Şimdi Ara

Toner dolumu ile ilgili herşey (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
32
Favori
299.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umutlu42

quote:

Orijinalden alıntı: Bey_Efendi

quote:

Orijinalden alıntı: umutlu42

quote:

Orijinalden alıntı: Bey_Efendi

Arkadaşlar brother hl2130 yazıcımın demo toneri elle dolar mı? Orjinal dolarmış ama demoyu bilemiyorum dolduran varmı?

demo dolar ama sayacı resetlemesi için bu çark'ın takılması lazım. Dolum merkezi 20 TL demişti ben 10 TL'den netten bulmuştum. Ya da hiç uğraşmayıp bir taner orjinal alacaksınız.

netten tam hangi sitenden buldunuz?ebayda falan varmıdır? ne diye arattırmam lazım?

brother reset çarkı diye aratırsanız bulursunuz. Ebayda da "brother reset gear" diye aratın.sanırım veya aliexpress'de de. 1-2 $'lık parça oluyor Türkiye'de 15 TL. Herhalde aldığım site buydu.. Brother reset carkı

hocam ebaydan arattım ama bulamadım rica etsem link verebilirmisiniz?

• ebaydan niye uğraşıyorsunuz. 5 TL ucuza alacaksınız diye 1 aydan fazlamı bekleyeceksiniz
  • Brother DCP-1511 yazıcı hakkında bilginiz var mı? Toneri doldurabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 6 Ekim 2013; 15:07:22 >
  • Samsung 4200, samsung 3405 ve xerox workcentre PE114e cihazlar için kullanabileceğim en kalitali toz hangisi? Bana koyu yazan kaliteli bir toz lazım. Birde samsung 4200 için chip lazım. Satan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir mi? Tozlarda IBM ya da Matrix satan var mı?
  • Hp 1102 w aldım geçen hafta...antepte öğretmenim...tonerim bitince ilk defa dolduracam..Ama nasıl bilmiyorum..Kendim doldurmalıyım yoksa aldığım maaş doluma gideer..Yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Brother DCP-1511 yazıcı hakkında bilginiz var mı? Toneri doldurabiliyor mu?

kimse bilmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 6 Ekim 2013; 15:07:43 >
  • Arkadaslar brother hl 2040 toner tozum var.. ml 1660 a da uyar mi dersiniz?
  • quote:

evet dolum yapılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Samsung 4200, samsung 3405 ve xerox workcentre PE114e cihazlar için kullanabileceğim en kalitali toz hangisi? Bana koyu yazan kaliteli bir toz lazım. Birde samsung 4200 için chip lazım. Satan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir mi? Tozlarda IBM ya da Matrix satan var mı?

polyester toz olmasına dikkat edin. kullanacağınız toz çin malı olmasın, japon veya kore malı olsun. saydığınız modellerin hepsi aynı tozu kullanır. dolum malzemesi satan yerlere telefon ederek istediğiniz şeyleri sipariş edebilirsiniz. alışveriş yapabileceğiniz güvenli site tavsiyelerini konunun başında bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fgum1905

Hp 1102 w aldım geçen hafta...antepte öğretmenim...tonerim bitince ilk defa dolduracam..Ama nasıl bilmiyorum..Kendim doldurmalıyım yoksa aldığım maaş doluma gideer..Yardım ederseniz sevinirim

yazıcıyla birlikte üzerinde gelen starter tonerse o tonere dolum randıman vermiyor. muadil toner alıp bittikçe muadil toneri doldurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool111

quote:

evet dolum yapılabiliyor

dolumun nasıl yapıldığına dair bir lik verebilir misiniz. Bu arada kolay dolum yapılabilen siyah beyaz tek fonksiyonlu daha fazla çıktı alabileceğim bir yazıcı tavsiyesiniz var mı? Çok fonksiyonludan vazgeçtim ev için gereksiz geldi. hl-1111 almayı düşünüyorum ama toner kapasitesi 1000 sayfa olması beni düşündüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 9 Ekim 2013; 22:58:11 >
  • quote:

quote:

Hp 1102 w aldım geçen hafta...antepte öğretmenim...tonerim bitince ilk defa dolduracam..Ama nasıl bilmiyorum..Kendim doldurmalıyım yoksa aldığım maaş doluma gideer..Yardım ederseniz sevinirim

yazıcıyla birlikte üzerinde gelen starter tonerse o tonere dolum randıman vermiyor. muadil toner alıp bittikçe muadil toneri doldurun.

HP'yi bilmiyorum fakat ben eski Xerox 3116 yazıcımın üzerinde gelen demo toneri en az 15-20 kez doldurtup sorunsuz kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

quote:

HP'yi bilmiyorum fakat ben eski Xerox 3116 yazıcımın üzerinde gelen demo toneri en az 15-20 kez doldurtup sorunsuz kullandım.

35a ve 85a kullanan yazıcıların üzerinde gelen tonerler starter toner. toner haznesi ve atık haznesi küçük. dolum yaptığınızda atık haznesi küçük olduğundan çabuk doluyor ve drum daha kısa ömürlü oluyor. muadil tonerde iki haznede normal kapasitede.

• quote:

quote:

quote:

evet dolum yapılabiliyor

dolumun nasıl yapıldığına dair bir lik verebilir misiniz. Bu arada kolay dolum yapılabilen siyah beyaz tek fonksiyonlu daha fazla çıktı alabileceğim bir yazıcı tavsiyesiniz var mı? Çok fonksiyonludan vazgeçtim ev için gereksiz geldi. hl-1111 almayı düşünüyorum ama toner kapasitesi 1000 sayfa olması beni düşündüyor.

youtube sitesinde brother toner refill yazın. dolum şekilleri aynıdır. toner resetleme dişlisinin ne şekilde yapılacağıda gösteriliyor. dolumu kolaydır. üzerinde gelen tonerde resetleme dişlisi bulunmayabilir. toner dolum malzemesi alırken onuda sipariş edersiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet dolum yapılabiliyor

youtube sitesinde brother toner refill yazın. dolum şekilleri aynıdır. toner resetleme dişlisinin ne şekilde yapılacağıda gösteriliyor. dolumu kolaydır. üzerinde gelen tonerde resetleme dişlisi bulunmayabilir. toner dolum malzemesi alırken onuda sipariş edersiniz

Çok teşekkürler cevaplanız için. Eğer daha iyi bir öneriniz yoksa HL-1111 modelini bayramdan sonra kesin almayı düşünüyorum.

• Arkadaşlar Brother HL2040 VE brother HL2130 iki tane yazıcımız var. Bu yazıcılar için Üniversal Toner Tozu alsam olur mu? Hangi siteden almalıyım. İyice kafam karıştı aralarında dehşet fiyat farkları var. Anlaşılacak gibi değil.
  • http://www.izmirtonerizmir.com/?pnum=14&pt=toner%20dolumu%20tavsiye%20eder%20misiniz

toner dolumuna dair yalin ve aydinlatici bir makale,ayrica sayfa sonunda en cullanilan 85a tonerin gene yalin bir bicimde nasil doldurulacagina dair bir video var

toner dolum agzi acarak pratik toner dolumu anlatiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir konuya değinilmiş. Ancak şunu da belirtmek lazım, eski bilgisayar işi yaparken mecburen toner dolumu da yapıyorduk hani bir tabir varya kör topal yapıyorduk bu işi ama geçenlerde bir yere gittim adamların kurduğu tezgahı görünce dedim biz şimdiye kadar bu işi bilmiyormuşuz her türlü toner için altyapı yani toner tozundan tutta üfleme makinesine kadar gram ölçerinden tutta temiz bezlerine kadar kısacaToner Dolumu da aşmışlar adamlar. Demekki bu iş böyle oluyor. Yarı reklam yarı açıklama Delta Toner firmanın ismi mecidiyeköy de gidip görebilirsiniz. Hatta İstanbul içine kurye servsileri var telefon açın gelip alıp dolumdan sonra tekrar getirip takıyorlar siz sadece telefon açıyorsunuz.

• Toner zahmetli is lazer kullanın.:-)

• brother hl 2030 veya samsung ml2165 almayı düşünüyorum.Hangisinin toner tozu daha ucuza bulunur,daha kolay doldurulur,chip sorunu çıkarmaz.Kendim dolum yapacağım hangisini önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.