- x
Navigasyon Yükleme
4 Cevap5826 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

120 Mesaj
19 Mayıs 2009; 22:35:23 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Slm.. Aracımda amerikaya ait navigasyon sistemi var buna türkiyeyi yükletme şansım varmı kusura bakmayın bu konularda acemiyim

120 Mesaj
20 Mayıs 2009; 18:07:10 

bir bilgisi olan yok mu arkadaşlar

101 Mesaj
20 Mayıs 2009; 19:08:16 

Şimdi 2 yol var. Legal (ücretli) ve İllegal (ücretsiz).

Legal olarak http://shop.yolbil.com.tr/ 'den alabilirsin. Haritayı (Navcity) SD kart ile yolluyorlar postana. Garmin için 316$+KDV gibi bir fiyatı var.

İllegal olarakta Google'da ufak bir araştırmayla haritaları forumlarda bulabilirsin.

Benim sana tavsiyem haritanı para ile alman. Böylelikle harita için harcanan emekte karşılığını almış olur. Altbaşlıklarda Başarsoft başlığına tıklarsan haritalar için ne kadar emek verildiğini görebilirsin. Hem parasını ödediğin şeyi eleştirme hakkında olur düşüncesindeyim.

1537 Mesaj
24 Mayıs 2009; 17:59:54 

Selamlar,

bir yanlislikl olmasin 316 $ + KDV cihazla beraber fiyattir..

Sadece yazilim olacak olursa 150YTL + KDV Sygic Drive var, 100 YTL IGO 2006 var..

Alim K.
quote:

Orjinalden alıntı: rørø

Şimdi 2 yol var. Legal (ücretli) ve İllegal (ücretsiz).

Legal olarak http://shop.yolbil.com.tr/ 'den alabilirsin. Haritayı (Navcity) SD kart ile yolluyorlar postana. Garmin için 316$+KDV gibi bir fiyatı var.

İllegal olarakta Google'da ufak bir araştırmayla haritaları forumlarda bulabilirsin.

Benim sana tavsiyem haritanı para ile alman. Böylelikle harita için harcanan emekte karşılığını almış olur. Altbaşlıklarda Başarsoft başlığına tıklarsan haritalar için ne kadar emek verildiğini görebilirsin. Hem parasını ödediğin şeyi eleştirme hakkında olur düşüncesindeyim.

Alim Kucukpehlivan
Basarsoft Bilgi Teknolojileri A.S.

304 Mesaj
25 Mayıs 2009; 0:40:28 

Ali bey ben gps cihazı aldım buna basar softun son versıyon harıtasını yuklemek ıstıyorum hangısı igo mu yolbılmı hangısı ve fıyat nedir yenı surum guncelleme hakkıda varmı?

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.805