Şimdi Ara

WWDC 2009 Steve Jobs'suz mu başlayacak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple yayınladığı bir basın açıklamasıyla, 13.WWDC (Worldwide Developer Conference)'nin açılış konuşmasının 8 Haziran'da Türkiye yerel saati ile 20:00'de Phil Schiller önderliğindeki bir takım tarafından yapılacağını açıkladı. 1996 yılından bu yana yapılan WWDC'de Apple Mühendisleri ile geliştirmecilerin buluşması sağlanarak iPhone OS ve Mac OS gibi önceden belirlenen konularda bir çok konferans yapılıyor.

WWDC 2009'ın açılış konuşmasında Apple'ın içinde bir takım revizyonlar geçirmiş 3.Nesil iPhone'un da bulunduğu yeni ürünlerini tanıtması bekleniyor. Ayrıca Apple, WWDC 2009'da OS X 10.6 Snow Leopard'ın son geliştirici sürümünüde yayınlayacağını açıklamıştı.

Bilindiği gibi Apple'ın CEO'su Steve Jobs sağlık sorunlarından dolayı Haziran 2009'a kadar görevini geçici olarak Tim Cook'a bırakmıştı. Bu ayrılığın ardından Steve Jobs'un ilk sunumunu WWDC'de yapacağını ve yeni nesil iPhone'u kendisinin tanıtması bekleniyordu. Fakat bugün yayınlanan basın açıklamasında Steve Jobs'a yer verilmezken, eğer planlarda bir değişiklik olmazsa Steve Jobs gelenekselleşen WWDC açılış konuşmasını bu sene gerçekleştiremeyecek gibi görünüyor.

• Aynen dediğiniz gibi bu seneki sunumu da sağlık sorunları nedeniyle Steve Jobs yapmayacakmış..Ben de gazeteden okumuştum..
  • şu yeni iphone tanıtılsında kim tanıtırsa tanıtsın
    bide hemen Türkiyeye gelsin
  • Wait Mode yine aktif desenize
  • 3.nesil Iphone 'un hiç kaçak kuçuk resimleri var mı?
    Yada sızdırılmış özellikleri : )

Merak eyledim : )
  • quote:

Orjinalden alıntı: jimi1984

3.nesil Iphone 'un hiç kaçak kuçuk resimleri var mı?
    Yada sızdırılmış özellikleri : )

Merak eyledim : )

Herkes başka birşey söylüyor resmi bir açıklama mevcut değil...
  • 3. nesil iPhone çıkmayacak benim bildiğim kadarıyla. 3.0 firmware çıkacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaT@L1Ty

3. nesil iPhone çıkmayacak benim bildiğim kadarıyla. 3.0 firmware çıkacak

kesin birşey yok ama değilmi?
  • 3.0 firmware çıkacağı kesin. Ama iphone'u sanmıyorum çıkaracaklarını.Daha geçen sene yenisi çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobayakawa -- 21 Mayıs 2009; 16:10:20 >
  • quote:

3.0 firmware çıkacağı kesin. Ama iphone'u sanmıyorum çıkaracaklarını.Daha geçen sene yenisi çıktı
    Evet 3.0 muhabbetleri dönüyordu. Ama yeni iphone için bence de çok erken
  • quote:

3.0 firmware çıkacağı kesin. Ama iphone'u sanmıyorum çıkaracaklarını.Daha geçen sene yenisi çıktı

Yeni iphone çıkacak. İhtimal %90... 3.0 yazılımda onunla gelecek
  • quote:

iPhone 3g, iPhone'dan ne kadar sonra çıktı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: marikanwap

quote:

Kaynak verebilirmisin?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: marikanwap

quote:

Kaynak verebilirmisin?

Kesin kaynak tabiki yok ama en büyük kaynak 13. WWDC...

• Arkadaşlar Hurafee Çıkmadan bence açılan bütün konular teferrüat
  • quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

Tam 1 sene sonra,Haziran'da yapılan WWDC'de geçen sene tanıtıldı.Zaten Phil Schiller'de Haziran ayının artık iPhone için önemli bir ay olduğunuda söylemişti...

Büyük ihtimalle WWDC'de tanıtımı yapılacaktır..Kaynaklar,gelişmeler bunu gösteriyor..Eğer yeni iPhone çıkmayacaksa iPhone OS 3.0'da video düzenleme ve yayınlama menüleri neden var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 21 Mayıs 2009; 19:46:50 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Shady

quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

Tam 1 sene sonra,Haziran'da yapılan WWDC'de geçen sene tanıtıldı.Zaten Phil Schiller'de Haziran ayının artık iPhone için önemli bir ay olduğunuda söylemişti...

Büyük ihtimalle WWDC'de tanıtımı yapılacaktır..Kaynaklar,gelişmeler bunu gösteriyor..Eğer yeni iPhone çıkmayacaksa iPhone OS 3.0'da video düzenleme ve yayınlama menüleri neden var ?

Benimde tam bu aklıma gelmişti. 3.0'daki gelişmeler yeni iPhone'un en büyük habercisi arkadaşlar..

• fiyatı cazip olsa çok iyi olur.. 3G ye o kadar para verdik... satsak zarar kardeşe vericez büyük ihtimalle...
  • quote:

Orjinalden alıntı: karantina61

fiyatı cazip olsa çok iyi olur.. 3G ye o kadar para verdik... satsak zarar kardeşe vericez büyük ihtimalle...

Evet satmaktansa evde birinin kullanması daha mantıklı.İnşallah Türkiye'e çıktıktan kısa bir süre sonra gelirde bekletmezler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.