Şimdi Ara

Battlefield: 1943 Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir dönemim efsane oyunu artık çok daha güzel gözüküyor.

• saolasın vidyo için :) grafikler baya bir akıcı şahsen ben bıktım bu tür oyunlardan hep emperyalist güçler ola ola nere kadar yaa :D ben biraz Japon olmak istiyorum pislik abdyi vurmak az olsada rahatlatır beni
  • Şu oyunun müziğine hastayım, ilk çıktığında ne oynardım. Umarım hiçbirşey kaybetmemiştir içeriğinden yoksa benim için görüntüler o kadar önemli değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkem0707

saolasın vidyo için :) grafikler baya bir akıcı şahsen ben bıktım bu tür oyunlardan hep emperyalist güçler ola ola nere kadar yaa :D ben biraz Japon olmak istiyorum pislik abdyi vurmak az olsada rahatlatır beni

Aynen bıktım artık japon alman vietnamlı oldurmekten.Birazda biz Amerikalı avlayalım (ALMANLARDAN BÖYLE BİR OYUN BEKLİYORUM)
  • quote:

Orjinalden alıntı: unforgiv3n

quote:

Orjinalden alıntı: gorkem0707

saolasın vidyo için :) grafikler baya bir akıcı şahsen ben bıktım bu tür oyunlardan hep emperyalist güçler ola ola nere kadar yaa :D ben biraz Japon olmak istiyorum pislik abdyi vurmak az olsada rahatlatır beni

Aynen bıktım artık japon alman vietnamlı oldurmekten.Birazda biz Amerikalı avlayalım (ALMANLARDAN BÖYLE BİR OYUN BEKLİYORUM)

• iwo jiwa nın filmini izlemiştim, umarım da bu da güzel olur. Ancak Pc için çıktığına emin misiniz? Videonun sonunda Ps3 ve Xbox diyor ama
  • Ana konuya koyalım viyoyu, konu kirliliği yapmayalım lütfen...
  • beklediğim oyun
    yıllardır bf1942 ve desert combat silinmemiştir pc'mden
  • Ya zaten Battlefield 1942 de istediğimiz tarafı seçebiliyorduk?Ahh ahh ne güzel oyundu inş. buda güzel olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.