Şimdi Ara

EVGA, Cryostasis oyununu kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia'nın önde gelen iş ortaklarından EVGA, kullanıcılarına yeni bir oyun hediye etmeye başladı. Yapılan açıklamaya göre, 1 Mayıs itibariyle EVGA'nın GeForce GTS 260, GTX 260/275/280/285/295 modellerinden birini satın alan ve kartını EVGA'nın resmi internet sitesi üzerinden kayıt ettiren kullanıcılara özel bir online şifre verilecek ve kullanıcıları bu şifre ile son dönemin popüler oyuncularından birisi olan Cryostasis: Sleep of Reason'ın tam sürümünü www.nzone.com adresi üzerinden ücretsiz olarak indirebilecekler.

EVGA'nın kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için; http://www.evga.com/articles/00471/

• Oyun Kaç GB acaba.Tabi türkiye'de ki telekom tekelini bilmediklerini için bize bir artısı yok bence
  • Cryostasis: Sleep of Reason oyunu çok tutmadı. Acaba oyunun genel satış rakamlarını mı artırmaya çalışıyor sevgili EVGA?
  • free olmasın bu oyun
  • oyun çok güzeldi fizik desteği var gerçekten neden tutmadı bu oyun anlamadım
  • oyunun nesi guzelmis allah askina?
  • Oyun qenel olarak sıkıcı ama qörsel olarak oldukca iiydi
  • Dead Space filan verseydi ya yada ne bileyim böyle daha popüler oyunlardan..
  • Nvidia ekran kartı sahipleri bu oyunu henüz oynamasın. Fizik yaması çıkacak oyuna, şu andaki hali feci şekilde yamaya ihtiyaç duyuyor. Ben de oynamak için o yamayı bekliyorum. Oyun GS'den 8.0 almış, günümüz oyunları içerisinde gayet sağlam bir yerde duruyor. Evet bunu bana bir sayı anlatıyor sadece. Bu başlıkta güncel oyunlarla ve oyun siteleriyle ilgili derin derin tartışmaya gerek yok, şahsi kanaatim bir şaheserle karşılaşacağımı söylüyor yükleme ekranından sonra. The Thing, Call of Cthulu ve Bioshock ayarında klasik bir oyun bekliyorum.
  • valla benim için çok iyi haber ama evga almayacağım bu sefer isterlerse dead spaci versinler
  • aramanın koyunu gibi olmuş biraz ,zaman gösterir elbet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.