Şimdi Ara

DAN BROWN 'KAYIP SEMBOL' ÇIKTI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
0
Favori
60.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dan Brown; Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar'dan sonra Kayıp Sembol’de insanlığın yüzyıllardır beklediği bir gerçeğin peşinde... Harvard Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Kongre Binası'nda konferans vermesi için yakın bir arkadaşından davet alır. Ancak, Washington'a varır varmaz oldukça garip bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir oyunun ortasında bulur. Kongre Binası’na bırakılmış olan bir sembolün -yakın arkadaşı Peter Solomon'ın kesik eli- varlığını haber veren bir telefon, Langdon'ı hiç de yabancısı olmadığı bir dünyaya davet etmektedir. Antikçağlarda kullanılan bu sembolik çağrı, daveti alan kişiyi ezoterik bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir dünyaya sürükleyecektir. Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden Langdon, bir anda masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Artık cevaplanması gereken sorular vardır: İnsanlığın Altın Çağı, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa hikmetin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .solitario. -- 10 Aralık 2009; 11:02:57 >

• Onu bunu bilmem de adam holding oldu arkadaş,
  • Eğer serinin 3. kitabı olacaksa gene Robert Langdon olacak demektir.Bir ara "Süleyman'ın Anahtarı" diye bir kitabı vardı sanki,ona ne oldu?
  • Artık iki sene sonra bunun da filmini görürüz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Şans Öpücüğü

Artık iki sene sonra bunun da filmini görürüz.

mutlaka kitabi okuyun. da vinci code filmi kitabin ozeti gibi bisey. kitabi 2 defa okudum ama filmi bir kere izlemeye bile zor tahammul ettim.
  • Merakla(
    ) ve 4 gözle() bekliyorum.
    Melekler ve Şeytanlar gibi enfes kurguyu yaratabilen bi adamın bu kitabı da eminin şahane olacaktır. Robert Longdon geri dönüyor.
  • Heyecanla bekliyorum...

Peki gerçekten SÜleyman'ın Anahtarına ne oldu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Heyecanla bekliyorum...

Peki gerçekten SÜleyman'ın Anahtarına ne oldu?

O kitap hakkında Brown'ın net bi açıklaması yoktu sanırım. Solomon's Key adı altında başka bir yazar kitap çıkardı Brown'ın isminden yararlanmak amacı ile galiba. Ama Brown böyle bir kitap hakkında bi şey demedi.
    İlerde belki.
  • ya tamam çıkacakta türkiyeye ne zaman gelir acaba
  • Türkiye'ye de aynı hafta gelir dostum, devir iletişim devri...
  • robert langdonun olması çok iyi olmuş inş melekler ve şeytanlar kadar iyi olur
  • Kayıp sembol ve Süleyman'ın anahtarı aynı kitap mı ?
  • Off ya o zaman 2 ay sonrada türkçeye çevrilir daha varya
  • Kitap 15 eylül'de orjinal dilinde mi yoksa Türkçesi mi çıkıyor?
  • filmide geliyormus zaten
    http://www.imdb.com/title/tt1422137/
  • Dan Brown'ın hayran olduğum tek bir kitabı var o da: Angels and Demons.Diğer kitapları özellikle Digital Fortress ve Deception Point vasat idi.
  • melekler ve şeytanlar ile da vinci şifresi kurgu olarak birbirine çok benzerdi. bu da aynı olacak herhalde. belirli kalıpların dışına çıkamıyor dan brown.
  • Evet ben de "Süleyman'ın Anahtarı"nı bekliyordum.
    Hatta bir kitap bile vardı kitabın çözümlemesiydi galiba.Yazarı Greg Taylor.
  • " Suleymanin Anahtari" nin adi kayip sembol olarak degisti bildigim kadariyla . yaniliyoda olabilirim tabi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black.Sabbath

Kayıp sembol ve Süleyman'ın anahtarı aynı kitap mı ?

Soruma hala cevap veren çıkmamış.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.