- x
Burun akıntısı çözüm !!!
8 Cevap9557 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

8002 Mesaj
16 Mayıs 2009; 9:50:46 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Aslında grip nezle filan değilim. Burnum bu aralar kafamı soğuk suda yıkadığım günden beri eskisi gibi değil. Ne yapsam iyi gelir

24 | Arrow | Alcatraz | Band of Brothers | Breaking Bad | Breakout Kings | Camelot | CSI: New York | Dexter | FlashForward | Friends | Game of Thrones | Gossip Girl | Heroes | How I Met Your Mother | Knight Rider | Kyle XY
Lost | Married With Children | Merlin | My Name Is Earl | Nikita | Oz | Prison Break | Rome | Shameless | Sherlock | SmalVille | Spartacus Series | Supernatural |Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Bing Bang Theory | The Confession | The Event | The Lost Room | The Walking Dead | Touch | The Pacific | The Sopranos | Two and a Half Man | True Detective | V

2378 Mesaj
16 Mayıs 2009; 12:02:36 

Polenlerdir dostum..
Benimde bahar alerjim var gözlerim ve burnum akar.
Ama normaldede polenler çıkınca alerjin olmasa bile burun akması gözükür bu aylarda yani kısa sürede geçer..

768 Mesaj
17 Mayıs 2009; 9:30:33 

ütüyle kalın bir mendili ısıt ve burnunun o kemik tarafına bas çatır çutur sesler gelerek boşalıyor

491 Mesaj
17 Mayıs 2009; 9:41:51 

Valla bende de var. geceleri uyutmuyor tıkanıyor melet. 50 kere kalkıp sünkürüyorum, burnumdan nefes alamadığım için ağzımda kuruyor sürekli kalkıp su içiyorum.

Bahar alerjisiyse "zyrtec" diye bir hap var günde bi tane alman yeterli iyi geliyor. Ama alışkanlık yapıyo her sene vücudun daha çok ister. Geçmesini beklemek en iyisi ama artık dayanamıyorum doktora gidip antibiyotik istiycem...

Alone at night I feel so strange,
I need to find All the answers to my dreams..

768 Mesaj
17 Mayıs 2009; 10:18:19 

quote:

Orjinalden alıntı: ZUĞAŞİBERE

Valla bende de var. geceleri uyutmuyor tıkanıyor melet. 50 kere kalkıp sünkürüyorum, burnumdan nefes alamadığım için ağzımda kuruyor sürekli kalkıp su içiyorum.

Bahar alerjisiyse "zyrtec" diye bir hap var günde bi tane alman yeterli iyi geliyor. Ama alışkanlık yapıyo her sene vücudun daha çok ister. Geçmesini beklemek en iyisi ama artık dayanamıyorum doktora gidip antibiyotik istiycem...

Enfeksiyon teşhisini nasıl koydunuz kendinize?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kardelen G. -- 17 Mayıs 2009; 10:20:30 >

491 Mesaj
18 Mayıs 2009; 12:45:21 

quote:

Orjinalden alıntı: Kardelen G.

Enfeksiyon teşhisini nasıl koydunuz kendinize?

Geçen sene aynı durumdan şikayetçi olduğum için doktora gittim. Perşembe gününe randevu aldım tekrar gideceğim. Enfeksiyon mu diyorsunuz ona ben anlamam

Alone at night I feel so strange,
I need to find All the answers to my dreams..

768 Mesaj
18 Mayıs 2009; 17:17:41 

Antibiyotik bakteriyel bir enfeksiyon yüzünden verilir. Sen antibiyotik diyince...

575 Mesaj
20 Mayıs 2009; 14:07:28 

Alerjik Rinit diye araştırabilirsiniz. %100 tedavisi yok ( doktorun yalancısıyım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 20 Mayıs 2009; 14:07:39 >

Grand Theft Auto V

2 Mesaj
6 Ekim 2010; 17:04:40 

çözüm yok DHzgn e katılıyorum.2 yıldır bunun için ugraşıyorum ve bi nohut tanesi kadar bile ilerleme olmadı,şimdi de botoksu önerdi doktor,akıntı yapan damarı geçici 6 aylığına felç etcekler,cuma bunu yaptırcam sonuç iyi olursa msj atarım kardeş,biliyorum çok rahatsız edici bi durum son care bu artık..

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » Burun akıntısı çözüm !!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.355