Şimdi Ara

İzmir'de lastik nereden alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
58.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmirde heryerden alınır haklas denen yerden alınmaz.satın alana kadar iyi güzel parayı ödedikten sonrası nafile.insan hayatının hiçbi değeri yok sahibi hakan bey denen arkadaş paragözün tekidir.tavsiyem 1. sanayi yerine 3. sanayiye gitmeniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

Orijinalden alıntı: parson_1925

izmirde heryerden alınır haklas denen yerden alınmaz.satın alana kadar iyi güzel parayı ödedikten sonrası nafile.insan hayatının hiçbi değeri yok sahibi hakan bey denen arkadaş paragözün tekidir.tavsiyem 1. sanayi yerine 3. sanayiye gitmeniz.

Siz şehir dışında yolda uyuyup/içi geçip bariyerlere çarptıktan sonra lastiklere suç atan kişi veya onun oğlu musunuz?
    Çekicinin üzerinde hasarlı aracını haklas'ın önüne getiren
    Dükkana girip bağırıp çağıran.
    Talebiniz üzerine fabrikaya gönderilen ve hiçbir kusur bulunmadığı rapor edilen lastiklerin sahibi
    Ve buna rağmen tekrar dükkana gelip başka müşterilerin önünde bağırıp çağıran?

Yakın zamanda böyle bir hikaye dinledim de...

o değilim maalesef..demekki olaylar olduğuna göre orada bi sorun olduğu açıkça belli.benim babamda araba yoktur kendi arabamıda kendi imkanlarımla satın aldım evli değilim oğlum felanda yok sadece paragöz insanların soygununa uğrayan mağdurlardanım.söz konusu yerden bi aracıma lastik artı jant diğerine sadece lastik takıldı.lastiklerde herhangi bi sorun yok.takılan jantlarında çamurluğa sürtmiceği garantisi verildi.fakat sol arka lastik takılan jantın sürtmesi sonucu yarıldı.hızlı gidiyo olsaydım paragöz insanların hırsı yüzünden canımızdan olucaktık.bu konudada yardımcı olunmasını bırak bmw sahibi saygıdeğer hakan bey yüzümüze bakmadı.heralde yaşımızdan ötürü çoluk çocuk muamelesi yaptı.adliyede görevli bi memur olduğumu bilseydi böyle davranmazdı sanırım.en kısa sürede savcılığa suç duyurusunda bulunup söz konusu işyeri hakkında tüketici mahkemesine dava açacağım.böyle paragöz insanlar nasıl esnaflık yapıyor hayret ediyorum.Allah hepimizi böyle insanlardan uzak tutsun.

• Bati lastikten defalarca teyit ettigim marka ebat fiyat bilgisi uzerine almaya karar verdim. Faturayi keserken "55 degil 60 yanak takmisiz. Ben size 55 yanak fiyati verdim." Iyi de kardesim benim aracimin lastikleri 60 yanak zaten. Aydin da 260 tlden asagiya bulamadigim lastigi 190 a takarim demisti.fiyata sasirip bir kac defa telefon etmistim. Aydindan gelicez, iyice teyit edelim, yanlislik olmasin demistim. Calisanakisisel zarar verebilicegini dusunerek 190 da diretmedim. 220 tl verdim lastik basi. Ama vermem desem kabul edecekti. Biraz vicdan mevzuu girdi isin icine. Diger turlu rahat edemeyecegimi dusundum. Bir de telefonda bahsettigi kadarcok taksit yapmadilar. Iyi iscilige ragmen ozensiz bilgilendirme yapildigini dusunuyorum. Cok is yapiyorlar, belki bu karmasada kafa kalmiyor. Dikkat etmek lazim.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykr -- 18 Mart 2015; 14:03:04 >
  • Dün Güneş Oto lastikten toyo tyte-a aldım arastırdım en uygun fiyatı verdiler cok memnun kaldım.tavsiye ederim.Tel:0232 4352252
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

İzmir'de lastik alacaksanız, oradan almasanız bile bir uğrayıp fiyat almanızı tavsiye ederim.
    Yılllardır lastiklerimi ondan alırım ve uygun fiyatlar verdiğine eminim.
    lastik almak için başka yerlerden fiyat almış olan bir sürü arkadaşıma da oradan almış olduğu tekliflerden daha ucuza lastik aldık.

HAKLAS Jant Lastik,
    Hakan Bey (Orada başkasından fiyat almayın, Hakan Bey'i bulun. Beyaz BMW'si olan Salih burayı söyledi deyin. )
    (Tavsiye ettiğim için beni utandırırsa, yani başka yerden daha pahalı fiyat verirse bana haber verin, ben söylenirim ona... :)

Tel: 4493737
    Fatih Cad, No:218
    Mersinli - İZMİR
    (Stadyum'dan Ağır Bakıma giderken, 1. Sanayinin orada)

ben gittim starmaxx 185/65/14 için 110 lira fiyat verdi . aynı model ve boyuttaki lastiği yusuf muhafız bucada 95 liraya takarım dedi. Elimde kendisine ait teklif te var..

• izmirde universite caddesinde,Gunes oto lastik tavsiye olunur.Özellikle İbrahim Usta yı bulunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Bornovada adliye yakinlarinda. Sanayinin orda.

Dedigim gibi... hata kabul etmeyecek derecede, defalarca teyit ettik. Hatta telefonda sonraki konusmalarimizda beni hatirlayip ebati kendisi ezberinden (ya da not aldigi yerden) bana soyledi.

Isciliginizi begendim. Fakat bir daha sehir disindan gelip benzer bir risk alir miyim bilmiyorum.

bilgilendirmeniz için teşekkürler. ben ilgili arkadaşlara durumu ilettim. bundan sonra daha dikkatli olacaklar :)
  • Arkadaşlar babam arabasındaki lastikleri değiştirmeyi düşünüyor ve benden biraz araştırmamı istedi. Arabanın lastiklerinin ölçüsünü bilmiyorum ama size modelini yazayım, sizler söylerseniz sevinirim.
    Araba Ford Focus 1.6

Lastikleri İzmir'den alacağız. Dolayısıyla bildiğiğiniz hem ucuz hem de kaliteli lastik satan yerler var mı acaba? Continental- Goodyear-Michelene tercih ettiğimiz markalar.

Bir de internetten lastik alınır mı? Eğer alınırsa hangi siteyi önerir siniz?
    Teşekkürler.

Edit:
    İnternetten ölçülerin 185/65 R14 H olduğunu öğrendim ama doğruluğundan emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUESTREAM -- 17 Mayıs 2009; 13:49:13 >

• arkadaş internette satılan lastiklerin çoğu eski tarihli ve kullanmaya başladığın sene raf ömrü bitmiş oluyor
    bence et kasaptan sebze manavdan süt mandıradan alınır hesabıyla git
    anlamıyorsan anlıyandan al derler büyükler
    goodyear alacaksan 3.san sitesi yavuz öndüzen
    michelin alacaksan 3. san sitesi batı lastik
    continental alma bence ben aynı araçtan birine michelin digerine continental taktırdım.
    michelin çok daha iyi yol tutuyor. fiatları arasındada fark yok
  • İzmir'de lastik alacaksanız, oradan almasanız bile bir uğrayıp fiyat almanızı tavsiye ederim.
    Yılllardır lastiklerimi ondan alırım ve uygun fiyatlar verdiğine eminim.
    lastik almak için başka yerlerden fiyat almış olan bir sürü arkadaşıma da oradan almış olduğu tekliflerden daha ucuza lastik aldık.

HAKLAS Jant Lastik,
    Hakan Bey (Orada başkasından fiyat almayın, Hakan Bey'i bulun. Beyaz BMW'si olan Salih burayı söyledi deyin. )
    (Tavsiye ettiğim için beni utandırırsa, yani başka yerden daha pahalı fiyat verirse bana haber verin, ben söylenirim ona... :)

Tel: 4493737
    Fatih Cad, No:218
    Mersinli - İZMİR
    (Stadyum'dan Ağır Bakıma giderken, 1. Sanayinin orada)
  • 2.Sanayideydi galiba yanlış hatırlamıyorsam Ece Oto Lastik adında bir firma var.Gerçekten çok temiz iş yapıyorlar.Fiyatları da çok uygun.Manisa dan kalkıp oraya gidiyoruz lastik değiştirme işlerimiz olduğunda arkadaşlara falan.Tavsiye ederim şahsen ...
  • Çamdibi'nde Güneş Otel'in altında Sunlas var.
    Atatürk Stadı karşısında.

Yazdığın tüm lastiklerin bayii.
    Değişmediyse telefonları: 4861082, 4359278

Bi fiyat al, ben bir kaç yıl önce oradan baya hesaplı almıştım.
    Kartını hâlâ atmamışım.
  • İzmir'den fiyat alabileceğin birkaç adres ;

Bölasko - Bornova : 0232 - 3880165
    İzlas : 0232 - 4339148
    Kaya Tic : 0232- 5433715
    Başaran AŞ : 0232- 4337876
    Namlı -Tire : 0232 - 5113500
    Çetin Cengiz- Karşıyaka : 0232 3659103
    Yavuz Rot Balans - Bornova : 0232 4868599
    Karataş - Alsancak : 0232 4831622
    Hatay oto - Gaziemir : 0232 2511291
    Gönlügür - Bergama : 0232 6331349

İnternet üzerinden de fiyat araştırması yapabilirsin.
  • izmir'de batı lastik.
  • GÜNEŞ OTO LASTİK
    BRIDGESTONE VE LASSA TERCİH EDECEKSENİZ EN İYİ ADRESTİR.

WEB SİTE ADRESİ

www.gunesotolastik.com
  • Bölasko'yu tavsiye ederim.
    quote:

Orijinalden alıntı: mylastik

İzmir'den fiyat alabileceğin birkaç adres ;

Bölasko - Bornova : 0232 - 3880165
    İzlas : 0232 - 4339148
    Kaya Tic : 0232- 5433715
    Başaran AŞ : 0232- 4337876
    Namlı -Tire : 0232 - 5113500
    Çetin Cengiz- Karşıyaka : 0232 3659103
    Yavuz Rot Balans - Bornova : 0232 4868599
    Karataş - Alsancak : 0232 4831622
    Hatay oto - Gaziemir : 0232 2511291
    Gönlügür - Bergama : 0232 6331349

İnternet üzerinden de fiyat araştırması yapabilirsin.
  • AYNI DURUM BENDEDE VAR.MİCHELİN İÇİN BATI LASTİK SANIRIM
  • Michelin'lerimi Batı Lastik ten aldım.Kampanya dahilinde hem peşin fiyatına karta 6 taksit yaptılar,hem en yeni tarihli (34/09) lastiklerden verdiler,hem nitro bastılar,hem eski lastiklerimi güzelce bir poşete sarıp bagaja attılar,hem de çalınan krom sibop kapaklarını taktılar.Ayrıca yanında komple bir trafik seti,bir yıl yol yardım ve arkasında meşhur amblem,önünde ise firmalarının adı yazan güzel bir tişört hediye ettiler.Gerçekten çok memnun kaldım şahsen.Herkese tavsiye ederim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Michelin'lerimi Batı Lastik ten aldım.Kampanya dahilinde hem peşin fiyatına karta 6 taksit yaptılar,hem en yeni tarihli (34/09) lastiklerden verdiler,hem nitro bastılar,hem eski lastiklerimi güzelce bir poşete sarıp bagaja attılar,hem de çalınan krom sibop kapaklarını taktılar.Ayrıca yanında komple bir trafik seti,bir yıl yol yardım ve arkasında meşhur amblem,önünde ise firmalarının adı yazan güzel bir tişört hediye ettiler.Gerçekten çok memnun kaldım şahsen.Herkese tavsiye ederim ...

ne zaman oldu bunlar ?
    kampanya dönemi mi var, özel müşteri misiniz , yoksa genel uygulama bu şekilde mi ?

• İzmir'de tavsiye edebileceğim lastik satıcısı Batı Lastik'tir , rot balans ayarını kendileri yapmakta. Sitesi:http://www.batilastik.com/ adres: MERKEZ - Gaziler Cad. 369/n Batı İş Merkezi Yenişehir / İZMİR
    Cep:0 555 673 36 50 Tel :0 232 458 88 88 PBX:0 232 458 85 85 Fax :0 232 457 09 14 e-mail:info@batilastik.com
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.