Şimdi Ara

Thermaltake'den mid-tower segmenti için yeni kasa; Element T

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Komponent üretiminde sektörün lider isimlerinden Thermaltake, Element serisi kasa ailesinin ikinci modelini tanıttı. Mid-tower segmenti için hazırlanan Element T isimli yeni kasa, 480 x 210 x 525 mm boyutlarında ve 6.95Kg ağırlığında. Tasarım özellikleri itibariyle 3 adet harici 5.25" sürücüye ev sahipliği yapabilen Element T, dahili donanımlar içinse alet bağımsız kuruluma olanak tanıyabiliyor. Fare ve klavye için güvenlik kilidine de sahip yeni kasanın üst kısmına ise iki ses ve iki de USB konnektörü yerleştirilmiş.

Thermaltake Element T'nin soğutulmasından ise arka kısmına konumlandırılan 120mm'lik Turbo Fan (1400 devir/dakika) ve üst kısma yerleştirilen 200mm'lik (800 devir/dakika) fanlar sorumlu. İki fana ek olarak dileyen kullanıcılar biri yan panele (120/130mm) diğer ise ön kısma (120/140/200mm) olmak üzere kasa içi soğutmaya ekstra iki fan takviyesi daha yapabilecekler. Thermaltake tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen Element T'nin fiyatı hakkındaysa henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

• Thermaltake'nin kasaları fena sayılmaz.

Hoş görünümü var.
    Haber için teşekkürler
  • Thermaltake' in kasalarını pek sevmezdim ama bu kasa çok hoş ve kullanışlı olmuş.
    Soğutmasıda fena değil dar alanda performans arayanlar için.
  • mantıklı bir tasarım olmuş, ön kısmı guzel duruyor abartılı değil, psu altta olması çok iyi , uste de guzel ve ses bir fan koydularsa bu kasa çok iş gorur
  • hiç sevmıyorum psu su asagıda olan kasaları.ama sıyah yakışıyor kasaya renk olarak
  • Sade ve güzel bir tasarım olmuş mid alıcak olsam bunu alabilirdim.
  • Gerekli Tasarımı Yapmışlar Kolaylığıda sağlamışlar..
    Alınabilir bir kasa..
    Haber için Teşekkürler "Fx57"
  • Slm arkadaşlar elimde kullandığım termaltake matrix kasam var bunun 430 Watlık güç kaynağını high power absolite 650 Watt ile değiştirmek istiyorum bu yeni psu kasa içerisindeki yuvaya uyum sağlar mı ??
  • soğutma açısından iyi bir performans sağlayacağı kesin...
  • Thermaltake işini bilirGüzel hoş görünümlü bir kasa.
  • Ön panel giriş yerleri çok iyi yerde. Ama güç kaynağı kısa kablolular için sorun olabilir.
  • Güzel kasa.
  • güzel ve sadece kasa olmuş haber için sağol fx57
  • her zaman psu aşşğıda olması iyidir acemiler üstü sever neden kablo sıkıntısı yok ama aşşağıda olması gayet iyi ısı bakımından nesse.. kasa gayet güzelde 13cm fan varmı :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.