yaşar mıyım?

(Ön lastikler de turanza...)

814 Mesaj
14 Ekim 2011; 10:43:03 

starmaxx ultra sport lastiklerimi aldıktan 4 gün sonra aracımı sattım ve başka bir araç aldım o yüzden fazla bir şey söyleyemeyeceğim 4 günlük yorumum iyi yönde. bu arada halen lastiklerin taksidini ödüyorum :D

221 Mesaj
1 Kasım 2011; 13:05:09 

evet bende cok kararsızdım starmaxx navora st532 modelinin 195/55 r16 87v modelinden 2 adet aldım aracım eskiden çabuk abs devreye girmesi vardı şimdi bu lastikler ile sorun çözüldü.
teşekkürler starmaxx (yerli malına davet edelim derim)

saygılarımla.

1402 Mesaj
7 Kasım 2011; 21:58:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ymantalya

evet bende cok kararsızdım starmaxx navora st532 modelinin 195/55 r16 87v modelinden 2 adet aldım aracım eskiden çabuk abs devreye girmesi vardı şimdi bu lastikler ile sorun çözüldü.
teşekkürler starmaxx (yerli malına davet edelim derim)

Arkadaşlar Hyundai accen için 4 adet almayı düşünüyorum..
Acaba fiat alan varmı?
Kaç tl acaba tanesi..
teşekkürler..

FACEBOOK SAYFAMA DESTEKLERİNİZİ BEKLERİM..
http://www.facebook.com/MetinAbininYeri

549 Mesaj
9 Kasım 2011; 1:14:25 

yeni meriva aracıma 225-45-17 ebatında tanesi 200 liradan 4 tane aldım. http://www.gokhanguneri...x-ice-gripper-w850.html fotoğraflarını buradan görebilirisiniz.

Nikon D90 | 18-105 VR | 50 mm 1.8d nikkor | Metz 36-5 TTL | Digipod-A-2541NP + PH-223 3-Way Head | Samsung Galaxy Note 2 | Samsung Galaxy S wifi 5.0 | Sony Vaio FZ21M | LG x130 | 2011 Peugeot 308 1.6 HDİ Comfort Pack | Güncel Blog | Chevrolet Club Türkiye

89 Mesaj
16 Kasım 2011; 23:58:20 

arkadaşlar petlas pt711 ve dunlop lm702 arasında kaldım aynı fiyat yardımcı olurmusunuz

89 Mesaj
19 Kasım 2011; 15:39:50 

arkadaslar 17 kasımda petlas 711 ultra sport lastıklerımı aldım gereklı evreakları fakslayıp yol yardıma kayıtta oldum , lastıklerden cok memnunum kayma yok ses yok , aracım sınıf atladı resmen herkeze tavsıye ederım :)185-55-15 i 140*4 : 560 lıraya aldım 5 taksıt yaptırdım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

198 Mesaj