Şimdi Ara

Dokununca adam bayıltma olayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Misal filmlerde filan görüyoruz. Adamın yanına geliyor ensesine hızlıca dokunuyor adam yere yatıyor. Bu nasıl yapılıyor? Bilgisi olan var mı?

• Beyincik merkezi sinir sisteminin önemli bir bölümüdür burada oluşacak basınç denge ve koordinasyon kaybı ile beraber bayılmaya neden olabilir.
  • orda bi yer war oraya vurunca orası birden orasında agrı oluyor oraya vurdugun ıcın ordan bayıltıyorsunb
  • naruto izle cavabı bul
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamurat_33

orda bi yer war oraya vurunca orası birden orasında agrı oluyor oraya vurdugun ıcın ordan bayıltıyorsunb

• quote:

Orjinalden alıntı: bctbct

quote:

orda bi yer war oraya vurunca orası birden orasında agrı oluyor oraya vurdugun ıcın ordan bayıltıyorsunb

Cevap "orda"
  • Bizim buralardada çocuk 20 sn nefes alıo çömelerek sonra ayağa kalkıyo 3-4 kişi kalbine bastırıyo çocuk bayılıyo.
  • quote:

quote:

Desene "orda bir yer var uzakta..."
  • quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakcardak -- 17 Mayıs 2009; 16:41:01 >
  • Tam baskı noktalarını bilen yok mu? Mesela şurası diyin dokunayım adam pat etsin.
  • quote:

Dedıgını sımdı yaptım ama cocuk oldü .

Bu arkadasın dedıgını anlamadıgınız kısımları anladıgınız sekılde yorumlarsanız vah halinize. arkadasin türkceyle büyük sorunları var
  • Jack Baurer yapıyordu 24 te
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

quote:

Cevap "orda"

ss Alındı..

• quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Tam baskı noktalarını bilen yok mu? Mesela şurası diyin dokunayım adam pat etsin.

Vurunca direk bayıltan bi nokta olduğunu sanmam.Ama Ellerini şah damarlarına 10 saniye süreyle bastırırsan bayılır çoğu kişi.Şah damarıda hemen gırtlağın iki yanındadır çok yanlarda aramayın
  • Kendi kendime bayılıyorum ben okula gitmemek için
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaRo55

quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

quote:

Cevap "orda"

ss Alındı..

niye garip bişe mı war orda yazdıgım yerdekinde

• bu hareketı babam bılıyor ovunmek gıbı olmasın Komandoydu herhalde orda ogrettıler bende sormustsum nası yapılıo dıye oda orda bıyer var oraya vurun vurunca oluyor 2. vurusunda duzeltıyor demıstı orası tam olarak nersı bılmıyorum ama gıtmesekte orası bızım koyumuzdur.
  • dostum bir orda eksik onuda düzelt oyle ss alalım
  • dostum bir orda eksik onuda düzelt oyle ss alalım
  • Jack Bauer Burnunu Tutuyo Adamın Enseye Bi Vuruyor Pertt
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.