Şimdi Ara

EVGA, SLI Geliştirme yamasının yeni versiyonunu yayımladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önde gelen ekran kartı üreticilerinden EVGA, bir süredir yayımlamakta olduğu SLI Geliştirme yamasının yeni versiyonunu kullanıma sundu. GeForce 185.85 sürücüsünü temel alan yeni yamanın Zeno Clash ve Merchants of Brooklyn oyunlarına profil desteği getirirken, Guitar Hero: World Tour, Earthrise, Digital Combat Simulator: Black Shark, Shadow Harvest ve Terminator: Salvation gibi oyunlar için se yeni profiller içermekte.

05.15.09 sürüm numarasını taşıyan yeni SLI yamasının hem Windows XP hem de Windows Vista (32/64bit) versiyonları bulunmakta. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Not: SLI yamasını resmi internet sitesinden indirmek için EVGA hesabınızın olması gerekiyor.

• ilginç nvidia yapması gerekmezmiyidi
  • Bu tür yazılımların Nvidia tarafından gelmesi gerekir aslında.Yani Sparkle ile çalışmaz mı?
    Profil desteğide ne demek tam anlayamadım ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: DEATH71

ilginç nvidia yapması gerekmezmiyidi

+1

Bu kaçak mı?...Nvidia böyle birşey duyurmadı...
  • nvidia,driverin icine her oyun icin profil koyar(sli,AA ve Af duzgun performansli calismasi icin).Sen oyunu actiginda nvidia o profili calistirir.Genelde driver dan sonra cikan oyunlarda profil olmaz,bu yuzden oyun tam performansli calismaz.Evganin yapti sey manuel olarak profil yaratmak (SLi icin hangi AFR,AA icin hangi Flaglari vsvs kullanicak).Bunlar sadece ana seyler,nvidia sonraki driver inda hem bu profili yapar,hemde oyun icin optimizasyonlari.Evganin yaptigi nvidia ninki kadar performansli olamaz zaten.

Nhancer kullanmasini bilen zaten evga sli patchine ihtiyac duymaz.Istedigi her oyunu sli destekli olarak calistirabilir.Zahsen ben Nvidianin daha profili olmamasin ragmen Velvet assassins i Sli calisir sekilde oynuyorum.30fps alirken bi anda 110fps ye cikti :)
  • bu geliştirme yamasından çok ince ayar yaması yanlış başlık............
  • ustad konustu...
  • SLI kullanan kart kalmadı gibi birşey artık... NF200'lü kartlar da zaten nVidia'nın başına bela, haberiniz de var. P45'ler zaten ölü yatırım nVidia kart alacak olanlar için , X serisini hiç saymıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertacaygun

SLI kullanan kart kalmadı gibi birşey artık... NF200'lü kartlar da zaten nVidia'nın başına bela, haberiniz de var. P45'ler zaten ölü yatırım nVidia kart alacak olanlar için , X serisini hiç saymıyorum...

kalmadımı.SLI kullananlar var sadece türkiyeyi düşünme..yurtdışında çoğu kişi sli kullanıyor..sitelere gir imzalarına bak...NF200 niye bela onu anlamadım...P45 ölü yatırım değil aksine harika bir yatırım oc olsun performans olsun hepsi var...
  • Evga nın bu işi yapması ilginç olmuş. Nvidia dururken..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.