Şimdi Ara

Erathia Uo Shard ( Klasik ve Sade Ultima Server )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Klasik ultima online oynamak isteyenlerin tek adresi...

Kaliteli staff kadrosu, sade sistemleri ile playerlarına zevkli bir oyun oynatmayi amaçlayan

bir sunucudur...

Sunucu henüz de-aktif ( kapalıdır) Açılış olarak 2009 haziran ayının ortaları olarak

belirlenmiştir.

Makine Ozellikleri
    Islemci : Intel E2220 Dual Core Çift Çekirdek
    Ram : 2048MB(2GB)
    Hard disk : 160 GB SATA II NCQ
    Hat hızı : 100mbit
    Datacenter : Türkiye

Web Sitesihttp://www.erathia.gen.tr
    Forumlarhttp://www.erathia.gen.tr/forum

Site yapım aşamasinda oldugu için diğer faydalı linkler şuanda kapalı...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sitenizde rp ön planda demişsiniz de;

Ph durumu : Sunucu ilk açıldıgında %80 olarak başlıycaktir. Her hafta %20 oranında azaltılarak tamamen kapalı hale gelecektir.

- Skilldummy : İlk bir ay boyunca aktif olacaklardır, daha sonra geri eklenmemek üzere sunucudan tamamen kaldırılacaklardır.

Bir ay skill dummy ve başlangıçta %80 ph ile pek rp ağırlıklı olabileceğini sanmıyorum. Ultimada Rp yapan playerler eski playerlerdir. Rpciler genellikle 0 ph ister. Kısacası böyle yaparsınız sunucu sadece pp sunucusu olarak kalacaktır.
  • İnsanlar kolaya alışmış durumda. 0 ph ve skill kasmayi biraz olsun kolaylaştırıcı etmenlerle açılış yapmazsanız oynayacak player sayısı bir elin parmaklarini geçmez.

Biz insanlari yavaş yavaş alıştırmaktan yanayız, çünkü herkes rahata alışmış durumda acelemiz yok herşey zamanla olacaktır...
  • Pekala umarım uzun soluklu bir sunucu olur.
  • Yahu şu anasitedeki müziği kaldırın hocam sayfalar arası geçiş yaparken baştan başlıyor
  • Merhaba ben serverın playerlarından biriyim.Sade bir rp serverı arayanlar hemen bu servera başlayabilirler.Ph durumu şuan pek tatmin edici değil demek istediğim normalden yüksek fakat gün geçtikçe azalıyor.Bir gün içinde ortalama 90-100 player oyunda henüz açılalı 1 hafta oldu ve herkez skill kasma derdinde(gerçi pek bir zorluğu yok ama) fakat ilerliyen zamanlarda herşey oturacakdır ve zevkli bir server olacaktır gibime geliyor.

Sonuç olarak öneririm.
  • Role playle hiçbir alakası yok, yinede güzel sunucuya benziyor. Başarılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakkar

Merhaba ben serverın playerlarından biriyim.Sade bir rp serverı arayanlar hemen bu servera başlayabilirler.Ph durumu şuan pek tatmin edici değil demek istediğim normalden yüksek fakat gün geçtikçe azalıyor.Bir gün içinde ortalama 90-100 player oyunda henüz açılalı 1 hafta oldu ve herkez skill kasma derdinde(gerçi pek bir zorluğu yok ama) fakat ilerliyen zamanlarda herşey oturacakdır ve zevkli bir server olacaktır gibime geliyor.

Sonuç olarak öneririm.

Buraya nasıl rp diyebiliyorsun?
  • bende başladım.gece bile 250 online oluyor.

öğlen ve akam 390 larda..
  • sanane uo serverında oynamış biri olarak bende az sonra geliyorum, anasayfanız pek bir şık olmuş birde server ın oyunca kalitesine bakalım ne alamde
  • dün gece 400 küsür online sayısı yazıyodu sitesinde, eğer öyleyse bu zamanda bu kadar fazla online sayısını görmeleri başarı gerçekten.
  • 473 rekor online
  • Skill gain inanilmaz kolay geldi bana en azindan combat skilleri için durum boyle online sayisi ise 400 civarinda geziniyor.
  • bende bır uyelık aldım denıyecegım umarım bol bol eglenırız
    bu zamanda player sayısının degıl playerların davranıs sevıyelerı onemlı
    hepımız sevıyelı playerların oldugu serverların acılmasını umut ettık
    zamanla serverın sagladıgı ımaj ortaya cıkacaktır bu konuda
  • player sayısı çok önemli bir etken kim ne derse desin...

kusura bakmayın ama gidipte revoda eşşek gibi kasıp gece 50 yere kal ort çekip player arayacagıma burayı tercih ettim.bıraktım revoyu bende burdayım

400 online ne demek harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 24 Haziran 2009; 10:34:00 >
  • Forumumuzdan bu kadar çok arkadaş varsa bende geliyorum servera.
  • runuo mu?
  • Online Rekor 483 oldu.

Bende yeni başladım nick Truffy görüşelim oyunda..
  • erws server sphere.

aLTuu ben bulurum şimdi seni.
  • Eğer o skill dummyler kalktıysa başlamak istiyorum ve stat dummy bulunmuyorsa
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.