- x
ROACCUTANE KULLANAN ARKADAŞLAR LÜTFEN KONUYA (:
32 Cevap16125 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Mayıs 2009; 21:02:55 

Sivilce sorunu yüzünden roaccutane tedavisi görebilirim.

Ve daha önceden roaccutane tedavisi görüp olumlu sonuç alan arkadaşlar pm'den msnlerini gönderebilirlermi ?
Sohbet etmek istiyorum biraz onlarla

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2009; 21:13:24 

Güncel

1190 Mesaj
15 Mayıs 2009; 21:15:45 

Ben kullanmadım ama yakın arkadaşım kullanıyordu kısa bir vakte kadar dudak çevresindeki kuruma ve eklemlerindeki şiddetli ağrı nedeniyle bırakmak zorunda kaldı.
Sakat ilaç.

Oh My God!They Killed Kenny.

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2009; 21:17:54 

quote:

Orjinalden alıntı: Boidae

Ben kullanmadım ama yakın arkadaşım kullanıyordu kısa bir vakte kadar dudak çevresindeki kuruma ve eklemlerindeki şiddetli ağrı nedeniyle bırakmak zorunda kaldı.
Sakat ilaç.

Yapma be hocaa.Annemde kullanmayacaksın falan dedi ama ikna ettim sayılır.Kanımdaki 1-2 oran yüzünden kullanımım yasaklanmıştı ama o oranlar sanırım düzeldi.O yüzden kullanmak istiyorum.

1190 Mesaj
15 Mayıs 2009; 21:21:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Kahn !

Yapma be hocaa.Annemde kullanmayacaksın falan dedi ama ikna ettim sayılır.Kanımdaki 1-2 oran yüzünden kullanımım yasaklanmıştı ama o oranlar sanırım düzeldi.O yüzden kullanmak istiyorum.

Hocam zaten veli imzalı kullanabiliyorsun.Gelebilecek herhangi bir sorundan doktor sorumlu değildir diye.
Zaten Avrupa ülkelerinde yasaklanmış durumda.
Doktoruna danışmadan sakın başlama kan değerlerin ölçülsün testler yapılsın öyle kullan bence.
Benimde vardı sivilce sorunum;İmex sabun,Skinoren sabah kremi,İsotrexin akşam jeli ve solüsyon sayesinde yok denecek kadar kaldı sivilceler.
İlk olarak bi cildiyeciye gidin size gerekli olanları,yapmanız gerekenleri söyleyecektir.

Oh My God!They Killed Kenny.

781 Mesaj
15 Mayıs 2009; 21:25:27 

http://forum.donanimhaber.com/m_18290049/tm.htm

Şu konu yardımcı olabilir.

584 Mesaj
15 Mayıs 2009; 21:25:37 

Benim arkadaşım kullandı,artık hiç sivilcesi yok.Cildi kaymak gibi. Ama tedavi öncesinde bir sürü tahlilden geçti.Yani öyle pat diye başlamadı ilaca.Ama arkadaşın dediği gibi eklem ağrılarını bilemem ama dudak çevresi çok fenaydı.Şimdi kullanmıyor,artık hiç sivilcesi yok.Kullanmadan önce kesinlikle doktorunu dinle bütün tahlillerden geç mutlaka.

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2009; 21:31:02 

quote:

Hocam zaten veli imzalı kullanabiliyorsun.Gelebilecek herhangi bir sorundan doktor sorumlu değildir diye.
Zaten Avrupa ülkelerinde yasaklanmış durumda.
Doktoruna danışmadan sakın başlama kan değerlerin ölçülsün testler yapılsın öyle kullan bence.
Benimde vardı sivilce sorunum;İmex sabun,Skinoren sabah kremi,İsotrexin akşam jeli ve solüsyon sayesinde yok denecek kadar kaldı sivilceler.
İlk olarak bi cildiyeciye gidin size gerekli olanları,yapmanız gerekenleri söyleyecektir.

Önerilerin için saol hocam.Çok cildiyeci dolaştım.Çok tahlil yapıldı.Her ilacı kullandım ama galiba tek çözüm bu meret olacak

quote:

Benim arkadaşım kullandı,artık hiç sivilcesi yok.Cildi kaymak gibi. Ama tedavi öncesinde bir sürü tahlilden geçti.Yani öyle pat diye başlamadı ilaca.Ama arkadaşın dediği gibi eklem ağrılarını bilemem ama dudak çevresi çok fenaydı.Şimdi kullanmıyor,artık hiç sivilcesi yok.Kullanmadan önce kesinlikle doktorunu dinle bütün tahlillerden geç mutlaka

Hocam tahlilsiz olmaz zaten.3 tüp kan almışlardı o gün ruh gibi dolaşmıştım

3072 Mesaj
15 Mayıs 2009; 22:00:08 

Eveeeet...1 sene önce kullanan biri olarak olaya el atmam gerekiyor sanırım

Geçen sene yüzümdeki ve kollarımdaki sivilceler baya bir artmıştı.Sayısız ilaç kullandım.Herhalde piyasaki bütün ilaçları kullanmışımdır...
Hiçbiri etki etmedi desem yalan olmaz.Hepsinin çok az ve dönemlik kısa etkilerini gördüm.

Sonra Roaccutane'ı duydum.Fakat ailem izin vermedi.Fakat cildimin durumu daha da kötüye gitmeye başlayınca ailem razı oldu ve doktora gittik...
Doktorun yaptırdığı kan tahlilleri sonucunda , bu ilacı kullanmamda hiçbir sakınca olmayacağı saptandı ve ilaca başladım...

Şahsen ilk 1 ayı biraz zor geçirdim.Dudaklarımın kenarlarındaki kurumalar çok acı çektirdi.Ama kaliteli yağsız nemlendirici krem kullanırsanız fazla acı çekmezsiniz...

Tam 6 ay kullandım.Ve her ay doktora kontrole gittim...

Sonuç ? Kaymak gibi bir cilde sahip oldum...Aynaya her baktığımda , bu ilacı icat edenlere dua ediyorum

Kullanmayan kişilerin tavsiyelerini dinlemeyin derim.Halk arasında dolaşan binlerce efsane var ; ''iç organları parçalanmış , karaciğer iflas etmiş , kafası kopmuş , hede hödö vs..

Kan tahlillerinin sonucunda doktorunuz bir sakınca görmediyse hiçbir şey olmaz

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2009; 22:05:04 

quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Eveeeet...1 sene önce kullanan biri olarak olaya el atmam gerekiyor sanırım

Geçen sene yüzümdeki ve kollarımdaki sivilceler baya bir artmıştı.Sayısız ilaç kullandım.Herhalde piyasaki bütün ilaçları kullanmışımdır...
Hiçbiri etki etmedi desem yalan olmaz.Hepsinin çok az ve dönemlik kısa etkilerini gördüm.

Sonra Roaccutane'ı duydum.Fakat ailem izin vermedi.Fakat cildimin durumu daha da kötüye gitmeye başlayınca ailem razı oldu ve doktora gittik...
Doktorun yaptırdığı kan tahlilleri sonucunda , bu ilacı kullanmamda hiçbir sakınca olmayacağı saptandı ve ilaca başladım...

Şahsen ilk 1 ayı biraz zor geçirdim.Dudaklarımın kenarlarındaki kurumalar çok acı çektirdi.Ama kaliteli yağsız nemlendirici krem kullanırsanız fazla acı çekmezsiniz...

Tam 6 ay kullandım.Ve her ay doktora kontrole gittim...

Sonuç ? Kaymak gibi bir cilde sahip oldum...Aynaya her baktığımda , bu ilacı icat edenlere dua ediyorum

Kullanmayan kişilerin tavsiyelerini dinlemeyin derim.Halk arasında dolaşan binlerce efsane var ; ''iç organları parçalanmış , karaciğer iflas etmiş , kafası kopmuş , hede hödö vs..

Kan tahlillerinin sonucunda doktorunuz bir sakınca görmediyse hiçbir şey olmaz

Hocam Allah senden razı olsun ne diyim
O karaciğer efsanesi anneminde dilindeydi.Mesajını anneme okuttum tamamiyle
Sanırım ikna oldu Bende sevindirik oldum

1248 Mesaj
15 Mayıs 2009; 22:09:26 

bende geçen sene kullandım 6ay boyunca hiç aksatmamaya bakıcaksın millet bunalıma giriyor takmıcaksın bile git gide yüzün güzelleşiyor ama yan etkisi olarak karaciğere bi etkisi var ve yağlanma yüzünden sivilce olduğu için vücudu kurutuyor dudakların felan hep kuru kalıyor ama 6 ay sonrasıda eğer tam geçmediyse bikaç krem yardımıyla devam ediyorsun gerçekten geçen sene sivilcelerim çok vardı ama ben takmazdım bırak böyle kalsın derdim kendimi kabullenmiştim ama Allah annemden razı olsun o ilgilendi zorla götürdü etti ve şuan yüzüm de sivilce yok arada yağlı şeyler yiyince çıkıyor onlarda geçici birazda iz var ama belli olmuyor bence karaciğerle ilgili bir sorunun yoksa rahatlıkla kullanabilirsin çok yararını gördüm şahsen..

3072 Mesaj
15 Mayıs 2009; 22:22:16 

@Kahn !

Rica ederim arkadaşım , aileni ikna edebildiysek ne mutlu bize

Ama sonra sana bişe olursa ailen peşime düşmesin

(Nickimi değiştirsem iyi olacak galiba)

Dediğim gibi...Çevrenizden gelecek tepkilere kulağınızı tıkayın.Anneannemden teyzeme kadar hepsi karşıydı bu ilaca , 6 ay boyunca az başımın etini yemediler

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

1285 Mesaj
15 Mayıs 2009; 22:32:58 

69.günümdeyim. Artışların en fazla olduğu dönemler.Sabretmem gerekiyor.Sanırım 2 ay daha devam edicek tedavim.Benim kullanma nedenim akne fazlalığından değil de,hızlı tedavi amaçlıydı.Çok nadir akne çıkıyor suratımda.Tedavimin biticeği günü sabırla bekliyorum

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2009; 22:46:38 

quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

@Kahn !

Rica ederim arkadaşım , aileni ikna edebildiysek ne mutlu bize

Ama sonra sana bişe olursa ailen peşime düşmesin

(Nickimi değiştirsem iyi olacak galiba)

Dediğim gibi...Çevrenizden gelecek tepkilere kulağınızı tıkayın.Anneannemden teyzeme kadar hepsi karşıydı bu ilaca , 6 ay boyunca az başımın etini yemediler

Yok hocam kulaklarım hep kapalı zaten Etrafım '' Laa gaaan çokmu asılıyon lan yüzünün haline baag'' diyen apaçilerle dolu olduğu için alışkınım böyle durumlara

quote:

69.günümdeyim. Artışların en fazla olduğu dönemler.Sabretmem gerekiyor.Sanırım 2 ay daha devam edicek tedavim.Benim kullanma nedenim akne fazlalığından değil de,hızlı tedavi amaçlıydı.Çok nadir akne çıkıyor suratımda.Tedavimin biticeği günü sabırla bekliyorum

Aynen hocam...Sadece sabır

10143 Mesaj
15 Mayıs 2009; 22:47:00 

Roaccutane başarılı bir ilaç.Çok faydasını gördüm.Sıradan kremler ve haplar hiçbir işe yaramıyordu,2-3 defa eczaneden özel krem aldım,fiyatları da tuzluydu,hiçbir işe yaramadı.Parayı çöpe attık.

Dudakların kuruyacak,buna yapacak bir şey yok ne yazık ki.Sürekli krem sürmen gerekiyor,süremezsen dudağın iyice kuruyacağı için çatlayacak.Eğer yolarsan daha da kötü olur.İlacın en kötü yanı ne yazık ki bu.Bazılarında burun içinde de kuruma oluyormuş bende olmadı.

Her ay kan tahlili yapılıyor,çünkü Roaccutane ağır bir ilaç.Ayrıca doktor,her ay kilonu da soruyor.Bunlar hep işleniyor.Ortalama 6 ay kullanılıyor,ben 7 ay kullandım.

Dikkat edilmesi gereken bir nokta da,alkol tüketimi.Eğer alkol kullanıyorsan,düzenli olarak içki içmemen gerekir.Arada tek tük içebilirsin;ama ben yine de tavsiye etmem,ne olur ne olmaz.

İlacı kullanmayı bitirdikten sonra büyük ihtimal doktor bir de krem verir,kızarıkları yoketsin diye.

ROCHE'a çok teşekkürler,sivilce sorunu kökten çözdü.

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
Ford Fiesta 1.5 TDCI

955 Mesaj
15 Mayıs 2009; 22:50:54 

Dudaklar İçin Krem Verdiler Bana Hiç Bir Ağrıda Yapmadı 6 ayda tertemiz oldum rezalet bir şekildeydim önceden hastalık derecesinde öyle ergenlik falan değildi kesinlike tavsiye ederim msn adresim : shiny_black@hot.. ekle konuşuruz
ekleme : oranların yüksekse düşük mg falan verirler 1 2 oran az yüksekse bir şey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyWrecker -- 15 Mayıs 2009; 22:52:45 >

DH 13 Eylül Gazileri

2318 Mesaj
15 Mayıs 2009; 22:53:01 

ya o değilde siz günde kaç kere asılıyonuzda kolunuza kadar gelio bunlar.. bünyeniz nası dayanıyor :P

şaka biyana bende de çok sivilce vardı yüzümde.. nedense bu aralar geçmeye başladı yaşım 16 :) 1-2 tane kaldı.. yüzüm sivilce doluydu :) bide şu siyah noktalar geçse..

1963 Mesaj
16 Mayıs 2009; 18:21:42 

Bende ROACCUTANE Muadili Zoretanin Kullanıyorum,İlk Zamanlar Biraz Artırıyor Sivilceleri Ama Sonra Biranda Kaybolmaya Başlıyor.İşin Püf Noktası Şu,Başladıktan Sonra Doktorun Önerdiği Süre Boyunca Kullanmalısın(Bir Aksilik Çıkıpta Doktor Bırak Demedikçe) Eğer Birkaç Ay Kullanıp Nasılsa Geçti Diye Bırakırsan Tedavi Yarım Kalıyor ve Hiçbir İşe Yaramıyor O Zamana Kadarki Tedavi.Dudak Kuruluğu Yapıyor Bu Sanırım Kullanan Herkesin Karşılaştığı Bir Şey.Biraz Eziyetli O Dudak Kuruluğu,Yüzdede Kuruluk Oluyor Ama Devamında Geçiyor.Zaten Doktor Dudak Kuruluğu İçin Muhtemelen Dudak Kremi veya Stick Verecektir,Kullanmaya Başladıktan Sonra İlk 1 yada 2 Ay'ı Atlatırsan Pes Etmeden O Zaman Sivilce Derdinden Kurtulursun.Ama Unutma Pes Etmemen Vazgeçmemen Gerekli....

"Trance music is a natural drug that will heal us all"
http://www.astateoftrance.com/

10325 Mesaj
16 Mayıs 2009; 19:30:48 

18 yaşından küçükler kullanabiliyor mu acaba ? Bide kullanırken sivilceler artıyor mu?

3018 Mesaj
16 Mayıs 2009; 20:28:32 

kullananların hepsi 18 yasından kücük neredeyse
ben de zamanında kuıllanırken aynı anda disciye gidiyorum tel tedavisi icin o dudaklarla düsünün beterin beteri var ,o yüzden dayanın dudaklara krem sürün düzenli

CM HAF 922/ Aopen 750W/ MSI Z87-G43 GAMING /Intel I5 4670K / Noctua NH-U12P SE 2 /GSKILL RIPJAW 8 GB 1600 mhz/ ASUS GTX770 DIRECTCU II O.C. /Asus VG278 27'' 120hz/ Razer Naga/ Razer Lycosa/ Razer Moray/ Logitech Cordless Rumpepad+Logitech F710/ Creative Xi-Fi Gamer/ Creative I-Trigue L3800/

79 Mesaj
16 Mayıs 2009; 20:42:07 

Arkadasım ben suan 4. ayım bıtmek üzere halen kullanıyorum annene söyle ıcı rahat olsun, bıraz pahalı ama senın saglıgını zarar vercek bır sey olmaz, zaten her ay tahlıl yaptırıyorsun ters gıden bırsey olursa anında kesılıyor ılacı

6834 Mesaj
16 Mayıs 2009; 20:44:40 

Olumsuz sonuç alan yoktur ki %0.1 lik kesim belki sonuç alamamıştır.

Sağlık bölümünde 40 küsür sayfalık konu var oraya bir bak istersen. Ben birbuçuk aydır kullanıyorum ve görenler şaşırıyor. Müthiş bir azalma var.. Birde dudaklar mahvetmese...

O kadar olur diyelim. Eğer çok sivilcen var ise hiç durma doktora git.

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

20 Mesaj
16 Mayıs 2009; 20:45:38 

4 aydır 30 mg. roaccutane kullanıyorum. 5. aydayım sanırım 6 ayı doldurucam tedavide. öncelikle zaten kullanmak istesende eylül ayında başla yaz aylarında başlama sakın ki doktor da başlatmaz herhalde.

roaccutane'a gelince mucizevi bi ilaç 4 ay önce yüzümü tanıyamıyordum beyaz nokta ve sivilcelerden. şu anda suratımda sivilce yok sadece kırmızı sivilce izleri kaldı onlar da tedavi süresi bitmeden geçecekmiş. bende pek bi yan etkisi olmadı sadece dudaklarım kurudu ve bacaklarımda ki eklem yerleri ağrıdı belim ağrıdı. dudak kuruması hala devam ediyor ve eklem ağrısı fln kalmadı sana tavsiyem içini ferah tut roaccutane a başla kasma kendini her akşam hapını yat uyu emin ol sonunda kaymak gibi pürüzsüz bi cilde sahip olacaksın

bende çok canımı sıkmıştım ama gereksiz olduğunu anladım. tedavi süresince ilk 1-2 ay sivilcelerin aşırı fazlaşacak bunları göze alarak başla.

6834 Mesaj
16 Mayıs 2009; 20:47:15 

quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

18 yaşından küçükler kullanabiliyor mu acaba ? Bide kullanırken sivilceler artıyor mu?

18 yaş altı kullananlar var, keza ben. Ailenin/velinin imzası gerek.

Sivilcelerin artması gibi bir yanetkisi var. 1. ve 2. ay arasında.. Aşırı artma. Fakat sonrasında müthiş bir azalma..
Şahsen ben o duruma düşmedim. Hep azaldı, bünye meselesi diyorlar bunada.

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

926 Mesaj
16 Mayıs 2009; 20:47:59 

Ağır akne tanısıyla 6 ay kadar kullandım. Tedavi sonunda hepsi geçti diyebilirim. Ancak ilacın epey bir yan etkisi var. Her ay kan testi falan vermen gerekiyor. Ona göre kullan derim.

4588 Mesaj
25 Mart 2011; 15:57:53 

quote:

Orijinalden alıntı: ZincirlemeKüfürTamlaması

Sivilce sorunu yüzünden roaccutane tedavisi görebilirim.

Ve daha önceden roaccutane tedavisi görüp olumlu sonuç alan arkadaşlar pm'den msnlerini gönderebilirlermi ?
Sohbet etmek istiyorum biraz onlarla

kullanan cok arkadaşım olmuştu,düdakları falan kurutup parçalatıyor ama tedavi sonunda nerdeyse,tarla olan suratları,bebek suratına döndü 4-6 ayda bu dediklerim oldu kısaca çok işe yarıyor gordugum kadarıyla

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 Mesaj
25 Mart 2011; 19:53:30 

ROACCUTANE KULLANMAK İÇİN :

1- Doktor, sizi kontrol edecek Roaccutane kullanmanızı gerektirecek kadar sivilce sorununuz varsa işlemlere başlayacak.

2- Doktor, Roaccutane kullanımı için sizden kan testi isteyecek ve kan değerlerinize göre ilacı yazacak.

3- Doktor, velinizden herhangi bir sorumluluk kabul etmediğine dair imza alacak.

4- Doktor, her ay sizden kan tesi isteyecek ve kan değerlerinize göre ilacı kullanmaya devam etmenize karar verecek.

NOT : İlaç sadece eczanelerde reçete ile satılır ve 14 yaş üstü bir ilaçtır.

EN YAYGIN YAN ETKİLERİ :

1- Dudaklarda ciddi oranda kuruma.

2- Gözlerde kuruma. (acıma,sulanma)

3- İlk 2 ay sivilcelerde artış. (mikrobu dışa vuruyor, böyle böyle bitiyor sivilceler)

4- Eklem ve kas ağrıları (büyüme çağında olanlar için)

5- Sinir,stres,gerginlik ( intihara yol açtığına dair söylentiler var)

6- Halsizlik ve uykusuzluk

VE SONUÇ:

Doktorunuzun önerdiği süre sonunda (min. 6 ay) yüzünüz bebek gibi oluyor 1 tane bile sivilceniz kalmıyor.Yüzünüz parlıyor.(yağdan parlama değil temizlikten parlama )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bokcul119 -- 25 Mart 2011; 19:56:52 >

3822 Mesaj
25 Mart 2011; 20:05:39 

quote:

Orijinalden alıntı: magicool

kullanan cok arkadaşım olmuştu,düdakları falan kurutup parçalatıyor ama tedavi sonunda nerdeyse,tarla olan suratları,bebek suratına döndü 4-6 ayda bu dediklerim oldu kısaca çok işe yarıyor gordugum kadarıyla

Bravo bu konuyu hortlatarak bizden 2 kutu Roaccutane kazandınız

Şaka bi yana bende kullandım , çekinenler varsa gitsinler doktora kullan derse hemen başlayın tedaviye.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 Mesaj
2 Nisan 2011; 15:08:08 

Roacctune kullanan bir kişi olarak bende yazma ihtiyacı hissettim ben ilk 30 mg ile başladım sonra 60 mg oldu.herkesinde yazdığı gibi dudaklarda çok kuruma oluor özelliklede kenarlarında ama onada çözüm var ! bepanthen ! neyse ilk 1-2 ay içinde sivilceler artıyor.çünkü bu ilac cildini kuruttuğu için cildin altındaki yağları çıkartıyor.ilk 2 ay içinde bi bakıosun yüüzn daha çok sivilce oldu . korkma ! 2. aydan sonra yüzüne bi bakıosun parlıo resmen.neyse sivilceler geçti bu sefer lekeleri kaldı die üzüldm.ama doktor dediki : ilacı kullanırken geçmezse peeling yaparız o geçirir ama ilacı kullanırken geçti. ve şimdi muhteşem bir cildim var .Eskiden resim çekinmekten kaçardım ama şimdi en önde ben varım
Not : hee bu arada karaciğere flan bşey yaptığı yok zaten doktor kan tahlili yaptıktan sonra veriyor ilacı.korkmayın arkadaşlar dişinizi 5-6 ay sıkın.ve sonra muhteşem bir cilttt

1 Mesaj
19 Ağustos 2012; 18:25:16 

Merhabalar. Roaccutane tedavisi ile ilgili bu forumda bulamadiginiz; merak ettiǧiniz sorular varsa; yarari olur diye dusunuyorum:

http://www.roaccutane.g...e-dikkat-etmeliyiz.html

1810 Mesaj
30 Ekim 2012; 19:06:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Janti

18 yaş altı kullananlar var, keza ben. Ailenin/velinin imzası gerek.

Sivilcelerin artması gibi bir yanetkisi var. 1. ve 2. ay arasında.. Aşırı artma. Fakat sonrasında müthiş bir azalma..
Şahsen ben o duruma düşmedim. Hep azaldı, bünye meselesi diyorlar bunada.

Hocam öz ablamla gidip imzayı o atsa olur mu illaki anne baba mı lazım bu arada 16 yaşındayım inş kurtulacağım sivilcelerden

28 Mesaj
30 Ekim 2012; 19:08:08 

Oha,bildiğin 3 sene önceki konum bu benim Kullandım ve sivilce falan kalmadı arkadaşlar,kullanacaklara duyrulur

1810 Mesaj
30 Ekim 2012; 19:17:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

Oha,bildiğin 3 sene önceki konum bu benim Kullandım ve sivilce falan kalmadı arkadaşlar,kullanacaklara duyrulur

Hocam ilacı kullanmayı düşünüyorum hiçbir şeyin etkisini görmedim izlerde var yüzümde onlarda gidiyor mu birde öz ablam ile gitsem ilacı almaya formu o doldurabiliyor mu

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » ROACCUTANE KULLANAN ARKADAŞLAR LÜTFEN KONUYA (:
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.416