Şimdi Ara

Toner dolumu ile ilgili herşey (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
32
Favori
299.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kraftwerk9

Epson 0652 doldurabilen varmi

Evet Toner 1000 kapasite ve 2200(Yüksek) kapasite olarak dolsurulabiliyor.
    Hızlı Toner
    www.hizlitoner.com
    0212 495 0 495
  • Merhaba arkadaşlar.

BROTHER DCP-7030 siyah Lazer yazıcım var. Toneri TN-2130.

Bu yazıcıya uygun iyi kalite toner tozunu Ankara'da nereden alabilirim? Ya da toner dolum işini iyi yapan Ankara'da bir yerin adını ve adresini verebilir misiniz?

Bir de şunu bilmek istiyorum: Bahsettiğim yazıcı için kullanılan toner tozları kalite bakımından birbirinden farklı mıdır? En iyisi hangisidir?

İlgilenen arkadaşa teşekkür ederim şimdiden.
  • Arkadaşlar Xerox 3117 için en kaliteli toner tavsiye edebilir misiniz?
  • ayazshop'ta Samsung Magic aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm@gene

Merhaba arkadaşlar.

Bu yazıcıya uygun iyi kalite toner tozunu Ankara'da nereden alabilirim? Ya da toner dolum işini iyi yapan Ankara'da bir yerin adını ve adresini verebilir misiniz?

Bir de şunu bilmek istiyorum: Bahsettiğim yazıcı için kullanılan toner tozları kalite bakımından birbirinden farklı mıdır? En iyisi hangisidir?

güvenli internet sitelerinden satın alabilirsiniz elden almak isterseniz Ankarada bildiğim kadarıyla oliser firması var. alacağınız toner tozunun polyester olmasına mümkünse japon malı olmasına özen gösterin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Arkadaşlar Xerox 3117 için en kaliteli toner tavsiye edebilir misiniz?

xerox ve samsung aynı tozu kullanır. bunlar için bıçakta birikme yapmayan polyester tozlardan daha iyi randıman alırsınız. ayazshoptan aldığınız toz bu özellikleri taşıyor sorunsuz kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintezcan

toner tozunu süpürmek için bir bilgisi ya da fikri olan var mı? normal elektrik süpürgesiyle çekiyordum ben ama çektiğini direk dışarı atıyor makina. Hiç torbaymış filtreymiş sallamıyor bu toner tozu çok ince. Solumak da tehlikeli. nasıl çözebiliriz bu sorunu?

normal elektrik süpürgesiyle bu işi göremezsiniz. toner tozu sigara dumanının inceliğindeki micron derecelerindedir. toner tozunu döktüğünüzde su gibi aktığını görürsünüz. bunun için üretilmiş daha gelişmiş filtreli süpürgeler kullanılır. normal süpürge kullandığınızda tozun tamamı dışarı atılır bazı durumlarda toner tozu motorun kömürlerine ulaşıp arıza yapmasına sebep olabilir. süpürgeyi söküp kömürlerini temizlemek zorunda kalabilirsiniz. dolumu açık havada yapıp bilgisayarın kasasını temizlemek için kullanılan el kompresörüylede temizleyebilirsiniz. gittigidiyor, sanalpazar sitelerinde ucuza bulmak mümkün.

Toner dolumu ile ilgili herşey

Toner dolumu ile ilgili herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cool111 -- 13 Temmuz 2012; 10:14:16 >

• Yurtiçi kargo ile Adresten alım-Adrese Teslim İstanbul-Kahramanmaraş arası 16 TL'ye göndermişler. (2 desi olarak kayda geçmiş.) ayazshop bir kargo firmasıyla anlaşma yapsa da müşterileri mağdur etmese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.uzun zamandır kendime lazer yazıcı almayı düşünüyordum. biraz araştırma yaptım. toner almaya gerek bırakmayan, çip derdi olmayan, baskı sayısı yüksek bir makina araştırdım. uygun olarak samsung hl 2165 ve Brother hl 2130 modellerini buldum. samsung yeni bir makina toneri çipli ve çipi şu anda nadir bulunuyor, ayrıca toneri pahalı geldi bana. brother ise çoktandır piyasada ve toneri ucuz ve çipsiz ama 700 sayfaya kadar çıktı veriyormuş.
    http://www.hepsiburada.com/liste/brother-hl-2130-laser-yazici/productDetails.aspx?productId=bd730038&categoryId=6
    bir önceki sayfada brother tonerinin resetlenerek 700 sayfalık çıktı kapasitesinin 2500 sayfaya kadar artırılabildiği yazılmış. beraberinde gelen demo toneri bitti uyarısı verdiğinde bu reset yöntemi ile tekrar tekrar kullanabilirmiyiz yoksa 2500 sayfa çıktı imkanı için bir kereye mahsus orjinal toner mi alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo_17 -- 26 Temmuz 2012; 7:12:06 >

• OKI C3600n için hangi toner tozunu kullanmalıyım? Bildiğiniz bir marka varmı, alırken piyasadaki sıradan toner tozları benim cihaza olmazmı arkadaşlar?
  • zor iş

• quote:

Orijinalden alıntı: 'Kıtmir'

zor iş

Mesajın banamıy dı dostum?
    Ben aslında zor olan kısmı yaptım(RESETLEME). Sadece toz işi kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

quote:

Orijinalden alıntı: 'Kıtmir'

zor iş

Mesajın banamıy dı dostum?
    Ben aslında zor olan kısmı yaptım(RESETLEME). Sadece toz işi kaldı

yok size değildi ... toner dolumu zor iş dedim bn yapamam ugrasamam

• quote:

Orijinalden alıntı: cool111

quote:

Orijinalden alıntı: comm@gene

Merhaba arkadaşlar.

güvenli internet sitelerinden satın alabilirsiniz elden almak isterseniz Ankarada bildiğim kadarıyla oliser firması var. alacağınız toner tozunun polyester olmasına mümkünse japon malı olmasına özen gösterin.

Teşekkür etmekte geciktim, kusura bakmayın, teşekkür ederim.

• Epson MX14 çok fonksiyonlu yazıcı kendim dolum yapabilir miyim bilgisi olan var mı elektroword de 199 tl
  • BROTHER DCP-7030 siyah Lazer yazıcım var.Linkteki toner dolum setini almayı düşünüyorum.Uygun mudur? Farklı önerisi olan var mı?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/brother-dcp-7030-toner-dolum-seti-new-a-52855325
  • yaparsın da makina chip olmadan çalışmıyor. chipide pahalı meretin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Epson MX14 çok fonksiyonlu yazıcı kendim dolum yapabilir miyim bilgisi olan var mı elektroword de 199 tl

epson yazıcılarla ilgili konu varsa oraya gir daha iyi yardımları olur oradakilerin.
  • epson mx-14 dolumu yapılır.dolumu çok ta basittir.ama chip sorunu var.en son 6 dolardı.ben yaptım arkadaşım sorun yaşamadımhttp://www.kolaytoner.com alabilirsin. toplam doluma 30 tl vermiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan5890 -- 24 Eylül 2012; 18:34:51 >
  • xerox pe16 yazıcıda sağda dikey çizgiler oluşuyor,
    bugun bıçağı temizledim, değişen birşey olmadı

clear drum dediğimde baskı yaptığında boş sayfada çizgi çıkmıyor,
    ayrıca drumu ince mendille sildim, drum da sorun da yok
    bugune kadar merdaneyi falan sökmedim hiç, sadece tozu doldurdum, bıcağı temizledim.

ama yazı bastığımda, veya faks geldiğinde çizgi çıkartıyor baskı üzerine.

bunu nasıl çözebilirim? dolumları kendim yapıyorum, 2-3 senede 1 kere dolduruyorum, genelde toner bitmeden baskı problemi başlıyor.

deformasyon yok ama nedense sağ kısımda çizgi yapıyor , sinir ediyor beni.
    çözüm önerebileek kimse var mı?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.