KOCTAS VE TEKZEN BANYO DOLABI , LCD ÜNİTE FIRSATI
28 Cevap42458 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

621 Mesaj
18 Mayıs 2009; 13:58:07 

MDF lam gövde, seramik lavabolu, krom kulplu, spotlu.
Yükseklik: 195 cm. Genişlik: 68 cm. Derinlik: 50 cm.
68 cm

http://www.koctas.com.t...Dolabi/68-cm/43577?R=50

Bu ürünü dün almaya gittim sipariş üzerine getirttiklerini söylediler fiyatı 169TL 4. kalite mdf olduğu söylendi ve 179TL'ye 1. sınıf Mdf kullanılan şekil olarak aynı olan ürünü önerdiler markası Orka . Hemen teslim.

ORKA ARAS 68 BANYO DOLABI

# ARAS 68
# Yükseklik(h):191cm
# En(w):68cm
# Derinlik(d):38/50cm

Özellikler/Ölçüler
# Alt Modül:68x85x38/50 cm (EnxBoyxDerinlik)
# Üst Modül:68x73x20 cm (EnxBoyxDerinlik)
# Lavabo:ETAJERLİ SERAMİK LAVABO
# Aplik:SPOT
# Kulp:KROM KULP
# Kapak:MDF Üzeri Lake
# Gövde:MDF Üzeri Melamin Kaplama

http://www.hepsiburada....productid=hrorkaaras68i

Bu ürün 179TL Koçtaş Yenibosna'da.

----------------------------------------------------------------------------------------------

ARAS 80
# Yükseklik(h):191cm
# En(w):80cm
# Derinlik(d):38/50cm

Özellikler/Ölçüler
# Alt Modül:80x85x38/50 cm (EnxBoyxDerinlik)
# Üst Modül:80x73x20 cm (EnxBoyxDerinlik)
# Lavabo:ETAJERLİ SERAMİK LAVABO
# Aplik:SPOT
# Kulp:KROM KULP
# Kapak:MDF Üzeri Lake
# Gövde:MDF Üzeri Melamin Kaplama

Yukarıdaki ürünlerin küçük olduğunu düşünerek bu ürünü Koçtaş'tan aldık 249TL.

http://www.hepsiburada....productid=hrorkaaras80i
----------------------------------------------------------------------------------------------

Çamaşır makinesi dolabı .Bu ürünün orta bölümü kapaklı olmayıp raf şeklinde olan versiyonu Beylikdüzü Tekzen'de 259TL.

ALPİNO DUMLUPINAR TV STANDI TEAK/WENGE

# Demonte
# 155x181x46 Cm
# Gövde ve çekmece klapaları 25 mm,18 mm - Çekmece altları 8 mm 1.sınıf suntalem
# Alüminyum sürme kapak sistemli
# Alüminyum üste açılır kapak
# 192 lik gömme mat krom kulp
# 35' lik çekmeceler (4 adet)
# Metal mat krom ayak

Yukarıdaki iki ünitenin her biri Beylikdüzü Tekzen'de 389TL
----------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca Yenibosna Koçtaş'ın üst katındaki Mc. Donalds'ta ayın kampanyası 2 adet double köfe burger menü 13.5TL .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 18 Mayıs 2009; 15:07:17 >

1041 Mesaj
18 Mayıs 2009; 14:33:42 

walla fiyatlar süper ötesi. banyo dolabına lavaboda dahilmiş. tv modülüne ayrıca bittim ama tekzeni pek sevmiyorum. yani çok alış-veriş yapmadım ama kalitesiz ürün satıyor izlenimi vermişti bana.
bilgilendirme için teşekkürler.

TRIDONIC - Balast Uzmanı

621 Mesaj
18 Mayıs 2009; 14:39:08 

quote:

Orjinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

walla fiyatlar süper ötesi. banyo dolabına lavaboda dahilmiş. tv modülüne ayrıca bittim ama tekzeni pek sevmiyorum. yani çok alış-veriş yapmadım ama kalitesiz ürün satıyor izlenimi vermişti bana.
bilgilendirme için teşekkürler.

Lcd ünitelerinden iki ürünüde Tekzen'de inceledim . Sunta malzemeden ama kaliteside kötü değil bence . 2 üniteden birini tercih edeceğim bakalım..

120 Mesaj
18 Mayıs 2009; 14:44:37 

sitesinde neden değişik ve pahalı bir fiat var.acaba izmit satış mağazasında aynı fiatı verirlermi.

Peugeot 5008 1.6 Diesel

621 Mesaj
18 Mayıs 2009; 14:46:05 

quote:

Orjinalden alıntı: aytac_1973

sitesinde neden değişik ve pahalı bir fiat var.acaba izmit satış mağazasında aynı fiatı verirlermi.

Hangi üründen bahsediyorsunuz ?

2163 Mesaj
18 Mayıs 2009; 15:13:41 

iki ünite denile tam olarak nedir. benbim gürdüğüm tek bir lcd dolabı var iklnci ünite nasıl oluyor

621 Mesaj
18 Mayıs 2009; 15:15:59 

2 adet ayrı Lcd ünitesinin resmi var . Imageshack sitesi engelli olabilirmi sizde ;)

1434 Mesaj
18 Mayıs 2009; 17:26:09 

Ünite fiyatları çok uygun.

Eskiye dönüş gibi geldi bana. 20 sene önce vitrinimiz vardı, ortasında 55 ekran tv koymak için yer vardı, etrafındaki camlı dolaplara anam bardak, vazo vs koyardı.
Sonra 70 ekran tv'ler geldi sehpalarıyla vitrinler demode oldu şimdide bu üniteler bana eski vitrinleri anımsattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnnX -- 18 Mayıs 2009; 23:19:27 >

59 Mesaj
19 Mayıs 2009; 7:31:08 

twindiablo'a tesekkurler, ornek bir listeleme yapmis. Koctas gercekten cok basarili, surekli yeni sube acmasina da sasmamak lazim

176 Mesaj
3 Aralık 2009; 23:16:15 

arkadaşlar bir banyo dolabı üreticisi olarak koçtaşta orka banyonun ürünleri dışında herhangi bir banyo dolabı almayınız.Bir mobilyanın en ağır şartlarda çalıştığı yer banyodur ona rağmen işçiliği ve malzemesi kötü bir dolap bir ay sonra şişer

banyo dolapları farklı tasarımlar

4553 Mesaj
4 Aralık 2009; 1:59:36 

Koçtaş ve Praktiker'de bu tarz kampanyalı katalog ürünleri genelde Çin malı oluyor ve sağlam olmuyor.
Yazın camlı,tekneli duş kabin alacaktım kampanyada 220 TL idi, meğerse teknesi monoblokmuş yani montajdan sonra arıza olursa komple sökülmesi gerekiyomuş, zaten bu tarz tekneler sadece Çiin'den geliyormuş, Allahtan ordaki eleman uyardı saolsun, bence bazı şeyleri ucuz görüp hemen almayın, araştırın biraz.

270 Mesaj
4 Aralık 2009; 8:06:19 

tv üniteleriyle ilgili inceleme yapan var mı? alınır mı?

Fake miyim neyim?

585 Mesaj
4 Aralık 2009; 9:37:57 

yeni evimize taşınırken koçtaştan bayağı bir alışveriş yapmıştık.
orka ve arsan dan banyo mobilyası, koçtaşın hazır mutfağı, anlaşmalı raydolap firması ve bir sürü ıvır zıvır... hanımların seveceği türden... heralde bir 10 milyar civarı harcama yapmışızdır... aradan 2 sene geçti ve şu ana kadar koçtaştan aldığımız hiçbir üründe bir problem çıkmadı. hepsi çok kaliteli ve piyasaya göre uygun fiyatlı ürünlerdi. kesinlikle koçtaşı tavsiye ederim.

1323 Mesaj
4 Aralık 2009; 10:25:35 

peşin fikirli olmayıp urunu yerinde incelemekte fayda var....

...................بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم...................
!!!!!..............Gerçek hürriyet Hakk'a köleliktir (Hz. Ali R.a)............!!!!!

4553 Mesaj
4 Aralık 2009; 12:08:23 

quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

yeni evimize taşınırken koçtaştan bayağı bir alışveriş yapmıştık.
orka ve arsan dan banyo mobilyası, koçtaşın hazır mutfağı, anlaşmalı raydolap firması ve bir sürü ıvır zıvır... hanımların seveceği türden... heralde bir 10 milyar civarı harcama yapmışızdır... aradan 2 sene geçti ve şu ana kadar koçtaştan aldığımız hiçbir üründe bir problem çıkmadı. hepsi çok kaliteli ve piyasaya göre uygun fiyatlı ürünlerdi. kesinlikle koçtaşı tavsiye ederim.

Bu kadar kesin konuşmamak ve genelleme yapmamak lazım, koçtaşta gördüğünüz ürünlerin çoğu Çin malı ve aynısı Praktiker, tekzen vs gibi mağazalarda da var.
Praktikerden geçen kahvaltı seti "masa 2 sandalye" aldım aynısı koçtaşta da vardı, montaj için eve geldim 3 deliği delmemişler, şimdi o kadar ağır şeyi tekrar derleyip toparlayıp geri götürmek, ordakilere durumu izah etmek falan gözüm yemedi aldım matkabı deldim kendim, üzerinde kocaman Çin malı yazıyor, adamlar garanti bile vermiyorlar.

585 Mesaj
4 Aralık 2009; 14:19:06 

valla ben kesin konuştum çünkü aldğım hiç bir ürün Çin malı değildi

banyo dolapları Orka ve Arsan ındı. ikisi de türk malı.
Kompak sistem duş kabini aldık. Üretim Çin ama firma İtalyan markası idi, dolayısı ile sorun yok alette.
Roca Kale klozet aldık, sanırım o da yerli malı.
Mutfak dolapları aldık, yine yerli malı idi.
Raydolapçı zaten yerli malı mdf den ölçtü biçti falan...

arada ufak tefek süs eşyası vs niteliğinde mallar da aldık, çin malı olması muhtemel. ancak bugüne kadar hiçbirinde sorun yaşamadık.. aldığımız herşey çok kaliteli idi...

tabi koçtaş çok çok ucuza mallar da satıyor... dikkat edip ucuz diye kötü mal almamak lazım tabiii..

4553 Mesaj
5 Aralık 2009; 2:54:30 

Koçtaşı tavsiye etmeniz için, aldığınız malın satış sonrası hizmetini tecrübe etmeniz gerekir.
Herkes mal satıyor ama arkasında duruyor mu, bu önemli.
Koçtaştaki Çin malı kompakt sistem duş kabinlerinin hepsini inceledim -ki yazın bunun için tüm İzmir'i tavaf ettim- ordaki eleman bir kaç tane sağı solu dans eden, kırılmış ürün gösterdi ve bunların durumu bu ,isterseniz alın dedi, onları görünce duş sistemi bi kez alınır dedim ve başka yerden yerli üretim yaptırdım.
Ayrıca heriflerin montaja ve montaj malzemelerine para istemesi de soğuttu beni, o kadar para ver bi de montaja para ver.
Ordaki yerli ürünlere lafım yok fakat firma, malın arkasında durduğu sürece firmadır, gerisi yalan.

126 Mesaj
5 Aralık 2009; 23:44:30 

bir de konunu açılış tarihine baksaydınız yaaa

469 Mesaj
5 Aralık 2009; 23:54:44 

Ustam,ben tekzenden 518 tl ye banyo dolabı aldım,2 ay sonra şişti,ayna karardı.Sağ olsun Tekzen hemen yenisiyle değiştirdi ama yeniside aynı oldu.Utandım birdaha bir şey diyemedim,sineme sardım.Bu tür ürün alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?
quote:

Orijinalden alıntı: dezda

arkadaşlar bir banyo dolabı üreticisi olarak koçtaşta orka banyonun ürünleri dışında herhangi bir banyo dolabı almayınız.Bir mobilyanın en ağır şartlarda çalıştığı yer banyodur ona rağmen işçiliği ve malzemesi kötü bir dolap bir ay sonra şişer

Epson TW 6000 projeksiyon+oem 240X180 perde+vestel 106 led TV.+onkyo tx-nr 616,phılıps5700 blu-ray,pure-acoustics QX900(7+1),pure acoustics sl12 sw+HP pavlion i5+vw tiguan T&F

931 Mesaj
6 Aralık 2009; 19:47:32 

quote:

Orijinalden alıntı: oblomov03

Ustam,ben tekzenden 518 tl ye banyo dolabı aldım,2 ay sonra şişti,ayna karardı.Sağ olsun Tekzen hemen yenisiyle değiştirdi ama yeniside aynı oldu.Utandım birdaha bir şey diyemedim,sineme sardım.Bu tür ürün alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?
quote:

Orijinalden alıntı: dezda

eski bir mobilyacı olarak ben üstteki ürünlerde su teması kaçınılmaz bir durum görmedim normalde bu tür ürünler alttan şişer ama metal ayak koyulunca bu durum ortadan kalkar kaldıki mdf ve üzerine lake boya öyle hemende şişmez. 1 ayda şişmesi için dolabı hergün yıkaman lazım

108 Mesaj
6 Aralık 2009; 21:56:05 

bence banyo dolabı plastıkten olmalı bonyo sonucta hiç aslanmasa buhardan etkileniyor ve bozuluyor ben mermerciyim adam banyo dolabi almiş altı komple cörümüş tamamen mermer ayak yaptık kendi evimdede öyle ama plastik bulsam alıtım ama mdf sunta banyoda pek sağlıklı olmuyor

Ne Mutlu Türküm Diyene

2217 Mesaj
7 Aralık 2009; 10:33:21 

Mallarının %90 ı Çin malı olan ve Türk malı fiyatına satan Koçtaş'a

Almayın aldırmayın dostlar. kendi ülkenizi kendi ocağınızı yakmayın... Kendi ekonominizi öldürmeyin. Türk katili Çinlilere daha fazla kan göndermeyin. Bırakın köpek yemeye devam etsinler... Soydaşlarınızı kaldırım taşlarıyla travmaya sokup öldüren milletin malını almayın. O görüntüleri unutmayın.

Koç daha çok kazanmak için herşeyini Çin den getiriyor. "Nasıl olsa alır bu mallar" deyip koyuyor reyona. Gittiğinizde üşenmeden tek tek bakın. %90 çin malı... Koç şirketlerinin huyudur. Umursamaz Türk ekonomisini. Kendi ekonomisinden gayrı bildiği yoktur.

Almayın dostlar... Ülkenize, soyunuza yazık etmeyin... Onların her bir gemisi, bizim batan büyük bir işletmemiz demek...

İmzamız kural dışıdır! Tersimiz pistir, kafalarımız 12 Eylül'dür!!! ||

4553 Mesaj
7 Aralık 2009; 20:29:47 

İyi konuşuyosun da şu an kullandığın elektronik eşya'dan ev eşyasına hatta giydiğin bir çok kıyafette gerek mamül gerek hamadde olarak Çin damgası var, sen bu söylediklerini yapabiliyor musun?

1377 Mesaj
8 Aralık 2009; 22:01:27 

quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

Mallarının %90 ı Çin malı olan ve Türk malı fiyatına satan Koçtaş'a
Koç daha çok kazanmak için herşeyini Çin den getiriyor. "Nasıl olsa alır bu mallar" deyip koyuyor reyona. Gittiğinizde üşenmeden tek tek bakın. %90 çin malı... Koç şirketlerinin huyudur. Umursamaz Türk ekonomisini. Kendi ekonomisinden gayrı bildiği yoktur.

ürettin de biz mi almadık?

ayrıca çin malları kalitesiz diye birşey yok. çinlilerden en ucuz malı isterseniz ve üstüne kaliteli malmış gibi fiyat etiketi yapıştırırsanız, o zaman sorunu üreticide değil, pazarlamacıda aramalısınız, yani yerli olan kişide.

örnek olarak, çizgi elektrnik psu testine bakın.

176 Mesaj
18 Haziran 2010; 12:40:32 

Koçtaşta satılan banyo dolablarının fiyatları kalitesi ile doğru orantılı baktığınızda çok pahalı ayrıca nakliye montajı koyduğunuzda fahiş bir fiyat çıkıyor

banyo dolapları farklı tasarımlar

Uzaklaştırılmış
21 gün cezanın,
5 gün 19 sa. 21 dk. kadarı kaldı.
18 Haziran 2010; 13:08:31 

@twindiablo; tekzende metalia markasınında çok güzel ürünleri var, bakmak gerek. Yüksek kalite değil ama düşükte değil 4 kapılı gardrop almıştım. Koli sapasağlam olunca hiç içnie bakmaya gerek duymadım ama sonra açtığımda yan kapak 1 karış kırık çıktı. Aradım, durumu bildirdim ve kargo tutanağı olmamasına rağmen gönderin dediler. Alıcı ödemeli gönderdim, yaklaşık 5 gün sonra yenisi geldi yine ücreti onlar ödemişler :) Çok hoşuma gitti ama yeni bir firma sanırım.

Edit: Konu tarihlerine bakma alışkanlığı edinmemiz gerek

Hadi biz değilde hortlatanlara ne demeli? Gözlük takmak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WapTRyphoon -- 18 Haziran 2010; 16:12:13 >

621 Mesaj
18 Haziran 2010; 16:03:58 

Başlığı açalı 1 yılı geçmiş. Ürün portföyü olarak Koçtaş'ta Tekzen'de değişmiştir büyük ihtimal. Başlığın 13 ay önce açıldığını bilerek yazınız lütfen .

Hatta yukarıdaki ünitelerden almayı düşünürken Alfemo'da bu ürün karşıma çıkmıştı.250TL ye almıştım telefonumda kalmış fotoğrafı. 1 yıldır kullanıyorum. Ayrıca ilk başlıkta yazdığım Koştaştan banyo dolabını ve Tekzenden çamaşır makinası dolabını da hala kullanıyorum ilk günkü gibiler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 18 Haziran 2010; 16:18:54 >

Marantz SR4002 AVR - Pure Acoustics Slimdream 5.1 - Pure Acoustics SLW10 Sub - WD Media Player - Dreambox 800 HD - Samsung LE40A656 Full Hd Lcd TV- XBOX 360

77 Mesaj
28 Mayıs 2011; 3:27:58 

Arkadaslmar bende banyo dolabi almak istiyorum ama lavabo tasi olmasin istiyorum zaten evi yeni aldim tasi yeni acaba varmi boyle satan yer tassiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1295 Mesaj
28 Mayıs 2011; 12:02:08 

Praktikerden yukarıdakine benzer ucuz banyo dolabı aldım bir haftada kapaklar nem aldı kaplaması şişti
Fiyat ucuz diye aldanmayın çok adi üzerine ince bir boya atmışlar üstelik özensiz yapılmış üretim hataları ile dolu beş para etmez.
quote:

Arkadaslmar bende banyo dolabi almak istiyorum ama lavabo tasi olmasin istiyorum zaten evi yeni aldim tasi yeni acaba varmi boyle satan yer tassiz.
Sadece alt dolabı üreten yada fabrika ile bağlantısı olan banyo mutfak işi yapan dükkanlardan alabilirsin. Yada sadece üst dolap alıp alta seramik ayak alınabilir
şimdiki aklım olsa ayaklı lavabo ve üst dolap alırdım. Alıcaksanızda kalitesiz, beyaz boyalı alt dolaplardan uzak durun, pvc kaplamalı mdf olanlardan alın.

Hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan önce uyanmalısın.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » Sıcak Fırsatlar » KOCTAS VE TEKZEN BANYO DOLABI , LCD ÜNİTE FIRSATI
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.235