Şimdi Ara

Gigabyte, Odin GT serisine 1200 Watt'lık yeni güç kaynağı ekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Donanım dünyasına yön veren lider isimlerden Tayvan merkezli Gigabyte, Odin GT isimli gün kaynağı ailesine yüksek kapasiteli yeni bir model daha ekliyor. Dikkat çekici bir model olması beklenen, 1200 Watt gücündeki yeni güç kaynağu, 150 x 180 x 86 mm boyutlarında ve modüler bir tasarıma sahip. Japon üretimi katı kapasitörlerle donatılan yeni güç kaynağının, %80 üstü verimlilik değerine ulaşabildiği ve dört adet 12v rail kanalına sahip olduğu belirtiliyor.

Odin GT serisinin diğer üyelerinde olduğu gibi voltaj, fan hızı ve rail'lere binen yük durumunun yazılımsal olarak takip edilebilmesine olanak tanıyan 1200 Watt'lık yeni güç kaynağı, 140mm'lik fan ile soğutuluyor. Nvidia'nın SLI sertifikasına da sahip olan Odin GT ailesinin en yeni ve güçlü üyesinin yakında satışa sunulması beklenirken, fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• Teşekkürler haber için

İyi fiyatta olacağı kesin...
  • 800w olanı pekcok sıtede kendı kategorısınde tavsıye edılıyordu buda onun basarısını yakalarsa ust sınıf psu ıcın guzel bır alternatıf olacaktır
  • 1200 yazıyodur ama tahminim 1100 den yukarı vermez

şu güne kadar tam yazdğını veren çok az psu var thermaltakede bile bu değer tutmuyor

1000 wattlık bişey arıyorsanız bence bunu almanız ideal
  • sessizlik çok önemli benim için.. deneme şansınız yok.. verilen db seviyelerinede güven olmuyor.. bu yüzden enermax dan başka tercih etmiyorum.. ayrıca neden full moduler yapmamışlar anlamış değilim..
  • Fiyatıda baya tuzlu olur.
  • 14 lük fanla soğutuluyormus, bu fan işlemcinin tam üstünde yukarı cıkan sıcak havayı oldugu gibi içine cekıyor, arkada bi tahliye fanı olsa hadı neyse , ama oda yok ... nasıl soğutmaymıs bu anlamadım ... yanlısmı düşünüyorum ...
  • Yakında elektrik fırınları ile yarışır hale gelicez

Haber için teşekkürler fx

@fahdlan tahliye derken ?
  • ya bunun hastasıyım hele o ibre off
  • quote:

thermaltakede bile bu değer tutmuyor

Asıl thermaltake 'de tutmaz. Silverstone veya Enermax PSU 'ların çoğu yazdığı değeri veriyor. Corsairlerde aynı şekilde.
  • Hatta kalite markaların üst seviye modelleri kapasitelerinin %10 kadar daha yüksek bir gücü 60 sn kadar verebilmektedir. Bu arada arkadaş tahliye fanı derken egsoz fanını kastediyor olmalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

quote:

thermaltakede bile bu değer tutmuyor

Asıl thermaltake 'de tutmaz. Silverstone veya Enermax PSU 'ların çoğu yazdığı değeri veriyor. Corsairlerde aynı şekilde.

Aynen thermaltake örneği komik olmuş biraz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.