Şimdi Ara

Navigasyon Yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm.. Aracımda amerikaya ait navigasyon sistemi var buna türkiyeyi yükletme şansım varmı kusura bakmayın bu konularda acemiyim

• bir bilgisi olan yok mu arkadaşlar
  • Şimdi 2 yol var. Legal (ücretli) ve İllegal (ücretsiz).

Legal olarakhttp://shop.yolbil.com.tr/ 'den alabilirsin. Haritayı (Navcity) SD kart ile yolluyorlar postana. Garmin için 316$+KDV gibi bir fiyatı var.

İllegal olarakta Google'da ufak bir araştırmayla haritaları forumlarda bulabilirsin.

Benim sana tavsiyem haritanı para ile alman. Böylelikle harita için harcanan emekte karşılığını almış olur. Altbaşlıklarda Başarsoft başlığına tıklarsan haritalar için ne kadar emek verildiğini görebilirsin. Hem parasını ödediğin şeyi eleştirme hakkında olur düşüncesindeyim.
  • Selamlar,

bir yanlislikl olmasin 316 $ + KDV cihazla beraber fiyattir..

Sadece yazilim olacak olursa 150YTL + KDV Sygic Drive var, 100 YTL IGO 2006 var..

Alim K.
    quote:

Orjinalden alıntı: rørø

Şimdi 2 yol var. Legal (ücretli) ve İllegal (ücretsiz).

Legal olarakhttp://shop.yolbil.com.tr/ 'den alabilirsin. Haritayı (Navcity) SD kart ile yolluyorlar postana. Garmin için 316$+KDV gibi bir fiyatı var.

İllegal olarakta Google'da ufak bir araştırmayla haritaları forumlarda bulabilirsin.

Benim sana tavsiyem haritanı para ile alman. Böylelikle harita için harcanan emekte karşılığını almış olur. Altbaşlıklarda Başarsoft başlığına tıklarsan haritalar için ne kadar emek verildiğini görebilirsin. Hem parasını ödediğin şeyi eleştirme hakkında olur düşüncesindeyim.

• Ali bey ben gps cihazı aldım buna basar softun son versıyon harıtasını yuklemek ıstıyorum hangısı igo mu yolbılmı hangısı ve fıyat nedir yenı surum guncelleme hakkıda varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.