Şimdi Ara

KOCTAS VE TEKZEN BANYO DOLABI , LCD ÜNİTE FIRSATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
57.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  KOCTAS VE TEKZEN BANYO DOLABI , LCD ÜNİTE FIRSATI

MDF lam gövde, seramik lavabolu, krom kulplu, spotlu.
    Yükseklik: 195 cm. Genişlik: 68 cm. Derinlik: 50 cm.
    68 cm

http://www.koctas.com.tr/U/Deniz-Banyo-Dolabi/68-cm/43577?R=50

Bu ürünü dün almaya gittim sipariş üzerine getirttiklerini söylediler fiyatı 169TL 4. kalite mdf olduğu söylendi ve 179TL'ye 1. sınıf Mdf kullanılan şekil olarak aynı olan ürünü önerdiler markası Orka . Hemen teslim.

ORKA ARAS 68 BANYO DOLABI

# ARAS 68
    # Yükseklik(h):191cm
    # En(w):68cm
    # Derinlik(d):38/50cm

Özellikler/Ölçüler
    # Alt Modül:68x85x38/50 cm (EnxBoyxDerinlik)
    # Üst Modül:68x73x20 cm (EnxBoyxDerinlik)
    # Lavabo:ETAJERLİ SERAMİK LAVABO
    # Aplik:SPOT
    # Kulp:KROM KULP
    # Kapak:MDF Üzeri Lake
    # Gövde:MDF Üzeri Melamin Kaplama

http://www.hepsiburada.com/orka-aras-68-banyo-dolabi/productDetails.aspx?categoryid=457065&productid=hrorkaaras68i

Bu ürün 179TL Koçtaş Yenibosna'da.

----------------------------------------------------------------------------------------------

ARAS 80
    # Yükseklik(h):191cm
    # En(w):80cm
    # Derinlik(d):38/50cm

Özellikler/Ölçüler
    # Alt Modül:80x85x38/50 cm (EnxBoyxDerinlik)
    # Üst Modül:80x73x20 cm (EnxBoyxDerinlik)
    # Lavabo:ETAJERLİ SERAMİK LAVABO
    # Aplik:SPOT
    # Kulp:KROM KULP
    # Kapak:MDF Üzeri Lake
    # Gövde:MDF Üzeri Melamin Kaplama

Yukarıdaki ürünlerin küçük olduğunu düşünerek bu ürünü Koçtaş'tan aldık 249TL.

http://www.hepsiburada.com/orka-aras-80-banyo-dolabi/productDetails.aspx?categoryid=457065&productid=hrorkaaras80i
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

Çamaşır makinesi dolabı .Bu ürünün orta bölümü kapaklı olmayıp raf şeklinde olan versiyonu Beylikdüzü Tekzen'de 259TL.

ALPİNO DUMLUPINAR TV STANDI TEAK/WENGE

# Demonte
    # 155x181x46 Cm
    # Gövde ve çekmece klapaları 25 mm,18 mm - Çekmece altları 8 mm 1.sınıf suntalem
    # Alüminyum sürme kapak sistemli
    # Alüminyum üste açılır kapak
    # 192 lik gömme mat krom kulp
    # 35' lik çekmeceler (4 adet)
    # Metal mat krom ayak

Yukarıdaki iki ünitenin her biri Beylikdüzü Tekzen'de 389TL
    ----------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca Yenibosna Koçtaş'ın üst katındaki Mc. Donalds'ta ayın kampanyası 2 adet double köfe burger menü 13.5TL .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 18 Mayıs 2009; 15:07:17 >

• walla fiyatlar süper ötesi. banyo dolabına lavaboda dahilmiş. tv modülüne ayrıca bittim ama tekzeni pek sevmiyorum. yani çok alış-veriş yapmadım ama kalitesiz ürün satıyor izlenimi vermişti bana.
    bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

walla fiyatlar süper ötesi. banyo dolabına lavaboda dahilmiş. tv modülüne ayrıca bittim ama tekzeni pek sevmiyorum. yani çok alış-veriş yapmadım ama kalitesiz ürün satıyor izlenimi vermişti bana.
    bilgilendirme için teşekkürler.

Lcd ünitelerinden iki ürünüde Tekzen'de inceledim . Sunta malzemeden ama kaliteside kötü değil bence . 2 üniteden birini tercih edeceğim bakalım..
  • sitesinde neden değişik ve pahalı bir fiat var.acaba izmit satış mağazasında aynı fiatı verirlermi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytac_1973

sitesinde neden değişik ve pahalı bir fiat var.acaba izmit satış mağazasında aynı fiatı verirlermi.

Hangi üründen bahsediyorsunuz ?
  • iki ünite denile tam olarak nedir. benbim gürdüğüm tek bir lcd dolabı var iklnci ünite nasıl oluyor
  • 2 adet ayrı Lcd ünitesinin resmi var . Imageshack sitesi engelli olabilirmi sizde ;)
  • Ünite fiyatları çok uygun.

Eskiye dönüş gibi geldi bana. 20 sene önce vitrinimiz vardı, ortasında 55 ekran tv koymak için yer vardı, etrafındaki camlı dolaplara anam bardak, vazo vs koyardı.
    Sonra 70 ekran tv'ler geldi sehpalarıyla vitrinler demode oldu şimdide bu üniteler bana eski vitrinleri anımsattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreatWhite -- 18 Mayıs 2009; 23:19:27 >
  • twindiablo'a tesekkurler, ornek bir listeleme yapmis. Koctas gercekten cok basarili, surekli yeni sube acmasina da sasmamak lazim
  • arkadaşlar bir banyo dolabı üreticisi olarak koçtaşta orka banyonun ürünleri dışında herhangi bir banyo dolabı almayınız.Bir mobilyanın en ağır şartlarda çalıştığı yer banyodur ona rağmen işçiliği ve malzemesi kötü bir dolap bir ay sonra şişer
  • Koçtaş ve Praktiker'de bu tarz kampanyalı katalog ürünleri genelde Çin malı oluyor ve sağlam olmuyor.
    Yazın camlı,tekneli duş kabin alacaktım kampanyada 220 TL idi, meğerse teknesi monoblokmuş yani montajdan sonra arıza olursa komple sökülmesi gerekiyomuş, zaten bu tarz tekneler sadece Çiin'den geliyormuş, Allahtan ordaki eleman uyardı saolsun, bence bazı şeyleri ucuz görüp hemen almayın, araştırın biraz.
  • tv üniteleriyle ilgili inceleme yapan var mı? alınır mı?
  • yeni evimize taşınırken koçtaştan bayağı bir alışveriş yapmıştık.
    orka ve arsan dan banyo mobilyası, koçtaşın hazır mutfağı, anlaşmalı raydolap firması ve bir sürü ıvır zıvır... hanımların seveceği türden... heralde bir 10 milyar civarı harcama yapmışızdır... aradan 2 sene geçti ve şu ana kadar koçtaştan aldığımız hiçbir üründe bir problem çıkmadı. hepsi çok kaliteli ve piyasaya göre uygun fiyatlı ürünlerdi. kesinlikle koçtaşı tavsiye ederim.
  • peşin fikirli olmayıp urunu yerinde incelemekte fayda var....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

yeni evimize taşınırken koçtaştan bayağı bir alışveriş yapmıştık.
    orka ve arsan dan banyo mobilyası, koçtaşın hazır mutfağı, anlaşmalı raydolap firması ve bir sürü ıvır zıvır... hanımların seveceği türden... heralde bir 10 milyar civarı harcama yapmışızdır... aradan 2 sene geçti ve şu ana kadar koçtaştan aldığımız hiçbir üründe bir problem çıkmadı. hepsi çok kaliteli ve piyasaya göre uygun fiyatlı ürünlerdi. kesinlikle koçtaşı tavsiye ederim.

Bu kadar kesin konuşmamak ve genelleme yapmamak lazım, koçtaşta gördüğünüz ürünlerin çoğu Çin malı ve aynısı Praktiker, tekzen vs gibi mağazalarda da var.
    Praktikerden geçen kahvaltı seti "masa 2 sandalye" aldım aynısı koçtaşta da vardı, montaj için eve geldim 3 deliği delmemişler, şimdi o kadar ağır şeyi tekrar derleyip toparlayıp geri götürmek, ordakilere durumu izah etmek falan gözüm yemedi aldım matkabı deldim kendim, üzerinde kocaman Çin malı yazıyor, adamlar garanti bile vermiyorlar.

• valla ben kesin konuştum çünkü aldğım hiç bir ürün Çin malı değildi

banyo dolapları Orka ve Arsan ındı. ikisi de türk malı.
    Kompak sistem duş kabini aldık. Üretim Çin ama firma İtalyan markası idi, dolayısı ile sorun yok alette.
    Roca Kale klozet aldık, sanırım o da yerli malı.
    Mutfak dolapları aldık, yine yerli malı idi.
    Raydolapçı zaten yerli malı mdf den ölçtü biçti falan...

arada ufak tefek süs eşyası vs niteliğinde mallar da aldık, çin malı olması muhtemel. ancak bugüne kadar hiçbirinde sorun yaşamadık.. aldığımız herşey çok kaliteli idi...

tabi koçtaş çok çok ucuza mallar da satıyor... dikkat edip ucuz diye kötü mal almamak lazım tabiii..
  • Koçtaşı tavsiye etmeniz için, aldığınız malın satış sonrası hizmetini tecrübe etmeniz gerekir.
    Herkes mal satıyor ama arkasında duruyor mu, bu önemli.
    Koçtaştaki Çin malı kompakt sistem duş kabinlerinin hepsini inceledim -ki yazın bunun için tüm İzmir'i tavaf ettim- ordaki eleman bir kaç tane sağı solu dans eden, kırılmış ürün gösterdi ve bunların durumu bu ,isterseniz alın dedi, onları görünce duş sistemi bi kez alınır dedim ve başka yerden yerli üretim yaptırdım.
    Ayrıca heriflerin montaja ve montaj malzemelerine para istemesi de soğuttu beni, o kadar para ver bi de montaja para ver.
    Ordaki yerli ürünlere lafım yok fakat firma, malın arkasında durduğu sürece firmadır, gerisi yalan.
  • bir de konunu açılış tarihine baksaydınız yaaa
  • Ustam,ben tekzenden 518 tl ye banyo dolabı aldım,2 ay sonra şişti,ayna karardı.Sağ olsun Tekzen hemen yenisiyle değiştirdi ama yeniside aynı oldu.Utandım birdaha bir şey diyemedim,sineme sardım.Bu tür ürün alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?
    quote:

Orijinalden alıntı: dezda

arkadaşlar bir banyo dolabı üreticisi olarak koçtaşta orka banyonun ürünleri dışında herhangi bir banyo dolabı almayınız.Bir mobilyanın en ağır şartlarda çalıştığı yer banyodur ona rağmen işçiliği ve malzemesi kötü bir dolap bir ay sonra şişer
  • quote:

Orijinalden alıntı: oblomov03

Ustam,ben tekzenden 518 tl ye banyo dolabı aldım,2 ay sonra şişti,ayna karardı.Sağ olsun Tekzen hemen yenisiyle değiştirdi ama yeniside aynı oldu.Utandım birdaha bir şey diyemedim,sineme sardım.Bu tür ürün alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?
    quote:

Orijinalden alıntı: dezda

arkadaşlar bir banyo dolabı üreticisi olarak koçtaşta orka banyonun ürünleri dışında herhangi bir banyo dolabı almayınız.Bir mobilyanın en ağır şartlarda çalıştığı yer banyodur ona rağmen işçiliği ve malzemesi kötü bir dolap bir ay sonra şişer

eski bir mobilyacı olarak ben üstteki ürünlerde su teması kaçınılmaz bir durum görmedim normalde bu tür ürünler alttan şişer ama metal ayak koyulunca bu durum ortadan kalkar kaldıki mdf ve üzerine lake boya öyle hemende şişmez. 1 ayda şişmesi için dolabı hergün yıkaman lazım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.